kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

18 maja 2009, 14:20

Wpadlam tylko na chwile zeby sie pochwalic ze mam przedszkolaka w domu :ico_brawa_01:
Cale szczescie ze zlozylam podanie do 2 przedszkoli bo tylko do jednego sie dostala,kurde ale sie ciesze :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

18 maja 2009, 15:07

Hej :-D

gratulacje dla kolejnych przedszkolaczek :ico_oczko: ,fajnie,że sie dziewczynki dostały ,będą się pewnie cieszyły :-) .Kati -chyba tylko do jednego przyjmują,a w drugim inne dziecko ma szansę.Ja tez składałam papiery do 2 przedszkoli i sytuacja taka jak u Ciebie,w jednym przyjęty a w drugim nie.Jak byliśmy w tym drugim przedszkolu to w uzasadnieniu przeczytałam,że nie został przyjęty ,bo już do innego przedszkola Bartka przyjęli.Dyrektorzy przedszkoli chyba sie konsultują ,tak przynajmniej to wygląda :ico_noniewiem:

Co do piersi ,to ja chętnie zamienię,albo chociaż część oddam potrzebującym :ico_oczko: .Czasem mam ich tak serdecznie dość,szczególnie jak coś kupuję :ico_olaboga: ,jestem wtedy taka :ico_zly: ,że szok

uciekam.bo Dominik sie uczy :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

18 maja 2009, 15:11

Chloe fotki super, a gdzie byliscie ???U nas jest super park z dinozaurami, ale oczywiście jeszcze nie byliśmy. Nie mamy ostatnio czasu jezdzic, ale na 1 czerwca wymyśliłam koło Wadowic jest jakiś park z miniaturowymi miastami czy coś takiego, jak nam się uda to jedziemy mąż już wziął wolne :-D Kati :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze mała się dostała, ja musze do końca tyg. potwierdzic, że będzie chodziła :-) Ale już wiem ze nastepna jej koleżanka będzie z nią w grupie :-) Własnie dzicko przyszło mnie się spytac czy może malowac paznokcie :-D Oczywiście mamusia na wszystko pozwala :ico_haha_01: Ja dziś sobie umyłam 2 okna i jak zaczeło padac :ico_olaboga: takie chwilowe oberwanie chmury :ico_olaboga: Własnie wtedy kiedy szliśmy na rehabilitacje ale zdążyliśmy się schowac :-D

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

18 maja 2009, 15:34

Iwciu moze i faktycznie jest tak jak piszesz,najwazniejsze ze sie mala dostala,to jest dla niej prezent imieninowy bo dzis ma imieninki :ico_brawa_01:
Jak bedziesz gdzies rozdawac kawalek biustu to krzycz glosno,napewno przybiegne :-D

Maziu moja Ola tez dzis spojrzala na swoje paznokcie i wola"mamo Ola juz nie ma kielu,no patrz!"Pozniej tez bedziemy malowac bo narazie zapomniala.

U nas znowu upal,siedzimy w domu i czekamy az slonce przestanie prazyc.

Chloe super foteczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

18 maja 2009, 16:22

Dużo uśmiechu i radości dla Oleńki :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: z okazji imienin.To prezent faktycznie oryginalny :-P

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

19 maja 2009, 08:39

Hej, kochane!

Czy ktos mnie jeszcze tu pamieta? :ico_wstydzioch:

Wpadam zobaczyc co u Was slychac :ico_oczko: U nas wlasnie minal rok odkad jestesmy rodzinka 2+2 :-D Powiem Wam,ze ten czas strasznie pedzi...

U nas OK. Dzieciaki maja sie dobrze. Ja jestem wlasnie w trakcie zalatwiania sobie pracy w aptece na pol etatu (2.5 dnia tyg.). Jak sie uda, bede bardzo zadowolona :ico_haha_01: (choc pieniadze oczywiscie nie beda jakies wielkie)...
Ale jak cos to bede sie uczyc na technika farmacji - dzieki sposorowaniu przez pracodawce :-)
Jesli z praca nie wypali - to od wrzesnia wracam dokonczyc studia - juz mam wszystko zalatwione z wykladowcami tutaj w Sheffield, wiec z tym na pewno nie bedzie problemu :-)
W kazdym razie czas sie wziac za siebie! :ico_oczko:

A co u Was dziewczyny? Widze,ze w Polsce teraz rekrutacja do przedszkoli...

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

20 maja 2009, 20:57

ooo i nawet felicity nas odwiedziła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Filip ma już rok?? :ico_noniewiem:
Jestem teraz zabiegana, wiadomo koniec roku szkolnego już za ... niecały miesiąc :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01: :-D Mam masę pracy. Cieszę się, że zdjęcia się podobały. W niedzielę jedziemy na Komunię :-) do mojej mamy bratanicy. Ale się cieszę, spotkam się z rodzinką :ico_brawa:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

22 maja 2009, 22:39

hej kobiety :-D

Chloe -fotki super,szkoda tylko ,ze tak rżadko .Bawcie się dobrze w niedzielę na komunii :ico_haha_01:

Felicyty-ciebie chyba z rok nie było,zaglądaj częściej :-) ,roczek Filipa zleciał nie wiadomo kiedy :ico_szoking:

i czemu tu tak pusto :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ,wracajcie :569:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

23 maja 2009, 08:59

Witam z rana :ico_haha_02:

U nas zaczyna sie kolejny piekny dzionek,jak tylko zjemy sniadanko to wybierzemy sie na spacerek.Musze sie wam pochwalic ze moja pierwsza siostrzenica w zeszlym tyg urodzila chlopczyka-a miala byc dziewczynka :-D wiec zostalam kolejny raz ciocia :ico_brawa_01:

Wczoraj rozmawialam z kolezanka z ktora nie widzialam sie troche czasu i napisala mi ze rozeszla sie z mezem i walcza w sadzie,normalnie bylam w szoku,bo nie spelna 3 lata temu bylam u nich na slubie,dzis ich synek konczy dwa latka,ale sie porobilo :ico_olaboga: a byli tacy szczesliwi.

Uciekam zrobic sniadanko i jakas kawusie wpadne pozniej,milego dzionka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

25 maja 2009, 08:18

Witam

z samego poniedziałkowego poranka i zapraszam na kawusię i ciacho :ico_kawa: :597:

Chloe jak po komunii,pewnie impreza super się udała :-)

uciekam ubierać Bartosza i zabieramy sie do pracy :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość