Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 sty 2008, 20:58

czesc dziewczyny

martus masakra!!!! nameczycie sie bidaki.. nie wiem co ci poradzic z tym antybiotykiem.. naprawde dziwne ze on taki chorowity... i wlasciwie w polsce tez ci nie pomogli nie???
trzymam kciuki by wreszcie franio byl zdrowy na maxa
i jeszcze ta twoja niby astma??? no z jakiej paki???

ale tu pustki... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

a u nas zakrecenie zamieszanie.. hehe
lelek wlasnie odbywa drzemke...

on lubi sobie taka drzemke trzasnac o tej porze i potem kladziemy go ok 22 i dluzej nam pospi hehe
a z koleji do kapania juz nie wytrzyma wiec lepiej zeby teraz sie zdrzemnal na chwile

poklocilam sie z adamem.. wygadywalam mu takie glupoty, straszylam ze sobie cos zrobie i takie tam
ryczalam , krzyczala,, i to tak z blahego powodu
a awantura i placz byl na maxa hehe
ale zaraz po tym poczulam sie lepiej i pojechalismy na zakupki do tesco hehehe :ico_puknij:

i jeszcze zamowilam sobie buciki na necie za smieszna cene... i siostrze nike rownie taniocha.. jak ktoras chce to podam stronke
malo rozmiarow zostalo ale akurat moze traficie..
mi sie tylko dwie pary podobaly hehe
bo tak naprawde slaby wybor ale mozna cos dorwac hehe
taki super kompecik dla dziewczynki na lato NIke za 3 funciaki.. mialam zamawiac i.. wyprzedane..

aha dziewczyny
wydarzylo sie u mnie cos dziwnego.. hmmm
tydzien temu skonczyl mi sie okres, i wczoraj dostalam kolejny... hmmm
tyle ze poprzednie byly bez objawow bolowych
a ten jakis dziwny
najpierw mialam bol niby zoladka taki lekki od czasu do czasu i tak cala noc
ale do zniesienia bo spalam ale jak lelek mnie budzil to znow czulam to samo
hmmm
i okres mam caly czas... dziwne co?????????????

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 sty 2008, 00:04

Madziorka :ico_nienie: nie wolno sie kłócić z mężem :ico_nienie: :ico_oczko:
pokaż buciki jakie sobie kupiłaś :ico_oczko:
Emilka Ty jestes niemożliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jutro sie spotykamy z Emilką i Zubelkiem na mieście :ico_brawa_01: idziemy na zakupki :ico_brawa_01: yupi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-25, 23:05 ]
aha Madziu nie wiem skąd ta astma :ico_olaboga: bo pytała mi sie czemu tak brzydko kaszle i od kiedy to jej mówie ze od Franka urodzin :ico_olaboga: zobaczymy co i jak :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 sty 2008, 02:02

Madziorka jaka to stronka? poczytam jutro ,dzis nie mam sil

[ Dodano: 2008-01-26, 01:04 ]
ja dzis w tk maxie kupilam Oliemu taka zabawke za 7f ,a teraz szok ,adidasy za 3 f :ico_szoking: fajne,cale biale ....rolki byly za 7 f,ale nie moj rozmiar,a ja tesknie za rolkami :ico_wstydzioch: troche bedzie wstyd,taka stara i na rolkach,ale jak dostane moj numer to kupie ,a co :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 sty 2008, 02:40

zamowilam takie butki dla siory
http://www.mandmdirect.com/ProductDetai ... H=A=Womens

i dla siebie
http://www.mandmdirect.com/ProductDetai ... H=A=Womens

lucy ty latasz do berlina prawda?
powiedz jakimi liniami ? i skad oprocz bristolu?
wlasnie szukam bo chcemy poleciec na weekend do siostry ktora bedzie tam przez 3 miesiace hehe

marta zycze szalonych udanych zakupkow...
a co do kaszlu. ja tez mam juz chyba miesiac.. i mam nadzieje ze to nic groznego

[ Dodano: 2008-01-26, 01:45 ]
lucy no super okazje wylapalas.. ja w tk maxie widzialam zabawki na lozeczko z lusterkiem i sie zastanawialam bo z karuzeli leos juz wyrosl.. ciagnie za miski i musze ja chyba odmontowac hehe
ale nasz leon woli bawic sie pusta butelka po wodzie hehe normalnie piszczy na jej widok
wstyd przyznac ale ogolnie to naszego syna butelki pod kazda postacia kreca :ico_wstydzioch:

osttanio leos zasypia tylko po cycach a kaszke z mlekiem daje mu dopiero jak ide spac hehe ok 1 w nocy

takze spoko
bo sie balam ze go spase :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 sty 2008, 09:45

hej laski!!!!
Madziu ja tez latam do Berlina liniami easyjet i powiem Ci ze jestem bardziej zadowolona z tych linii, aniżeli z ryana, w Berlinie to nas potraktowali jak księżniczkę bo byłam z dzieckiem, dosyć ze bagażu nie sprawdzili ( nie musiałam próbowac wody, soków itp, nie musialam miec plynow we woreczkach) to jeszcze mnie przepuścili pierwszą, a tu w belfaście miałąm kontrole, ale ogólnie w easyjet mozna wziąźć 20 kg :ico_oczko: no i te dziewczyny bardziej miłe, bo w ryan ostatnio zjebe za coś dostałam :ico_olaboga: no i jest droższy ryan, a niby mówią ze taki tani :ico_puknij:
a butki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-26, 08:47 ]
madziorka hihi pisze:wstyd przyznac ale ogolnie to naszego syna butelki pod kazda postacia kreca

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
widać, ze przebywa wsród ciotek pijaczek z TT :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 sty 2008, 10:40

madziorka hihi pisze:ale nasz leon woli bawic sie pusta butelka po wodzie hehe normalnie piszczy na jej widok
wstyd przyznac ale ogolnie to naszego syna butelki pod kazda postacia kreca

u nas to samo, ale to chyba nikogo nie zdziwi :-D :-D ja jej jeszcze do roznych plastikowych butelek wsypuje ryz, albo groch i ja jara, ze sie tlucze :-D :-D

martuchafrost pisze:nie wolno sie kłócić z mężem

błahahahahahahaha a z kim w takim razie mozna? Mam sie z nim rozwiesc, zeby sie poklocic? :-D :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 sty 2008, 16:43

Jasnie Pani :) pisze:u nas to samo, ale to chyba nikogo nie zdziwi :-D :-D ja jej jeszcze do roznych plastikowych butelek wsypuje ryz, albo groch i ja jara, ze sie tlucze
super pomysl ,u nas tez butelki na topie :ico_haha_01:

Madziorka podpisuje sie pod tym co Marta napisala o easyjet,my wlasnie tylko nimi latamy i jest ok :ico_brawa_01: a w Berlinie tak samo nie musialam probowac wody,wiec szok :ico_szoking: i pomagali jak mogli

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 sty 2008, 20:51

lucy marta no ja nie mam nic przeciwko easyjet... ale szukalam tez innych linii zeby ceny porownac, sadzilam ze do berlina bedzie taniej niz do polski no i okazuje sie ze nie,. tzn bilet na weekend jest drozszy oczywiscie i wychodz najtansza opcja ok 80f hmmm
ale jak nie znajde nic innego to i tak polecimy
jesli tylko adama praca na to pozwoli hihi

jeszcze mi sie marzy choc weekend w barcelonie hmm

adam jak mnie slucha to wymieka hehe

ale co poradze na to ze ja wiecznie z glowa chmurach chodze hehe

wlasnie wrocilismy z basenu hehe leos szalal na maxa :ico_brawa_01: ... normalnie swirek maly :-D
smial do wszystki ch cala paszcza hehe pluskal w wodzie jak oszalaly hehe tylko 30minut ale taki wyszedl padniety, ze nawet podczas ubierania lezal bezwladnie hehe

adas probowal z nim zanurkowac doslownie na sekundke zanurzyl mu buzie w wodzie. bo balismy sie sami na dluzej
ale ten wynurzyl sie bez zadnego wzruszenia. i nadal smial i pluskal hehe :ico_szoking:

placki ziemniaczane nadchodza zatem mykam
tymczasem laseczki hihi

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 sty 2008, 23:14

hej kobiety!!!!
ale tu pustki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
my dzis z Zubelkiem i Emilką na mieście :ico_brawa_01: szalałyśmy na całego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: łaziłyśmy po przecenach :ico_brawa_01: potem Emilka sie zmyła, a my z Anka jeszcze chodziłyśmy :ico_brawa_01: było super :ico_brawa_01: wyszłam z domu o 10 a wróciłam o 18 :ico_brawa_01: Jacol z małym siedział, ale spoko :ico_brawa_01: mówił, ze nareszcie z synem spędził taki długi okres czasu tylko sam na sam :ico_brawa_01:
a jak wróciłąm z miasta to wpadli znajomi na kawkę :ico_brawa_01: , tak ze dopiero teraz mam wolne bo misiek mi zasnął :ico_oczko:
Jasnie żartowałam z ta kłótnią :ico_puknij: :ico_oczko:
a co do easyjet to mi sie wydaje ze są jedne z tańszych linii :ico_brawa_01: w ryanie teraz patrzyłam na ten sam termin wylotu co w easyjet i ryan chce ( za naszą trójką, z opłatami) 230 F, a easyjet 140 F

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 sty 2008, 23:40

marta masz racje do ryanair.. ale my latamy ta linia bo mamy najblizej do domu hehe

no a po prostu mialam nadzieje ze z dwumisiecznym wyprzedzeniem kupie tansze bilety do berlina..
hmm

super szalalyscie babeczki hehe

ja czekam na Bham a tam najwieksze shopping centre w anglii jupi!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość