Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 paź 2008, 22:08

cześć dziewczynki ja od kilku dni zdycham, dzisiaj jest już trochę lepiej. Straciłam głos, przedwczoraj było najgorzej bo mogłam tylko szeptem mówić, miałam gorączkę i czułam się tragicznie.
Dzisiaj mam ból pleców, ale nasmaruje się fastumem może mi przejdzie.

U nas bez zmian, dzisiaj Antos po raz pierwszy śpi bez pieluchy, zobaczymy jakie będa rezultaty ... :/
Troche się martwię.

Gabi ogromniaste :ico_brawa_01: dla Emi za nocniczkownaie i suche pieluszki po nocce.
A tak się bałaś że to jeszcze długo potrwa. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 paź 2008, 22:37

U nas bez zmian, dzisiaj Antos po raz pierwszy śpi bez pieluchy, zobaczymy jakie będa rezultaty ...
Troche się martwię.
oh ...w nas dwie noce temu była wpadka .... ale .... Malwinka nie da sobie już wogóle założyć pieluchy .... a boje sie bo kiedy popołudniu i wieczorem opije się soków i wody jak bąk ... wiem czym to może pachnąć ...(albo śmierdzieć :ico_wstydzioch: ) - a ja często miewam noce kiedy śpię jak zabita ... bardzo krótko ale mocno

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 paź 2008, 11:07

cześć dziewczynki,
ja sie w ogole jeszcze nie odwazam połozyc Emi na noc bez pieluchy, chociaz ostatnio budzi sie z sucha pieluszka. Boje sie, że jakby sie w nocy posiusiała, a ja bym zaczeła zmianiac posciel, wycierac ja itd, to by sie rozbudziła i o spaniu mozna by było zapomniec juz do rana :ico_oczko:
podobno są takie jakieś marty które chronią materac przed siuśkami.

Aginko, no właśnie Antkowi już długo się nie zdarzało żeby pielucha była mokra, no niewiem, ale chyba trzeba już próbować bez pieluch.

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

08 paź 2008, 13:15

Dzień dobry!!

Gorące pozdrowienia dla Wszystkich Mamuś. Tak bym chciała pobyć z Wami dłużej... a tu niestety wpadam tylko na chwilkę:( Miłosz śpi, ja gotuje obiad. Na 16-stą zmykam do pracy.

miłego dnia

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

08 paź 2008, 13:46

Madziu, zdrowiej szybciutko.

Kinga dziś rano mnie obudziła i poprosiła siusiu na nocnik. Siusiu było też, ale najważniejsze- byla kupka.Był czas,że Pyza wstawała rano z suchym pampersem. Teraz wstaje dosłownie zalana (wczoraj aż piżamki miała mokre :ico_olaboga: ). W dzień nadal gania w pampku. Jakoś nie mogę się zmobilizować i zakładać jej tylko majtaski. Ale od jutra ponawiam próbę.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

08 paź 2008, 14:19

Hej hej ;-)
A u nas piekna pogoda,sloneczko swieci,i prawie niema wiatru..
Moje dzieci sobie spi,a ja juz prawie rosolek mam gotowy ;-)
Moj mezulek za niedlugo bedzie w domu juz po operacjii :ico_oczko:
No i tak to wszystko super.Jak chodzi o spanie bez pampersa.. to mysle ze to jeszcze jest za wczesnie zeby Nicolka spala bez pampersa.. bo jednak zawsze sobie Nicolinka wypije na noc herbatke i pozniej rano cos zawsze jest w pampersie.. wiec mamy czas jeszcze na spanie bez pampersa.. to samo jest jak Nicolka spi w ciagu dnia tez ma pampersa bo zawsze sobie cos wypije przed spankiem :ico_oczko:
A smiac mi sie chcialo bo Nicolka miala pampersa i chcialo i sie jej siku i wola glosno Be be i wolala zrobic do ubikacjii niz do pampersa.. mala spryciulka :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Ja to uwazam za wielki sukces ze moje 2 letnie dziecko juz ladnie robi siku na ubikacje i dumna jestem jak niewiem ;-)
Milego dnia wam zycze pa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 paź 2008, 23:07

2 tygodnie temu myślałam, ze Emi nigdy sie nie nauczy siusiac na nocnik
a widzisz....uwierz w mozliwości swojej super córy :ico_oczko: :-D

Ja kaszle jak gruzlik juz nie wiem co robić, zaraz męża porpsosze żeby mnie jeszcze oklepał, bo juz mnie głowa boli od kaszlu.

Mój Antos jest cudny powtarza mi się parę razy dziennie "mamunia, baidzio kocham" , albo "Atoni baidzo kocha mamunuie"
To jest najsłodsze i wtedy zawsze sie wzruszam.
No i jeszcze sie pochwalę że mój syn ma taką wyobraznie że czasem mnie niesamowicie zaskakuje.
Dzisiaj był kucharzem i zapraszał mnie do restauracji (pubu) i serwował mi rybkę, tylko deseru nie miał, ale zaraz zdzwonił ze swojego telefonu do taty, żeby w sklepie kupił i przywiozł do pubu, przy tym nawijał jak nakręcony :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 paź 2008, 08:55

Dzieńdoberek z rańca, ja juz od prawie godziny nie śpie za sprawą mojego synka.
Narazie zimno i to mnie jakoś super nie nasptraja, ale się nie poddaję.
Dzisiaj idę koleżance poniańczyć synka bo ona idzie do ginekologa :ico_oczko:

Dzięki Gabi :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

09 paź 2008, 11:54

Cześć!!

gabi śliczniutkie foteczki:)


Miłosz śpi, byliśmy dziś już na spacerku:) Idziemy dziś do dentysty, znów będzie płacz, aż mi się myśleć nie chce.

Gorące pozdrowienia

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 paź 2008, 14:04

Witajcie ;-)
U nas piekna pogoda,a moje dzieci sobie spia,ale jak sie obudza to idziemy na spacerek na plac zabaw.
Pozatym to ok.
Moj mezulek jest w domku musi dojsc do siebie po tym usunieciu zeba,ale wszystko ladnie sie goi i jest Ok.
Moja Nicolinka malo mowi.. ona to bardziej pokazuje co chce.. tak ci pokaze ze nie umiesz nie zrozumiec.. i czekam az sama od siebie zacznie mowic wiecej.. takie pojedyncze slowka to mowi dobrze,ale Nicolka zostawia sobie czas..a moze leniwa jest troszke.. nie mysle o tym narazie.. nawet czasami jej sie wymykaja nowe slowa ale powtorzyc ich drugi raz niechce :ico_nienie: ale nauczy sie ;-) Kazde dziecko ma swoj indywidualny tryb ..
A Moj Marcusek to jest taki usmiechniety zawsze.. i jak mu sie chodzik podoba.. tak juz wie o co chodzi i jak sie do przodu nachyli troszke to sie po calym pokoju porusza i sie to malemu podoba bo sie smieje sie bardzo ;-) :ico_oczko:
Ale nie mowie juz nic o chodziku wiecej :-D :ico_oczko:

Gabi sliczne foteczki jesienne :ico_oczko: Zauwazylam jak sie bardziej przyjzalam ze Emilka ma twoje oczy :ico_brawa_01: Pozdrawiam was..

Milego dnia i do uslyszenia :ico_haha_02:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości