Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 sty 2008, 15:25

martuchafrost pisze:Londyn, moze tam jest pięknie,

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: umnie na wsi juz ladniej :-D :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 sty 2008, 15:26

Jasnie Pani :) pisze:umnie na wsi juz ladniej

ludziska powiadają ze jest pięknie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

29 sty 2008, 15:27

Jaśnie Pani my będziemy mieli nieco ułatwioną sprawę mieszkania bo będziemy mieszać w tym samym domu co moi rodzice a tam pokoik na tydzien kosztuje 85f wiec nie jest źle choc warunki średnie to na poczatek moze byc :ico_oczko:

Marta ja z Elizka mam podobny problem :ico_szoking: ostatnio zasypia mi ok 23 a nawet północy, w ciagu dnia ma dwe drzemeczki do 30min. a czasem nawet jedna i kapanie 19:30/20 jedzonko i zazwyczaj 21 zasypia i spi 30min i budzi sie i juz nie chce spac po prostu czasem mam ochote Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 sty 2008, 15:29

Kinga benefity dostaniecie na dziecko, po ok 3 miesiącach od złożenia papierów, więc sie nie martw bedzie dobrze :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-29, 14:30 ]
Twoja Eliza jest prawie w wieku mojego Frania :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

29 sty 2008, 15:47

Marta no nie wpadasz juz do lipcówek chyba musze Cie zagonic :ico_oczko:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

29 sty 2008, 16:50

kinga to wy cala familia tu sciagacie :ico_oczko: ,myslalam ze tylko ty i twoj maz i oczywiscie malenstwo.......ja mieszkam w londynie :-D i jakos nie narzekam :ico_oczko: jakby co to wpadaj na kawke...a w jakiej dzielnicy bedziecie mieszkac??
mam nadzieje ze pomogl ci ten link od jasnie pani,jak masz jeszcze jakies watpliwosci to pytaj smialo;)))

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

29 sty 2008, 17:12

Fela wielkie dzięki :-D A rodzice są w londynie od maja, no a my musimy coś wymyśleć bo mąż tu się zaharuje na śmierć, a zresztą nie widzimy tu najbliższej przyszłości w różowych kolorach. Mieszkanko mamy wykupione na własność więc gdyby co zawsze mamy do czego wrócić.
A dzielnica to Ilford (podobno bardziej znana z nazwy Essex czy jakoś tak)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 sty 2008, 17:24

Kinga_łódź pisze: a tam pokoik na tydzien kosztuje 85f wiec nie jest źle choc warunki średnie to na poczatek moze byc :ico_oczko:



no to za jeden pokoj bedziesz placic tyle co Martucha w Belfascie za caly dom z ogrodem. Jeszcze jak dzielony dom z innymi ludzmi to problemow duzo. pomijajac porzadkowe, to mozesz sie niezle najesc nerwow jak ci ktos powie, ze nie podoba mu sie jak np. twoje dziecko w nocy placze :ico_noniewiem: Mieszkanie w domu z innymi ludzmi nie jest dobre dla malzenstwa z dzieckiem. Miszkalam tak (bez dziecka na szczescie) to cos wiem.
Dziewczyny czy to nie z tego powodu miedy innymi Felicity wrocila z dzieckiem do PL?
Pewnie pojedziecie i tak, bo juz napaleni, ale wspomnicie moje slowa za jakis czas i bedziecie szybko szukac czegos tylko dla siebie.

Marta, a w Londynie ładnie w centrum, ale nie wszyscy maja okazje mieszkac pod Big Benem na brzegu Tamizy :-D :-D w moich wszystkich dzielnicach, w ktorych mieszkalam bylo fuj :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

29 sty 2008, 17:40

Byliśmy tam w odwiedziny tydzień, mieszkają sami polacy i raczej wyrozumiali. Wiadomo, że jak się będzie na miejscu to wtedy czegoś się poszuka.
A Marta to płaci to 85f za wszystko czy tylko za wynajem a dodatkowe opłaty osobno (czyt. woda itp.)

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

29 sty 2008, 17:56

Jasnie Pani :) pisze:a w Londynie ładnie w centrum, ale nie wszyscy maja okazje mieszkac pod Big Benem na brzegu

zgadzm sie ,wszystko co tu ladne da sie obejrzec w kilka dni,a jesli chodzi o mieszkanie tutaj to zadna rewelka,tloczno wszedzie i straszne korki,im dalej sie mieszka od centrum tym lepiej
a jesli chodzi o kredyt to praktycznie kazdy bank udzieli kredytu w wysokosci 4 krotnosci rocznych zarobkow[zalezy to takze od tego jaki % wkladu wlasnego sie ma]
a co do podatku to ponizej 100tys nie placi sie nic od 100-250tys placi sie 1% powyzej 250tys 3% wartosci nieruchoosci
ale najlepiej miec wlasnego niezaleznego brokera[niekore agencje oferuja brokera za darmo,ale raczej nie polecam] on znajdzie najkorzystniejsza oferte kredytowa,moze zalatwic wyzszy kredyt niz 4 krotnosc zarobkow i wogole jest bardzo pomocny,my bylismy z naszego bardzo zadowoleni,zalatwil za nas wiele rzeczy znalazl tez najtansze ubezpieczenia na zycie chate[u nas byly konieczne].my placilismy Ł500 brokerowi i to nie duzy chyba wydatek w porownaniu z tym ile dobry broker pomoze ci zaoszczedzic na kozystnm kredycie i ile robi

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość