Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

06 paź 2008, 15:33

Gabi :ico_haha_01:
Kristi :-)

Miałam mieć dwa dni urlopu a będę miała 5:) Jutro muszę iść do pracy wypisać urlop do piątku bo nie będzie miał kto być z Miłoszkiem. Jestem na takiem 'półurlopie" bo do tej drugiej apteki będę chodziła , ale to tylko 3 dni i po 3 godz. Właśnie zbieram się do pracki a Miłoszek jest z babcią na spacerku

gorąco pozdrawiam, pogoda śliczna!

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

06 paź 2008, 15:51

anulka_, odpoczniesz sobie chociaż troszkę.
Dziewczyny, super foteczki :ico_brawa_01:
Ja tez się pochwalę swoimi.
Wczoraj byliśmy na spacerku w parku. Kinga miała frajdę i zabawę.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tutaj moja Pyza zafascynowana malowaniem farbami
Obrazek
Obrazek

Z Kluskiem na podłodze
Obrazek

A, nawet ja mam fotkę z Kingą, co jest czymś niespotykanym, bo zawsze ja jestem fotografem :)
Obrazek

Sporo tych zdjęć, ale nie mogłam się powstrzymać. I przepraszam, że są różnych rozmiarów, ale częćś wklejałam na bloga i już nie chciało mi się ich zmniejszać :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 paź 2008, 17:03

witam :ico_haha_01:
Super foteczki maluszków i Antosia i Kinguni z Patryczkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Wszystkie dzieci śliczne :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja mam wolne do środy włącznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a w czwartek na rano.
Ada poszła na drzemke z tatą.Była nie do wytrzymania -broiła ,marudziła to chyba ta pogoda dziś taka :ico_noniewiem: pochmurno i wietrznie no i deszczowo niestety :ico_olaboga:

Gabi, gratulacje dla Emi nocnikowania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a się martwiłaś jak widać nie było czym :-D

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

06 paź 2008, 17:13

justyna25, ale laleczka w podpisie :ico_haha_01: Śliczna!!! To i Ty odpocznij. Należy Ci się.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 paź 2008, 21:22

Hej hej,ja najpierw tez wkleje wam pare foteczek moich dzieci ;-) :

Moje golaski :-)
Obrazek
Nicolka i Marcusek :
Obrazek
Nicolinka :
Obrazek
Marcusek :
Obrazek

A my juz po zakupach,Marcusek juz sobie spi,a Nicolke zaraz musze uspac..
I tak to wszystko super..

Mama_Ania super foteczki a Kinga jak sobie ladnie maluje i fajne ma te loczki.. :ico_brawa_01:
A my moze jutro na taki jesienny spacerek sie przejdziemy do lasu,jak nie bedzie tak strasznie wialo jak dzisiaj :ico_oczko: :ico_haha_02:

Gabi super ze nocnikowanie sie wam udalo ;-) :ico_brawa_01:

Ja juz uciekam bo musze Nicolke uspac bo juz lobuzuje bo zmeczona jest,ale musze powiedziec ze na zakupach byla grzeczna i powiem wam ze sie malutka zaczyna sluchac coraz czesciej i to Mnie :ico_brawa_01: Nawet tesc to zauwazyl :ico_oczko:
Dobrej nocki i do jutra papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 paź 2008, 21:47

Witam i ja ...

I na początek zazdroszcze wszystkim urlopów .... ja będę miała wolny przyszły poniedziałek - pędzę z KApikiem do alergologa... jutro zarejestrują Malwinkę do okulisty ... ale pewnie uda mi sie na popołudniowe godziny ..... ale hm.... jeszcze Wychowawczyni Kapika chciała się ze mną widzieć .... :ico_olaboga: mam nadzieję że nie chodzi o Kapika a o dokładne ustalenia na temat Pasowania Na Ucznia :ico_noniewiem: ....

Wszystkie zdjęcia są cudowne ... Antoś (słodziuch - blondas - szkoda że nie jestem młodsza :ico_haha_01: ) ... Kinga(ma przecudowne te loczki ) z Patryczkiem(ślicznie trzyma głowę do góry ) .... Nicola z Markusem(śliczne golaski - niby podobne a jednak nie ).... Ada (modnisia że szok - dobrałyby się z Malwinką jeżeli chodzi o bibeloty :ico_haha_01: )

I ja dziś byłam na zakupach z Malwinką .... kupiłam jej buty na zimę .... pantoflei furę zabawek - jak zwylke .... już zabawek dzieci nie mieszcze w domu .... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 paź 2008, 21:55

Aginka, ja też kupilam dzisiaj adusi buty na zimę ,jeszcze kurtke muszę :-)

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

07 paź 2008, 10:46

Ale napisalyscie :ico_olaboga: , nie doczytam Was teraz dziewczynki :ico_wstydzioch: :ico_sorki: .
Zdjecia wszystkie rewelacyjne! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

07 paź 2008, 12:04

Basieńko, a na jakich tematach Ty szalejesz, że do nas nie zaglądasz? Zapomniałaś już o nas? :ico_placzek:
Kristi, śliczne fotki i widać, jak się dzieciaczki Twoje kochają :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 paź 2008, 13:19

Dzien dobry baardzoo ;-)
U mnie dzisiaj piekny dzien.. Pogoda taka sobie,rano padalo a teraz ladnie swieci sloneczko i jest stosunkowo cieplo :ico_oczko: Moje dzieci sobie spia,chociaz Marcusek juz niedlugo i sie obudzi ;-)
A ja sie czuje wypoczeta i wyspana bo wczoraj poszlismy spac wszyscy o 22 00 ok Marcusek juz o 21 00 spal sobie slodko :ico_haha_02: I dzisiaj taka wyspana obudzilam sie przed budzikiem :ico_brawa_01:
Pozatym to bylismy juz do polodnia na ogrodku troszke,Nicolka sobie pojezdzila na swoim traktorku jak to pedalowanie jej super wychodzi.. tylko czasami za szybko pedaliuje i sie denerwuje ze te pedaly jej uciekaja :-D :ico_haha_02: :ico_brawa_01: No ale to i tak dla mnie szok ze tak szybko sie ladnie nauczyla pedalowac.. :ico_oczko: A Marcusek to moj spokojnusi chlopunio.. jak to tak fajnie jest miec zywe i spokojniejsze dziecko.. przy jednym sie zmecze a przy drugim odpoczywam Pieknie.. :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:
A ja tez musze jeszcze kupic Nicolce kurtke na zime i buty na zime,teraz ma kurtke ta swoja zimowa ale z tamtej zimy i jest taka na styk..
A Marcusek ma takie cieple kombinezony wiec nie trzeba kupowac ma 3 kombinezony wiec na zmiane jest :ico_oczko:
A jak mi sie dzieci obudza i zjedza to pojdziemy na spacerek do piekarza po kolaczyki ;-) U nas tutaj to jest piekarz i cukiernia razem.. A jutro ma moj maz ta wizyte z tym zebem i operacyjnie beda go usuwac.. o rety jak pomysle o tym to dostaje stracha.. a moj maz mowi ze sie nie boi..ale jakos mu tak do konca nie wierze :ico_oczko: :-D No niech dalej udaje twardziela.. ci mezczyzni.. :ico_haha_02:
Pozatym to super mam humorek i wszystko ok.

Mama_Ania dzieki oj tak Nicolka to uwielbia Marcuska i z wzajemnoscia.. Marcusek tez reaguje na Nicolke,tak jakby sie trzesie i usmiecha od ucha do ucha :-D :ico_brawa_01:

Basiu zagladaj do nas czesciej :ico_oczko:

A gdzie jest Magdalena??

Milego dnia i buziaki papa

[ Dodano: 2008-10-07, 21:11 ]
O rety ?? Jakie tu pustki?? Co jest grane?? Gdzie jestescie!!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość