moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 gru 2011, 22:57

NICOLA_1985 kurcze ja już nie wiem co ci doradzić... moja koleżanka miała problem z synkiem i wiem ze była parę razy z nim u psychologa. Ponoć pomogły te wizyty

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

08 gru 2011, 10:46

Kurcze wspólczuję tego wstawania no i Andrzejek z pampersem tez nie ciekawie. Na pewno z tego wyrośnie tylko myślę że jakas przyczyna tego jest i musiałby się znaleśc super specjaloista. :ico_noniewiem:

Moj Tymek nie sika już od dawna choć Kacperkami raz na jakiś czas się zdarza np wczoraj ale nie krzyczę i nie wypominam mu tego :ico_sorki:

U nas też mikołaki w przedszkolu były i chłopcy bardzo zadowoleni. No i mieliśmy urodziny chłopaków mamy już za sobą więc jedna rzecz z głowy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

08 gru 2011, 15:47

Cześć :-)
Ja jestem padnięta, zamówiliśmy dzieciakom fototapetę do pokoju i za chiny jej nie przykleimy :ico_zly: odchodzi franca razem z tynkiem .... szkoda kasy tylko bo tak tobym dzieciakom spodnie kupiła :ico_noniewiem:
Wczoraj skrobałam całą ścianę, gipsowałam z mężem, dziś malowałam .... a tapeta sobie leży zwinięta :ico_zly: ale zła jestem
PaulinaS, heh,czasem i ja bym wolala kaske albo zeby rodzinka zamiast slodyczy owoce i jogurty przynosla,no ale z drugiej strony - co to za swieta bez slodkosci :ico_oczko:
- no powiem Ci Rybciu, że już te owoce,jogurty a nawet i kaszki (Maćko wcina) lepsze ... słodkości tez trzeba ale to już w minimalnych ilościach ...

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: spytaj spytaj bo ja dawałam 5 ml i kurcze nie działa to na nią...
- w niedzielę zapytam bo będę się z Nią widzieć :-)
tego syropu dajesz jej 5 ml i nie dziala?
- a może trzeba poczekać 2-3 dni zanim zacznie działać
a o dawkowaniu tak dziwnie pisze ze normalnie idzie sie wkużyc.. ilość gramów na kg masy... a mi lekarka powiedziała ze maxymalna dawka dla niej to 5 ml
- lekarze zawsze obliczają jaka dawka jest odpowiednia dla dziecka (przynajmniej ja tak mam na każdej wizycie)
NICOLA_1985, ja bym zwariowała jakby Hania mi tak ciągle w nocy wstawała
- ja tez,chyba bym na dwor wystawila :ico_wstydzioch:
- a ja tak miałam z Maciusiem :-D szło zwariować. Budził mi się nawet 8 razy w nocy. W końcu pożyczyłam kuzynowi łóżeczko, Maciek śpi ze mną i mam spokój :ico_brawa_01:

[ Dodano: 08-12-2011, 14:52 ]
tylko możemy leczyć farmakologicznie
- a widzisz przypomniałaś mi pewną historię .... mój brat jak był mały to moczył się w nocy. Mama poszła z nim do lekarza i On coś przepisał

Dowiedziałam się od mamy, że brat był u neurologa i przepisał Mu tabletki (nie pamięta mama nazwy bo to bylo 20 lat do tyłu, ale coś na i)
Opowiedziałam mamie Twoją historię z Andrzejkiem (mam nadzieję że sie nie gniewasz) RYBCIU i poradziła wizytę u neurologa właśnie, bo to raczej na tle nerwowym NICOLA_1985 u Was może być tak samo

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 gru 2011, 18:34

PaulinaS, ja wiem,ze to jest na tle nerwowym,bo przeciez pol roku nie sikal juz wcale,dopiero jak ja na turnusy zaczelam jezdzic,to znowu zaczal,moja pediatra radzila poczekac jeszcze troche i znowu isc do lekarza specjalisty :ico_sorki:

NICOLA_1985

09 gru 2011, 17:23

Maciek śpi ze mną i mam spokój :ico_brawa_01:
Karolina też długo spała ze mna ale ile ona może ze mną spać?? do 18-tki :ico_noniewiem:
my neurologa odwiedzamy co pół roku z racji niepełnosprawności i do psychologa też chodzimy i to nie ma nic wspólnego z neurologią ani psychologią :ico_noniewiem: jak dla mnie to ona za bardzo przeżywa to co się dzieje w ciągu dnia, i wystaczy ją wyciszyć dac coś co działa na uspokojenie i powinno być ok.. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 gru 2011, 20:05

do 18-tki :ico_noniewiem:
- heh,byloby ciekawie :ico_oczko:

NICOLA_1985

09 gru 2011, 20:32

heh,byloby ciekawie :ico_oczko:
no ja się własnie naczytałam i naoglądałam jak to 9- 11 letnie dzieci śpią z rodzicami w jednym łóżku albo jeden rodzic śpi z dzieckiem w jego pokoju i to dziecko ani nawet marzy o tym aby spać samo.. a moja Karolina jak ja z nią spałam bo był taki czas, że chciałam ją przechytrzyć i zeby zasnęła przy mnie i wtedy sie ulotnić z jej pokoju.. to budzuła sie po 10 razy w nocy tylko po to zeby sprawdzic czy aby na pewno dalej obok niej leże... :ico_noniewiem: i ja nawet jak już zrezygnowałamz pierwszej wersji aby się ulotnić i zdecydoewałam ze bede spała z nią do rana to nawet się nie mogłam odwrócić na drugi bok bo od razu siadała na baczność oczy jak 5 zł "mamo gdzie idziesz??" wiec tez nocka nieprzespana ...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 gru 2011, 20:57

"mamo gdzie idziesz??"
- ja pierdziu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 gru 2011, 21:13

chciałam ją przechytrzyć i zeby zasnęła przy mnie i wtedy sie ulotnić z jej pokoju.. to budzuła sie po 10 razy w nocy tylko po to zeby sprawdzic czy aby na pewno dalej obok niej leże... :ico_noniewiem: i ja nawet jak już zrezygnowałamz pierwszej wersji aby się ulotnić i zdecydoewałam ze bede spała z nią do rana to nawet się nie mogłam odwrócić na drugi bok bo od razu siadała na baczność oczy jak 5 zł "mamo gdzie idziesz??" wiec tez nocka nieprzespana ...
:ico_olaboga: :ico_olaboga: Karolinka to chyba za mocno z tobą związana jest emocjonalnie :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

09 gru 2011, 21:22

Karolinka to chyba za mocno z tobą związana jest emocjonalnie :ico_noniewiem:
tak bardzo jest ze mną zwiazana emocjonalnie i to mi nawet pani psycholog mówiła, że to widać, Krystian tez ale on aż tak bardzo nie reaguje jak ona i bez problemu sam śpi :ico_noniewiem: a jak pare dni temu cos mówiłam karolinie ze bede szła do lekarza to tak to przeżywała, że tez w nocy sie budziła i rano jak sie jej spytałam czemu z w nocy nie spała to powiedziała, że jej się śniło , ze ja byłam u lekarza i ona się bała , że ja nie wróce do domu ze szpitala :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości