Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 sty 2008, 18:39

Fela a co Ty taką samoocene niska masz co ????????????????????????????
ino mi sie popraw kobieto bo jesteś laska na sto dwa i tylko pewnie faceci sie oglądają za Tobą :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka super ze macie chate :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no co do wydawania kasy to mój Jacol tez lubi wydawać a namnie mówi ze ja to tylko bym oszczedzała i mam sobie kupować ciuchy ale takie zwykłe nie tylko z przeceny, a ja tak nie umiem, bo wiem jak ciężko na to pracuję, jakas dziwna jestem :ico_olaboga:
Nipper witaj :ico_brawa_01: co do kredytu to niestety Ci nie pomoge :ico_olaboga:
kobiety znacie jakąś diete cud????? bo jakos mi odchudzanie nie idzie i chyba znowu zastosuje głodówkę tylko nie mam weny

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 sty 2008, 20:18

marta moj adas tez poszukuje diety cud.. hehe

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 sty 2008, 20:27

Luska spi od 18,30 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby do rana tak jej zostalo :-D :-D

Fela szmaty drogie, bo maja specjalny splot, ktory ma droga produkcje :ico_noniewiem: bo gdybyd sie w zwykla szmate zawiazala z dzieckiem to bys pol godziny nie wytrzymala, a ja w chuscie srednio 4 godz dziennie nosze

martuchafrost pisze:kobiety znacie jakąś diete cud?????

ja znam :-D :-D :-D naucze cie jej w marcu :-D :-D :-D

madziorka hihi pisze:jasnie pani no pewnie ze chatke zostala obejrzana.. przeciez w ciemno nie bierzemy , no co ty hehe

no moglo by sie wydawac, ze glupie pytanie, ale znam pare osob, co w ciemno musieli brac, bo mieli noz na gardle :ico_olaboga: Ale fajnie, ze wy nie musieliscie. Niedoskonalosci zawsze jakies sa, a zwykle wychodza juz w trakcie mieszkanie, ale ze wszystkim sie da jakos poradzic :ico_oczko:

nipper, na ciacho to nie chce, ale na kawe spoko :-D :-D :-D co tam jakies 531 mil – około 11 godz. 21 min samochodem :-D :-D
Peruki :ico_szoking: :ico_szoking: a skad taki fach ci sie trafil??? :ico_szoking: :ico_szoking:

lucy23 pisze:a gdzie Ilonka ?

no wlasnie????? cos dlugo jej nie bylo, a przeciez juz ma internet w domku. Nie kocha juz nas :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Swoja droga to rok temu bylo nas tu duuuzzzzooo wiecej, ale w sumie to ja tylko kaske pamietam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 sty 2008, 20:35

Jasnie jak Ty tu bedziesz to bede potrzebowała przez Ciebie diety super cud :ico_oczko:
Luśka juz spi?????????????????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: mój pewnie pójdzie koło 22 jak zwykle :ico_olaboga:
Madziorka ja tylko schudnę na diecie NŻ :ico_olaboga: wiec chyba sie wezme za siebie
Jacol jechał do Zubli własnie z kompem , ale im jazde zrobiłam ( i jacka bratu ) ja nonono mieli problem który bedzie zmywał po obiedzie , bo ja zmywam w weekendy, a oni od pon do piatku , dosyc ze nic w chacie nie robią to mają dylemat bo przeciez ja leże całymi dniami w chacie nie????? jak chodzilam do roboty tez jakos sie nie kwapili zeby mi cos pomóc, o to zeby drzwi naprawili prosze sie rok :ico_zly: :ico_zly: noż kur@@@@ ciśnienie mam 1000 na 800 :ico_zly:

[ Dodano: 2008-01-28, 19:36 ]
Jasnie Pani :) pisze:co w ciemno musieli brac, bo mieli noz na gardle

ja tak miałam i to był najlepszy wybór , dom moze nie jest piękny i meble, ale lubie ten dom bo jest przytulny

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 sty 2008, 20:38

martuchafrost pisze:ja tylko schudnę na diecie NŻ

co to za dieta? Nie żrec???

Uspokoj sie babo, bo jak bedziesz zdenerwowana, to Franczesko sie zdenerwuje, a jak bedzie zdenerwowany to pojdzie spac o 24 :ico_oczko:

Jak mieszkalismy w share flat i ktos nie chcial zmywac jak byla jego kolej na grafiku to mu wpierdzielalam brudne gary do lozka pod koldre :-D :-D Raz przez to prawie przez okno wylecialam :-D

[ Dodano: 2008-01-28, 21:42 ]
hehe, taka glupotke znalazlam :-D :-D

Mathematical question

This is a strictly mathematical viewpoint... it goes like this:
What Makes 100%? What does it mean to give MORE than 100%? Ever wonder about those people who say they are giving more than 100%? We have all been to those meetings where someone wants you to give over 100%. How about achieving 103%? What makes up 100% in life?
Here's a little mathematical formula that might help you answer these questions:
If: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z ...
Is represented as:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26.

Then:
H-A-R-D-W-O-R-K
8+1+18+4+23+15+18+11 = 98% and
K-N-O-W-L-E-D-G-E
11+14+15+23+12+5+4+7+5 = 96%
But,
A-T-T-I-T-U-D-E
1+20+20+9+20+21+4+5 = 100%
And,
B-U-L-L-S-H-I-T
2+21+12+12+19+8+9+20 = 103%
AND,
look how far ass kissing will take you.
A-S-S-K-I-S-S-I-N-G
1+19+19+11+9+19+19+9+14+7 = 118%

So, one can conclude with mathematical certainty that: While Hard work and Knowledge will get you close, and Attitude will get you there, it's the Bullshit and Ass kissing that will put you over the top.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 sty 2008, 23:09

NŻ- nie żreć dokładnie Jaśnie Szalona :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

29 sty 2008, 00:42

Czesc wam kobietki :-)
Nie zagladam zbytnio do was bo czasu niestety brak :ico_olaboga: Nati znow chory ma zapalenie uszu :ico_placzek: biedaczek a ja nie mam jak mu pomuc poza lekami ktorych nie chce polykac :ico_olaboga:
Spotkanie z dziewczynami w sobote bylo super ale ja nieco wczesniej sie zmylam :ico_oczko: bo niestety martwilam sie o Natka bo juz byl taki marudny :ico_noniewiem:
Jasnie Pani :) pisze:Swoja droga to rok temu bylo nas tu duuuzzzzooo wiecej, ale w sumie to ja tylko kaske pamietam

Ja bylam w zeszlym roku :ico_nienie: dolaczylam w 5 miesiacu ciazy i bylam aktywna z tym ze jak weszlo nowe forum to zaczynalam znow od 0
A ty kiedys wspominalas o dochodowym interesie ktorego nie chcialas zapeszac :ico_oczko: o co chodzilo? wypalil?
madziorka hihi, super ze chatke znalezliscie :ico_brawa_01:
Fela nie wpadaj w kompleksy dziewczynop bo ja naprawde wiele bym dala aby byc "chuda" a ty jestes laseczka wiec glowa do gory :ico_haha_01:
nipper, kojarze cie :ico_oczko: a z tymi perukami to faktycznie ciekawe i "takie inne" zajecie :ico_haha_01: zdrowko miejmy nadzieje ci dopisuje :ico_haha_01:
lucy23, ale ci zazdroszcze tego spanka............... kiedy ja sie tak wyspi :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 sty 2008, 01:24

lucy23, ale ci zazdroszcze tego spanka............... kiedy ja sie tak wyspi
kurcze ,ja bym chciala wczesniej wstawac,ale jak widze,ze mlody spi ,to jakos tak bez sensu :ico_oczko:
wspolczuje zapalenia uszu,pewnie strasznie cierpi? to ponoc straszny bol :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 sty 2008, 01:48

emilko wspolczucia dla nathanka :ico_olaboga:

u nas duzo pudel.. najwiecej z ubraniami :ico_wstydzioch:
jutro rano jeszcze wielkie zamieszanie
bo chlopaki beda malowac salon, musza przemalowac ten nasz afryjkanski orange hehe
my w tym czasie pojdziemy polazic po sklepach hehe
poza tym skladanie szafy i lozka.. oj zacznie sie na maxa
ale jeszcze tylko jeden dzien i ... super

juz mam tam kumpele z 2 dni mlodsza od leosia MAJA
piszemy codziennie
ona podjarana bo nie ma tam w okolicach zadnej polki z dzieckiem
a okazuje sie ze my bedziemy mialy do siebie kilka minut
ta sama przychodnie itd
juz na kawke sie umowwilsymy zakupki
super hehe
i kolejne 3 stoja w kolejce hehe

jak ja lubie takie nowe znajomosci
choc tych starych bedzie mi brakowalo
ale obiecalismy ze bedziemy tutaj bywac hihi

wpadne jutro sie pozegnac
bo nie wiem kiedy podlacza nam tam neta

dobranoc

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 sty 2008, 09:56

hej dziewczyny!!!!!
mój Fran próbuje pobić rekord Guinessa w niespaniu :ico_szoking: obudził sie p 1 w nocy i od tej pory nie śpi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: padam na pysk i nie mam sił nawet juz pisać :ico_olaboga: ide sie ocknąć i zupe musze gotowac bo co mam zrobic jak on nie śpi ????

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość