Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

01 lut 2012, 11:30

Rozmawiałam z pediatra i kazal mi przemywac pupke pod bierzaca wodą i tylko delikatnie osuszyc tetra. Smarowac mam na przemian tormentiolem i mascia z wit. A. Kurcze mąż by mi sie przydał bo ja mam za małe ręce żeby tak chwycic małego i pod kran go wsadzić. Nieudolnie bo nieudolnie ale dałam rady :ico_oczko:

[ Dodano: 01-02-2012, 11:24 ]
A gdzie Wy sie podziewacie ?
My zaliczylismy 7 minutowe werandowanie :-)na Borysia tak świeże powietrze podzialalo że się biedaczek glodny zrobil i wisi mi na cycu :ico_oczko:
Umowilam go tez na usg bioderek na 21 lutego

Rosół mi już pyrka na kuchence, pranie się pierze, posprzatane tez juz prawie mam, jeszcze tylko umyje podloge i poprasuje i finito :-D
szyszeczka co u Ciebie bo luty sie zaczal :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 lut 2012, 12:38

Ja tez nie moglam ścierpieć tych chusteczek z rossmana. i huggiesowych też nie lubię. albo Pampers albo dada, ale że do Biedronki bliżej, to Dada u nas na tapecie od dłuuugiego czasu. szkoda, że nie robią już 4pakow tych chustek. gdybym wiedziala, że je wycofają to bym kiedyś więcej tych pak kupowała. byly mega tanie bo chyba niecale 20zł za 4paczki.

u nas sudocremm od samego początku w użyciu. :ico_sorki:
a na pękające sutki mi położna radziła tez bepanthenem smarować.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 lut 2012, 13:43

Dziewczyny gratuluje wszystkim świeżo upieczonym mamusiom :-)

Mad. - Martynka piękna,fajnie,że się doczekałaś ;-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 lut 2012, 14:09

Dzień dobry :-)
U nas też mróz jak diabli. Ale wybrać się do przychodni musieliśmy, bo takie zalecenie ze szpitala dostaliśmy. Przy okazji wybraliśmy lekarza, położną i pielęgniarkę. A położna na miejscu zrobiła nam pierwszą wizytę patronażową :-) Mała waży 3700g, więc przybiera na wadze. Jestem spokojniejsza więc.
Okazało się, że mała ma oczko lekko zapuchnięte - musimy przemywać. No i robi się jej lekki rumień niemowlęcy.
W piątek popołudniu mamy kolejną wizytę ale już w domku :-)

Mała po tym wyjściu na mróz śpi jak suseł :ico_haha_01:

Już wiem o co dokładnie chodzi z tym wybudzaniem co 3h. Położna powiedziała, że w dzień bezwzględnie się tego trzymać. Chodzi o to by karmić max co 3h, by dziecko na masie przybierało. W nocy można pozwolić na jedną dłuższą drzemkę np. 4-5h.

Od razu poznała po mnie, że mam anemię po porodzie.
Martynka piękna,fajnie,że się doczekałaś
Dziękuję :-)
Gabi, śliczne dziewczynki masz w podpisie !

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

01 lut 2012, 14:11

tibby, te chusteczki w czteropaku to się pojawiają od czasu do czasu jak jakaś promocja jest nie są w stalej sprzedaży

a mój Kubulek dziś jakiś nie w sosie od 8 rano do 12 nie spał tylko lezał i co chwile popłakiwał a teraz niby śpi ale tez co chwilę latam do niego bo płacze :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 lut 2012, 14:11

Aaaa no i spontanicznie wybraliśmy drugie imię dla małej przy wypisywaniu dokumentacji w przychodni. Martyna Weronika ;-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 lut 2012, 14:16

a bierzesz żelazo?
Tak biorę, przepisali mi w szpitalu. No i jeszcze antybiotyk wcinam na te krocze moje...

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

01 lut 2012, 14:39

Musze sie wybrac do biedronki i kupic na probe te chusteczki i pampki. Poki co maz byl wczoraj w sklepie i kupil pampersy te biale po 34zl za duza paczke wiec mam zapas bo kupil od razu 3 paczki :ico_haha_01:

Mlody spal a mnie sie tak slodkiego zachcialo ze babeczki bezglutenowe upieklam :ico_oczko:
Mad., to sporo Ci malenka z wagi zleciala. Ale dobrze ze juz zaczyna przybierac spowrotem na wadze :ico_brawa_01: a ten rumien to czym się objawia? Bo Emila z kolei miala tradzik niemowlecy a ciekawa jestem czy to jest to samo :ico_noniewiem:

Maz dzwonil ze jedzie do ortopedy bo chyba kostke skrecil :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

01 lut 2012, 14:50

Mad., super że Martynka ładnie przybiera :ico_brawa_01: ja zupke gotuję i przymierzam się do prasowania ale jakoś mi się nie chce

aa my od wczoraj testujemy pieluchy dada 2 bo dostałam paczkę w wyprawce z pracy a że sie nam pampki jedynki prawie skończyły to się dady przydały już i pasuja elegancko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 lut 2012, 15:07

dada jest super. my używamy od rozm.4 bo wcześniej pampki i huggiesy z biedronki braliśmy i jakos starczalo. ale

co jakiś czas wypatruję tych promocyjnych czteropaków chustek dadowych ale od dłuuugiego czasu ich niestety u nas nigdzie nie ma :ico_placzek: a szkoda.

też lubię te lawendowe. i te zielone tez sa ok. niebieskie póki co mi sie znudziły bo długo mieliśmy własnie te :ico_haha_01:
no i mydełko dla malucha mamy od zawsze z biedronki. niby nivea ale w biedronce kupowane. to jest płyn do kąpieli i szamponik w jednym.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość