Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 sty 2008, 18:10

Kinga ja płace na miesiąc za cały dom z ogrodem ( 2 sypialnie i salon) 340 F , za wode sie nie płaci, a gaz i prąd mam na kartę wiec "tankuję kiedy i za ile chce" :ico_oczko: i nikt mi nie mówi, ze źle i nie narzeka, ja tez kiedyś miałam współlokatorów i powiedziałam sobie nigdy w życiu !!!!!
a na lipcówki nie wpadam bo tak jakoś wyszło
Monika jak miło że sie pojawiłaś :ico_brawa_01: pisz co u Ciebie

[ Dodano: 2008-01-29, 17:12 ]
Kinga ale te dodatkowe opłaty typu gaz i prąd to nie jest az tak tego dużo, prąd jak kupię to mam i mam :ico_oczko: a gaz w zależności od pogody, ale tez nie odczuwam jakoś po kieszeni, ze trace dużo na to :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-29, 17:13 ]
czy ja dobrze widze czy Ty masz że jesteście małżeństwem 1 miesiąc????????
jak tak to wklejej foty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

29 sty 2008, 18:23

Marta specjalnie dla Ciebie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nie jest zbyt dużo ale jeszcze się nie doprosiłam wszystkich :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 sty 2008, 18:27

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ale super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a Ty jak ślicznie wyglądałaś :ico_brawa_01:
ojojoj to życzę Ci wszystkiego najlepszego na NOWEJ DRODZE ŻYCIA, przedewszystkim dużo miłości i radości :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

29 sty 2008, 18:41

Dziekuje bardzo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

29 sty 2008, 19:49

ja rowniez przylanczam sie do gratulacji :ico_brawa_01: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-01-29, 18:56 ]
u mnie wszystko oki
do diety sie powoli przyzwyczajam
malutka dzisiaj ladnie daje o sobi znac i sie rozpycha,a ja to uwielbiam :ico_brawa_01: ,nie lubie jak czasami jej sie zdazy ze przesypia praktycznie caly dzien,bo sie zaraz zaczynam martwic :ico_puknij: ale wteddy wieczorem buszuje w brzusiu :-)
powoli musze zaczac pakowac torbe do szpitala
dziewczyny moze doradzicie mi jakie kosmetyki dla dzidziusia kupic,jakiej firmy sa najlepsze?

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

29 sty 2008, 20:43

monika kosmetyki dla dziecka najlepsze sa oilatum.i zgadzam sie z toba co do brokera,my tez placilismy dla swojego 500f.a ty gdzie mieszkasz bo nie pamietam.
super ze malenstwo kopie,juz jej tam ciasno napewno i moze dlatego jest mniej aktywna.

kinga ilford to juz obrzeza londynu wschodniego a my na poludniowym zachodzie mieszkamy tez juz prawie na obrzezach. :ico_oczko: jak juz pisalam nie narzekam na mieszkanie w londynie :ico_oczko: a do centrum to jezdze tylko wtedy jak musze sluzyc za przewodnika.
a co do wspollokatorow,to wiadomo roznie z nimi jest ale przeciez nie bedziecie z nimi mieszkac caly czas,tylko na poczatku wiec trzeba wrzucic na luz i nie przejmowac sie za bardzo porzadkiem i tym podobnymi sprawami.

Jasnie Pani :) pisze:no to za jeden pokoj bedziesz placic tyle co Martucha w Belfascie za caly dom z ogrodem

no i bedzie polowe mniej zarabiac w belfascie niz tu :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 sty 2008, 20:59

fela pisze:no i bedzie polowe mniej zarabiac w belfascie niz tu

fela ja juz o tym raz pisalam, ale chyba nie doczytalas. Marta mowi, ze malo zarabiala, bo oni na oszczedanie za granica sa nastawieni i na powrot do PL, a fakt jest taki, ze ich miesieczne przychody byly prawie takie same jak moje i mojego meza w Londynie. Belfast to dalej UK i stawka minimalna jest taka sama, a jak sie do Londynu przyjezdza to rzadko sie od razu znajduje prace za wiecej niz minimum.
Pisze tak, zeby pokazac Kindze obiektywnie jak to jest. Wynajem nawet studia (kawalerki) w Londynie to wydatek rzedu 600-700F + oplaty i council tax. Jak przyjada z malym dzieckiem to zakladam, ze ona nie bedzie pracowac tylko sie malenstwem zajmowac, a zarobki jej meza nawet jak wyniosa okolo 1000F to jak zyc jesli sie zaplaci za mieszkanie 800?
Gdyby w Londynie bylo tak rozowo to bym stamtad nie wyjezdzala i do belfastu sie nie przeprowadzala

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 sty 2008, 21:19

a ja dzis ogladalam te mieszkania do wynajecia i sa super...ale my pewnie sie nie zalapiemy :( niektore to nowiutkie domy,wciaz dokanczaja....zlozylam na 2 ,ale przede mna sa ludzie co maja gorsza sytuacje....szkoda....kurde,wypasione chatki i za grosze....tak czy sieak wynajmuje,wiec nie ma dla mnie znaczenie od kogo....a te mieszkania czy domy sa czesto polowe tansze :ico_szoking: no zobaczymy,czy sie zalapiemy....na razie jestem pierwsza w kolejce do 2 bed flata ,wiec takim flacikiem tez nie pogardze :ico_oczko:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

29 sty 2008, 21:19

fela ja mieszkam na greenford
ne widzialam tutaj kosmetykow oilatum,ale chyba musze lepiej poszukac,bo ja to taka jestem ze moze mi stac przed nosem,a ja i tak nie zauwaze :ico_haha_01: a wiem ze sa dobre bo moja kuzynka w polsce uzywala.dzieki :ico_sorki:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 sty 2008, 21:21

Monika zobacz w bootsie :-D co do mieszkan sa tez wiezowce i takie molochy,ale na to sie nawet nie pisze,bo jest tak jak Jasnie Pani pisala

[ Dodano: 2008-01-29, 20:23 ]
dziewczyny powiedzcie co to moze byc? budze sie rano,przed 8 z takim bolem ,jakbym znow rodzila :ico_szoking: bolala mnie prawa strona brzucha,plecow i prawa noga...myslalam,ze umre...wzielam 2 paracetamole i skulona kiwalam sie z bolu ,nie wiem ile to trwalo,az w koncu zasnelam...obudzilam sie i bylo ok...ale straszyli mnie wyrostkiem,ale mam apetyt i wszystko,tylko rano nie mialam ,bo bolalo...ide jutro do lekarza .....

[ Dodano: 2008-01-29, 20:25 ]
no i latam do hotelu jak glupia,bo tam balagan maja i znow jakies podanie musze pisac :ico_puknij:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość