Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 lip 2009, 11:25

Witam

chcialam napisac, ze u nas wszystko w porzadku, mamy sie dobrze, ale jakos nie mam weny do pisania, u nas znow upaly i jakos tak na nic nie mam ochoty.

margarita, Iwonka zdjecia super na n-k :ico_brawa_01:

shoo, co do ilosci mleka, to u nas jest chyba jeszcze gorzej, bo Erik nie bardzo chce pic mleko, pije raz albo dwa ryzy dziennie, rano tak o 5,6 i przed snem na wieczor.
Ja nie patrze na te normy bo tak tyle jest posilkow mlecznych , ze Eryk by w ogole nic nie jadl.

JA juz zrobilam jejcznice na parze, na maselki Erikowi z calego jajeczka i nie mial zadnego uczulenia, ale jadl az mu sie uszy trzesly, bardzo mi to smakowalo, je juz kielbaski z chlebkiem i maselkiem, dzis mu dalam chlebka z pasztecikiem sprobowa, chlebek z wedlinka tez juz jadl i bardzo mu to smakuje, ale z owocami swizymi jest gorzej, bo nie za bardzo chce je jesc :ico_noniewiem:

Acha i wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantek dla Paulinki, Zuzi i Majki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

15 lip 2009, 15:39

hej Pati85!

ja tez juz podalam malemu jajecznice :-) z chlebem i brokulami... bardzo mu smakowalo..

ogolnie to on je wszystko, co mu sie poda ;-)

yoanna, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Niny za pierwsze kroki! ja juz sie nie moge doczekac, kiedy moj sam ruszy w swiat... chociaz bede pewnie miala jeszcze wiecej roboty i gonienia go ;-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

15 lip 2009, 16:06

Iwonka zdjecia super na n-k :ico_brawa_01:
dzięki :ico_oczko:
i dzięki wszystkim za komentarze.

Yoanno, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Niny za pierwszy kroczek.
U nas Paula trzymajac się co pod ręką chodzi bez problemu (nawet przejdzie sama podtrzymując się ściany) i zaczyna się powoli puszczać, ustoi 4-5 sekund i siada ale póki co sama kroczku jeszcze nie zrobiła. I już dużo zgrabniej chodzi jak trzyma się ją za jedną rączkę, tzn. nie wywraca się. Może roczek przedrepta, zobaczymy :ico_noniewiem:
ogolnie to on je wszystko, co mu sie poda ;-)
to tak, jak u nas

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

15 lip 2009, 16:15

wpadlam wrzucic kilka fotek ;-)

Maja odpoczywa w kojcu ;-)
Obrazek

pije ...
Obrazek

... czyta gazetę ...
Obrazek

i śpi
Obrazek

a tu w nowym foteliku
Obrazek


i dla mnie najpiekniejsze zdjęcie świata ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

15 lip 2009, 16:21

margarita83, super fotki, na pierwszym extra wygląda, taka wyluzowana :ico_oczko: , no i te najpiękniejsze na świecie rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 lip 2009, 17:01

margarita, zdjecia sliczne, a te ostatnei najpiekniejsze, slicznie tam wyszla :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

15 lip 2009, 17:30

Iwona H, no to chyba Paula bedzie nastepna, jezeli chodzi o chodzenie.. chociaz nie wiem, jak tam Zuzia Gie, bo sie nie chwalila ostatnio :-)

margarita83, fotki zaaajebiaszcze! :-D bardzo fajnie przedstawilas "jeden dzien z zycia Majki" :ico_brawa_01: a na ostatnim wyglada jak modelka.. zglos ja do jakiejs dzieciecej reklamy, jeszcze ja w TV zobaczymy :-D

ja ostatnio nie cykam fotek... jakos nie mam weny :ico_noniewiem:
poza tym, za kazdym razem, jak Jasper mnie zobaczy z aparatem, to leci do mnie i nie da sie mu ladnego zdjecia zrobic, bo wszystkie sa rozmazane :ico_placzek:
Jasperek sie jeszcze nie puszcza mebli, ale bardzo czesto trzyma sie tylko jedna raczka... i tak sobie stoi :-D powoli sie tez przemieszcza przy szafkach i stole... ale to nie sa jeszcze takie plynne kroczki

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 lip 2009, 17:41

Błenas :)

MARGARITA - fotki super, rzeczywiscie to ostatnie jest czadowe :) Fotelik tez super, i ja się przymierzam do kupienia...
a poki co - planuje inny zakup: http://www.allegro.pl/item678490327_kol ... 56575.html

ciekawa jestem czy sie sprawdzi...

My jutro wybierzemy sie nad wode, tak, zeby sprawdzic jak Zuzia sie bedzie zachowywac... Chociaz na godzinke.

Co do jedzenia - tez staram sie dawac malej duzo rzeczy, chociaz o jajecznice sie jeszcze nie pokusilam...

Mala chodzi za raczki, za jedna jeszcze kiepsko Jej idzie, ale ostatnio Su stala sama chyba z 10 sekund :ico_brawa_01: Wstawanie w lozeczku, przy meblach - dawno opanowane do perfekcji, podobnie jak kucanie, czy siadanie z pozycji stojacej. Zdjec tez ostatnio nie pstrykam, bo albo aparat szwankuje, albo akumulatory - zrobie 2 zdjecia i pojawia sie komunikat "wymien baterie" :ico_noniewiem: Na wakacje bedziemy musieli chyba pozyczyc aparat od mojej siostry, albo tesciowej...

Ja ide do pracy dopiero we wtorek...

U nas straszne upaly, dzisiaj w sloncu o 11:00 bylo 38 stopni... Ja juz zjarana (niestety nie na heban, tylko na razie na buraka :-D , plecy mnie pieka okrutnie, a to tylko po wczorajszej przechadzce do lasu...

[ Dodano: 2009-07-15, 17:45 ]
acha, Zuzia oprocz robienia brawo i papa, robi tez "mniam mniam", czyli klepie sie po brzuszku, a wczoraj nauczyla sie robic "buziaczka", czyli uklada tak smiesznie usteczka jak do pocalunku i cmoka - eehh, komicznie to wyglada...

no i usiluje Ja nauczyc co to znaczy "nie wolno", bo na razie z tym jej idzie najgorzej... :ico_noniewiem:

MARGARITA - moge liczyc na jakies szczegoly???

[ Dodano: 2009-07-15, 17:47 ]
aaaa, i dzisiaj (w slad za SHOO) dalam malej liznac loda (Big Milka - bez czekolady oczywiscie) Malej tak smakowal, ze potem dopoki go nie skonczylam jesc, to krzyczala z wozka "am am!!"

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

15 lip 2009, 17:54

Gie, świetne koło na wodę. My mamy takie
Obrazek
Obrazek
na razie była próba na sucho :ico_oczko:
A tu wczorajsze próby chodzenia
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-07-15, 18:00 ]
acha, Zuzia oprocz robienia brawo i papa, robi tez "mniam mniam", czyli klepie sie po brzuszku
moja też już to potrafi, kiedyś pisałaś,że próbujesz Su tego nauczyć, spróbowałam i ja i Paula załapała po kilku jedzonkach, z tym,że ja pytam jakie jedzonko było dobre.
a wczoraj nauczyla sie robic "buziaczka", czyli uklada tak smiesznie usteczka jak do pocalunku i cmoka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Su. Jeśli chodzi o buziaki, to próbujemy nauczyć posyłania buziaków

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

15 lip 2009, 18:34

Ehh moja nic nie robi :( ma mnie gdzies - narazie sobie mnostwo gada pod nosem, ostatnio jak sie zegnalam z kolezanka i mowilam Papa madziu to Nina powiedziala jej "Papa" :D ale nie ucze jej ani papa juz (chociaz robila chwile) ani mniam mniam, bo poki co moj maz uczy ja non stop mowic :D dzisiaj byla nauka slow "dlugopis" i "karteczka" ale najlepsze jest to, ze jak sie jej pozniej pyta "gdzie jest dlugopis" to odrazu wie gdzie i patrzy w jego strone i sie usmiecha :D a ja jakos tak nie mam weny do uczenia jej mniam mniam i klopotow, bo widze ze ona ma mnie gdzies :(

Dzis w ogole strasznie placze :( przestraczyla sie nawet myszki miki - chyba ida zabki bo zaczyna plakac bez powodu - chwile siedzialysmy na basenie ale u nas w cieniu bylo 34 stopnie o godzinie 16 :O i nie dalo sie wytrzymac, wiec sie zmylysmy. Balam sie ze to po tych 10 minutach na sloncu taka marudna - ale posmarowana kremem byla i czapeczke na glowie miala (ale tylko dlatego ze wynalazlam taka ktorej nie zauwaza, bo nie nachodzi na uszka, nie widzi nad oczkami i nie czuje na karku - bo reszte sciaga na sile ze sznureczkami :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości