Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 cze 2007, 09:02

Dzień dobry
Witam w cudowny chłodny poranek z Wrocławia :ico_haha_02:
Uścicski dla Ernesta :ico_buziaczki_big:
Uciekam wypić kawkę przed TV

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

18 cze 2007, 09:11

Ściski uściski dla Erniego :ico_tort:
Misiu, jak samopoczucie? lepiej co?
Gosiu, a co u Twojego Taty?
Asiu, oddawaj kawkę, to jest napad :505: (oczywiście to ślepaki)


a ja nienawidzę nocy, tego że trzeba spać żeby jakoś funkcjonować. Mała dzis tak płakała przez sen :| potem sie obudziła o 2, zrobiła kupkę, i zasypiała 2h.... potem po 1h znowu płacz, a po kolejnej karmienie, znowu 1h wstawać !! :ico_placzek:
jestem jak przeżuta i wypluta :/

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

18 cze 2007, 09:29

Sosna jak cie zablokowałam ???

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

18 cze 2007, 09:31

Hej!
sosenko, czy to kolejny ząbek? Dlaczego Zuzia tak się budzi??
margo, dla tatusia :ico_prezent: . Teraz wszystko będzie dobrze
Czy kocica dzisiaj zdaje?? Jolu trzymam kciuki i myślę o tobie :-)
Spędziłam super weekend z mężem i Maciusiem. Co prawda Łukasz grał dwa mecze ale potem było ok :-) Oby takich więcej. Jak dam radę to wyślę jakieś zdjęcia. Lecę zrobić :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

18 cze 2007, 09:32

mosob, jest taka opcja, jak na mnie na gg klikniesz prawym i dasz ZABLOKUJ, to mimo że ja bedę do Ciebie pisać to te wiadomości nie będą dochodzić. Ja widzę, że mnie zablokowałaś bo mam taki ZAKAZ WJAZDU ;-)

[ Dodano: 2007-06-18, 09:34 ]
chloe2, ja nie jest to ząb to ja nie wiem, raczej na pewno ząb, bo tez ślini sie znowu bardziej ... super że miałaś fajny weekend, ja w sumie też :one:
JOLU, go go go ale ale ale !!! (ta piosenka) teoretyczny to pikuś. Kocica zda z palcem w .... ekhm ;-)

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

18 cze 2007, 09:42

Zapomniałam. Super zdjęcia ze spotkań. Wiecie co, ja wasze dzieci bym rozpoznała bez podpowiedzi
Dla Ernesta :ico_buziaczki_big:
witaminko, wracaj już

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

18 cze 2007, 09:54

moja Mała usneła

Chloe prześlij zdięcia ,Sosna ty też a co robiłyście że było miło jeśli wolno zapytać???

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

18 cze 2007, 10:00

dziękuję za pamięć i zyczenia, jesteście jak zawsze najwspanialsze niezastąpione :ico_buziaczki_big:

dla Erniego :ico_tort:

Maritko też wczoreaj nie mogłam zasnąć, jakas podekscytowana byłam :ico_oczko:

a kiedy sie spotykacie w Suchej? ale Wam dobrze :ico_sorki:

Maritko, zostały u Was Jasia spodenki :ico_olaboga:

Jas marudzi, nie daje juz pisac

Jola dzis zdaje prawko?
zda na stówaka, zdolniacha jedna, ale trzymam kciukasy

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

18 cze 2007, 10:08

Hej.
Mój Tomek na dobre się rozchorował.Gorączka w sobotę mu przeszła i myślałam że wszystko będzie ok. a on wczoraj wieczorem zaczął kaszlec i ma katarek :ico_placzek: Dzisiaj na 16,30 idziemy do lekarza.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

18 cze 2007, 10:15

Moje maleństwo też usnęło :ico_brawa_01: Ale pewnie za długo ta sielanka nie potrwa, bo śpi już z 1,5 h :-D . W weekend moje miasto obchodziło święto. W piątek spędziliśmy popołudnie na stadionie, mąż grał :ico_szoking: , a potem balował do 3 w nocy za co dostał opier... My za to spacerowaliśmy w plantach (do 20.00). Z małym pojechałam do domu, bo kąpiel itd. W sobotę znów mecz ale potem spacer z mężem i maluchem, :564: , w końcu wysłaliśmy dziecię z dziadkami do domu a my na koncert Kapeli (z Żywca). Poszliśmy też na szaszłyki, za 2 zapłaciliśmy 45 zł :ico_haha_01: . Cana rozbawiła nas do łez :ico_haha_01: Za 2 szaszłyki tyle kasy. Wróciliśmy przed północą. Wczoraj pojechaliśmy znów do plant, posłuchaliśmy kabaretu "Koń polski", powygłupialiśmy się i dziecko znów wróciło z dziadkami do domu a my poszliśmy na koncert zespołu Harlem. Było super!!! A ja uświadomiłam sobie, że odkąd jest Maciuś nigdzie sami nie byliśmy :ico_olaboga: , zwłaszcza wieczorkiem. Trzeba to zmienić.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość