Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 sty 2008, 00:09

Madziu no wiem o co Ci chodzi z tymi liniami :ico_olaboga: my chcieliśmy leciec do Polski w maju ale bilety są drogie ( znaczy nie tak az drogie, ) ale we wrześniu albo październiku chcemy leciec do ciepłych krajów i oszczedzamy kase na szaleństwa i teraz mamy dylemat co z miśkiem, bo ja mówie, ze za bardzo sie nie wyszalejemy z dzieckiem ( nocne wyjścia itp) a Jacol chciał go zabrac, ale potem mówił ze mam racje ( chcielismy tylko na 7 dni) no i moja siora mówi ze moze Franiem sie zaopiekowac :ico_brawa_01: ale ja nie wiem czy bede w stanie sie z nim rozstać na "tak długo" :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 sty 2008, 00:24

mafrta jak to o cp mi chodzi??

ja wlasnie tez mysle o jakiejs wycieczce... chcialam w maju.. ale chyba nie wypali hmm
mamy strasznie duzo planow i mysli... i sama juz sie gubie
adasia sa bardziej przyszlosciowe.. powiem ze mysli nawet o powrocie do polski

a ja z koleji zastanawiam sie nad czesia rozrywkowa naszego zycia.. hmmm
a co do wakacji. to tez zastanawiam sie nad pozostawieniej lelka u babci
z jednej strony chce pobyc z adasiem. poszalec itd
a z drugiej.. ech chcialaby,m by lelek tez mogl pobiegac po piasku.. itd... i sama juz nie wiem..

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

27 sty 2008, 01:23

Witam :-D

Ja tylko na momencik zameldować że zyjemy :ico_oczko: :-D ale niestety w najblizszym czasie nie bede miała czasu na TT :ico_placzek:

Przedwczoraj dostaliśmy list z agencji że 28 lutego konczy nam się umowa na wynajem chałupki i w związku z tym wlaściciel stawia nam warunek zostajemy i płacimy duuuuzo większy czynsz :ico_zly: lub w przeciągu 2 miesięcy się wyprowadzamy... Przemyslelismy więc sprawę z mężem, spisaliśmy plusy i minusy i postanowilismy... KUPIĆ WŁASNY DOM :-D :-D :-D Szczególnie, że okazja po temu super bo ceny domów w UK lecą na łeb na szyję, hihi... Od wczoraj oglądamy po kilka domów dziennie, jeździmy od agencji do agencji, od domu do domu, od banku do banku itd. a przed nami jeszcze wiele takich wyjazdów... ale jakże przyjemnych, bo w poszukiwaniu własnego M4 :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:
Proszę więc trzymajcie za nas kciuki by nam się udało kupić ładny i tani dom :-D

:ico_buziaczki_big: dla was :ico_buziaczki_big:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

27 sty 2008, 10:05

hello!

ja znowu zalatana na maxa luty zapowiada sie jeszcze gorzej ale w marcu zato.. 10 dni pracy hihihiihihhihi

ja sie ciesze bo ja bilety mam za 15 funciakow hihihih najlepiej znalezc sobie prace w jakiejs lini :ico_oczko: :ico_oczko: wlasnie w marcu planuje skoczyc do siostry do hiszpani i do pl na kilka dni, naprawde nie wiem jak ja przezyje normalne ceny jak juz kiedys skoncze z lataniem :ico_noniewiem:

kasik nic nie mow o tych poszukiwaniach domu mnie poprostu skreca bo nie nawidze jezdzic ogladac a do tego teraz zdecydowalismy sie przeniesc do szkocji wiec tam dopiero naprawde zacznie nam sie szukanie domku... ale przynajmniej moze tam bedzie mi sie bardziej podobalo :ico_noniewiem:

a tak poza tym to u nas nic nowego..mama leci za pare dni ehhh skonczy sie dobre :ico_haha_01: \

trzymajcie sie kochane i pewnie do nastepnego tyg bo ja tak czesto pisze ze szok :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 sty 2008, 11:52

madziorka hihi pisze:mafrta jak to o cp mi chodzi??



Madziu chyba źle przeczytałaś bo napisałam :

martuchafrost pisze:Madziu no wiem o co Ci chodzi


[ Dodano: 2008-01-27, 10:54 ]
Kasik trzymam kciuki za kupno domku :ico_brawa_01:
a tak pozatym to ja tez myślałam o kupnie domu, ale strasznie drogo i pewnie kredyt bym spłącała do końca życia :ico_olaboga:
Julie nareszcie wpadłaś nas odwiedzić :ico_brawa_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

27 sty 2008, 12:17

marta z tym kredytem to nie jest tak zle bo my np chcemy kupic dom ale nie na zawsze rtylko na jakies 5 lat a po tym czasie wartoscc domu wzrosnie i mozna go sprzedac a kupic nastepny i zarobic na tym :ico_haha_01:

a ja sie do pracy szykuje
i wpadlam bo bez tt zyc nie mozna i choc raz na tydzien musze zobaczyc co tam u was slychac no nie? :ico_oczko: :ico_haha_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

27 sty 2008, 12:19

witam

marta no tak juz jest zlbo placisz czynsz do konca zycia albo raty za kredyt...chyba ze kupisz sobie w pl a tu bedziesz pracowac to moze wyrobisz sie przed koncem zycia :ico_oczko: :-D i pomysl ze z czasem raty za kredyt beda mniejsze niz czynsz.

a co do wyjazdow z maluszkami na wakacje to mysle ze dla nich to jeszcze za wczesnie,bo takie malce to lubia rutyne i taka zmiana mogla by ich troszke draznic....
my juz za niedlugo pobyczymy sie na plazy :-D
no i prawdopodobnie za niedlugo bedziemy sie przeprowadzacdo wlasnego mieszkanka,mialam wam nie mowic zeby nie zapeszyc, ale jak juz tak piszecie o chatkach to sie pochwale bo wlasnie kupilismy i czekamy az wykoncza i zalatwiamy kredyt.nie jest to o czym marzymy bo to mieszkanie z dwiema sypialniami ale na tyle narazie nas stac,najwazniejsze ze nowe i nic nie musimy robic,ale jeszcze cale zycie przed nami i mysle ze wkoncu kupimy swoj wymarzony domek z ogrodkiem.
pozdrawiam was i sorki ale musze juz konczyc.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 sty 2008, 13:15

felcia super, ze udalo sie wam tak szybko znalezc mieszskanie :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my chcemy jednak domek z ogrodkiem hehe i calkowicie do remontu
na razie jest plan, ale adas ma tez inny zwiazany z powrotem i szczerze to juz sie pogubilam, i nie wiem co bedziemy robic...

hehe
ale u nas to norma

widze ze teraz wszsytkie ogarnela chec wlasnego mieszkania.. i bardzo dobrze
bo teraz placimy za wynajem a raty kredytowe sa niewiele wieksze... i mamy juz swoj wlasny dom...

kasik, julie powodzenia w poszukiwaniach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasik jak to ceny ida w dol?? jak duzy dom chcecie? my myslimy o 3bed

[ Dodano: 2008-01-27, 12:16 ]
lelus spi ostatnio dobrze tfu tfu nie zapeszam hehe
pobudka po 9, cichutko bawil sie na lozku ,a o 10.30 znow sobie kimnal i spi hehe a my wstalismy wreszcie hehe

poza tym wczoraj jak zasnal tak nie obudzil sie w ogole dopiero o 3 :ico_szoking:
szok. bo on zawsze przebudza sie jeszcze kilka razy po usnieciu hehe
czyzby basen tak go wykonczyl?
naweet w wanience byl zmulony i nie skory do swych codziennych szalenstw hehe

ok sniadanko nadchodzi
buziole i milego dzionka
u nas milo i slonecznie hihi
_________________

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

27 sty 2008, 13:31

Fela ogromnie gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: najwazniejszy że własne mieszkanko, a przeciez po jakims czasie możecie zamienić na dom :-D

Martucha czy drogie kredyty?? hmmm, kredyt mozesz miec już od F600 :-D czyli mniej wiecej tyle co czynsz... a potem jak wartośc domu wzrośnie, sprzedac go, kupic inny i jeszcze na tym zarobić :-D

Madziorka w ciągu ostatniego miesiaca ceny domów bardzo spadly, bo duzo ludzi nie wyrabia ze spłatami kredytów, chce się przeprowadzać itd. W każdym razie u nas w chwili obecnej dom z 3 bedroomami, ładnym ogrodem, garażem możesz już kupić za około 150 tysięcy :-D a jeszcze w lipcu jak szukalismy to za ta cenę były stare i do remontu 2 bedroomy...

Wczoraj mielismy wstepne spotkanie odnośnie kredytu na domz 3 bed który nam sie spodobał (ale nie na tyle by nie szukać dalej :ico_oczko: ) i rata miesieczna wynosi F620 na 25 lat :-D a gdybysmy zostali w tym domu co teraz wynajmujemy to placimy czynsz F610 za 2 bed... prosta kalkulacja co się nam bardziej oplaca...

[ Dodano: 2008-01-27, 12:33 ]
Fela a jaki kredyt macie zamiar wziaść? Fixed czy ze zmniejszającymi się ratami?? I repeyment czy intrest only?? Sorki, że tak pytam :ico_sorki: ale jestem ciekawa jak to w Londynie się kształtuje...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 sty 2008, 13:37

kasik my w bham mozemy kupic za 100-120 000 3 bed , ale oczywiscie nie do zamieszkania hehe my chcemy po swojemu wyremontowac hehe
zreszta w bham domy sa w fatalnym stanie., a oni je chca wynajmowac.. masakra
wiec opcja do remontu jak dla nas jest ok hehe

dziewczyny a jak wy zalatwiacie te kredyty?
fela dopiero po kupnie? :ico_szoking:

kasik my przez 3 lata mamy rate 625
a potem ma byc wyzsza
ale mozna zmienic kredytodawce..
albo sprzedac hehe

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość