Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lut 2012, 23:06

i też Szymonka tulić będziesz :-)
- nie moge sie doczekac,przed chwila zagladalam do moich spiacych dzieciaczkow i az sie wzruszylam,ze bede miala jeszcze 1 takiego slodzika :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Chyba hormony mi buzuja :ico_oczko:

[ Dodano: 03-02-2012, 22:07 ]
bo w szpitalu mi dawali żelazo... a na każdy posiłek był nabiał praktycznie
- niestety na to co w szpitalu daja,to nie ma co patrzec,u nas jednego dnia dali zupe grochowa na obiad :ico_puknij: Wyobrazasz sobie co by bylo,gdybysmy ja zjadly?!

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

04 lut 2012, 11:26

hej

gabi dzieki za link :ico_sorki:

agaa
dużo zdrówka kochana i trzymam kciuki za to rozwiązanie w przyszłym tygodniu :ico_oczko:

a ja stawiam :ico_tort: :ico_tort: właśnie tydzień temu rodziłam moją kluseczkę :-D

no i muszę pochwali moje dzieciątko pięknie dziś spało w nocy ,oby więcej takich nocek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

04 lut 2012, 13:16

witam :ico_kawa:

mielismy wczoraj polozna i Hanka wazy 4kg czyli spadla 360g nie wiem czy to duzo czy nie ?
pobrali jej krew z piety i nastepna wizyta we wtorek

w ciagu dnia z karmieniem juz lepiej ale w nocy jak sie przebudzi to nie najada sie
i ciezko jej pozniej usnac w twardy sen :ico_noniewiem:

Gabi jak twoje samopoczucie, lepiej juz ?

Jadzia za tydzien naszych dziewczynek :ico_tort: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

04 lut 2012, 13:52

Gabi super pomysl, ja to jeszcze na zakupy ciuszkowe sie nie wybieram bo brzuch mam dosc spory, i pewnie by sie skonczylo tak ze wrocilabym z zakupami ale dla malej a narazie chce tego uniknac bo az za duzo mam ubranek dla niej

dziewczynki karmiace czy wy dajecie spoim bobaskom przy kazdym karmieniu dwa cycule do wyssania czy na zmiane przy kolejnym karmieniu ?
bo Hania sobie upodobala jedna piers w ktorej jest wiecej mleka i na niej siedzi najdluzej a z drugiej troszke pociagnie i placze i mam teraz dwie piersi roznej wielkosci .

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

04 lut 2012, 14:38

hejka ja w miarę posprzątałam jeszcze tylko łazienka mi została ale to za dużo paprania się a Kuba śpi jak zając na miedzy :ico_noniewiem:

Beatka78, ja karmie na zmiane raz jedna raz druga pierś ale też mam jedną większą drugą mniejszą :ico_noniewiem:

Beatka78, Jadzia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Waszych księzniczek za skończony pierwszy tydzień :ico_haha_02:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

04 lut 2012, 15:13

Beatka78, ja karmię na przemian raz z jednej raz z drugiej piersi. No i najada mi się z jednej więc nie dokarmiam drugą. Piersi mam równomierne przez to.

Co do spadku wagi - 10% od wagi urodzeniowej to spadek w normie. Twoja mała mieści się w normie, ale masz sygnał by popracować nad przyrostem wagi.
Ja moją małą pobudzam przy karmieniu smyrając ją po karku. Wtedy się mobilizuje i wcina :-)

:ico_brawa_01: za pierwszy tydzień życia

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 lut 2012, 15:14

Beatka78, ja też z dwóch na zmiane karmie :ico_oczko: ale na początku jak miałam dużo pokarmu i jedna pierś była zawsze twardsza to Borys też nie bardzo chciał z niej pić. Musiałam odciągnąć trochę mleka i dopiero go przystawic.
Beatka78, jadzia :ico_brawa_01: dla Waszych ksiezniczek za pierwszy tydzień :-)
Gabi, zazdroszcze wypadu na zakupy :-) mój Borys niestety tak jak Emilka jak tylko wyjdę z domu to sie budzi i drze :ico_noniewiem: dlatego w przyszly piatek bo mąż ma wolne idziemy wszyscy razem do galerii handlowej :-) chce iść rano żeby ludzi dużo nie bylo a muszę kupic sobie pare drobiazgów
mad a malej nic nie ma jak wypijesz sok z cytrusów ?

Borysa wczoraj brzuch bolał cały dzień :ico_noniewiem: w dodatku co zjadł to zwracał. Nocka do bani ale teraz narazie jest spokój :ico_sorki:

No i stawiam :ico_tort: za trzeci tydzień mojego małego mężczyzny :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

04 lut 2012, 15:39

Jadzia za tydzien naszych dziewczyne
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

moja niunia przy kazdym karmieniu z jednej ,tylko czasami dopija z dugiej piersi, specjalnie ja długo na jednej trzymam zeby do tego mocniejszego pokarmu sie doczekała.Ja ogólnie mam duzo pokarmu teraz tfu tfu :ico_oczko: leci mi ciurkiem przy karmieniu aż sie mała krztusi :ico_placzek: a z drugiego cycucha tak kapie ze jak podstawie butelke to 20 ml minimum złapię :ico_szoking:

moja Lenka dziś cos marudna spi tylko na rekach w pionowej pozycji :ico_olaboga: chyba brzuszek jej dokucza :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

04 lut 2012, 15:45

a malej nic nie ma jak wypijesz sok z cytrusów ?
Jeszcze nie piłam soku z cytrusów, ale to o tym soku z pomarańczy powiedziała mi położna na wizycie. W ogóle powiedziała, że jak mam na coś ochotę to mam to zjeść czy się napić - nie odmawiać sobie.
mój Borys niestety tak jak Emilka jak tylko wyjdę z domu to sie budzi i drze
Oj kurcze to przerąbane. Jak wczoraj wyszłam na 2h do firmy pozałatwiać formalności mała cały ten czas przespała nie zauważając mojej nieobecności :-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

04 lut 2012, 15:53

Aga26, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za trzy tygodnie ale to leci szybko dopiero co wszystkie z brzuszkami chodziłyśmy a tu już tylko trzy dziewczyny nam brzuchate zostały :ico_brawa_01:

co do wychodzenia to ja już dwa razy byłam na zakupach takich ekspresowych bez Kuby ale to jest możliwe tylko po południu bo po pierwsze Kuba wtedy łądnie zasypia i śpi mocno ze 2-3 godziny a po drugie tylko wtedy mam męża w domu weekendy teraz go nie ma bo sesja mu się zaczeła i do końca lutego w domu go nie uświadczę :ico_noniewiem:
o tym soku z pomarańczy powiedziała mi położna na wizycie. W ogóle powiedziała, że jak mam na coś ochotę to mam to zjeść czy się napić - nie odmawiać sobie.
moja połozna też mi mówiła że mogę wszystko jeść byle nie wszystko na raz i nie duże ilości na raz i po każdym wprowadzeniu nowości mam obserwować Kubusia i dziś właśnie zamierzam się soku z pomarańczy napić bo straszliwie za mną chodzi już od kilku dni


Kaja, śliczne masz zdjecie w podpisie :ico_brawa_01:
dzięki :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość