Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

29 sty 2008, 21:35

lucy23, co to za sronka z tymi mieszkaniami?? :ico_sorki:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

29 sty 2008, 22:38

monika a no tak ty z greenford jestes,teraz mi zaswitalo :ico_oczko: a oilatum jak nie ma na polce to zapytaj w aptece tam napewno maja.wiesz ze wszystkie produkty oilatum mozesz miec za darmo na recepte jezeli twoj maluszek bedzie mial problemy skorne,najlepiej jak by nie mial.ale wiekszosc dzieci ma ,wiec wtedy smialo do gp i powiedz ze chcesz recepte na krem i plyn do kapieli itp. :ico_oczko: :ico_haha_01:

jasnie pani wiem ze to uk i ta sama stawka ,to co marta tak narzeka ze malo zarabia :ico_oczko: :ico_haha_01: jesli tam taki raj to moze i ja sie namowie na wyjazd z londynu :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D

[ Dodano: 2008-01-29, 21:40 ]
lucy nie mam pojecia ,moze to jakis nerwobol.......idz niech cie lekarz przebada.

[ Dodano: 2008-01-29, 21:42 ]
a i powodzenia z mieszkaniem,wiem ze czasami mozna trafic na fajna nowa chatke z counsilu.a ty masz slub ze swoim,bo jak nie to mozesz podac sie jako samotna matka i wtedy tez masz pierwszenstwo.znajomi tak robili a jej chlopak i tak z nimi mieszkal.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 sty 2008, 23:06

to taka bristolska home choice bristol...otworzyli ja wczoraj :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-29, 22:10 ]
nie mamy slubu,ale wszedzie podaje ,ze mieszkam z T ,wiec traktuja jak malzenstwo...ja to nie umiem klamac...glupio bym sie czula....

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 sty 2008, 23:12

Fela ja nigdy nie narzekałam ze mało zarabiamy i mamy, tylko pisałam ze u Was takie drogie mieszkania to i pewnie sobie pomyślałam, ze zarobki większe, ja tam nie wiem bo nie narzekam, spokojnie moge co miesiąc odłożyć, ale nie odkładam tyle, bo sobie niczego nie żałujemy, czasem odłoże miesięcznie 200 a czasem 500 a czasem nic
Monika ja miałam kosmetyki Nivea i uważam ze one są najlepsze
dzis rozmawiałam z Jacem na temat wycieczki do ciepłych krajów ( mieliśmy leciec w październiku i miśka mojej siorze na 7 dni podrzucić) ale Jacol stwierdził ze on małego nie zostawi nikomu bo nie :ico_puknij: i jestem wkurwiona bo mieliśmy jechać sie zabawić i odpocząć a on mi fochy strzela, trudno jeśli tak to zasponsoruje siorze i pojedziey we dwie a Jaca niech siedzi z Franiem ( tylko myślałam ze to będą nasze wakacje) no i o to poszło dzisiaj

[ Dodano: 2008-01-29, 22:28 ]
Jasnie ja juz sprawe przemyślałam, nie wracam do Polski, a Jacol jak chce to niech wraca :ico_olaboga: ja tu patrze zeby w coś zainwestowac albo sie bawić na wycieczkach, ale oszczedzać nadal bede bo wiadomo, ze Ty przylatujesz i bedziemy sie bujać :ico_oczko:
czemu On taki "stary dziadek sie zrobił" ?????

[ Dodano: 2008-01-29, 22:30 ]
Jasnie Pani :) pisze:a zarobki jej meza nawet jak wyniosa okolo 1000F to jak zyc jesli sie zaplaci za mieszkanie 800?

no własnie to miałam na myśli

[ Dodano: 2008-01-29, 22:54 ]
lucy23 pisze:nie mamy slubu

my tez nie i doprowadzają mnie do nerwów pytania kiedy ślub :ico_puknij:
Lucy a Ty wracasz do pracy???????????? kiedy ??????

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 sty 2008, 00:15

ja wracam tylko na weekendy i nie wiem czy teraz zaczne ,czy za tydzien....Martawybacz Jackowi,ja go rozumiem,bo u nas jest na odwrot :ico_wstydzioch: T chce gdzies jechac,ale ja Oliverka nikomu nie oddam.....wiem,moze przesadzam,ale to ponad moje sily :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-29, 23:17 ]
z reszta ja nikomu na tyle nie ufam,moja mama ma swoje sprawy ,u mojego taty kopca gdzie popadnie,u Tomka to wiadomo he he

[ Dodano: 2008-01-29, 23:37 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

dziewczyny moje kochanie zakumalo ,ze sie fotki robi i jak mowie usmiech,to zamyka oczy i sie smieje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 sty 2008, 01:45

lucy sliczny oliverek... hihi slodkie minki!!! powodzenia z mieszkaniem
masz racje ze z counsilu mozna znalezc nowe ladne chatki.. :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

marta moj leos w dzien sie rozregulowal...
ale ostatnio ma stale pory

pobudka ok 9.30
przed godz 11 -40min drezmki
ok g.14 - 1-1,5 godziny snu
18-18.30 - ok 30-40min
ok 21-22 spanko hihi

wychodzi na to ze ma 3 drzemki
dzis bylo bez tej ostatniej.. i marudzil.. na maxa
i dlugo zasypial

marta moze jacol jeszcze da sie namowic na te wakacje co?
my zastanawiamy sie nad wyjazdem pozna wiosna
i wlasnie gdybysmy wzieli leonka to zabralibysmy i moja mama
bo my chcemy sie wyszalec.. jak za dawnych czasow hehe
z koleji rozwazay opcje pozostawienia leonka u mojej mamy..
ale wolalabym zabrac mame, niech ma cos z zycia
no i fajnie poszalec z leluskiem z plazy itd.. hmmm sama nie wiem
czy w ogole pojedziemy gdzies..
gdyby ode mnie zalezalo to oczywiscie JEDZIEMY hehe

wpadlam na sekunde wiec sorki ze nie bede kontynuuowac waszych dyskusji..
kinga powodzenia w planach emigracyjnych. poradzicie sobie. zawsze mozecie zmienic miasto
my tez zaczybalismy od lonynu
i teraz wiemy ze lepiej nam jak najdalej stamtad.. ale to tez zalezy od dzielnicy..

nasze mieszkanie jak sladowisko
leos spi juz z nami na materacu na podlodze bo wszystko poskladane hehe

chlopcy malowali dzis nasza czerwono ruda sciane hehe i wszystko skladali
a my z kumpela i leonkiem poszlysmy na kilkugodiznny shopping
i jaki udany. super!!!!
takze ciesze sie bardzo

a teraz spadam bo o 6 pobudka
jutrezjszy dzien w polowie spedze u kumpeli
a potem jak juz sie rozladuja itd to nasi mezowie zabiora nas do nowego domu., a sami beda musieli wrocic tutaj by dokonczyc malowanie i zdac mieszkanie

nie wiem kiedy do was zajrze
mam andzieje ze predko

jkaby co to wysle smsa marcie co u nas

buziole dla was wielkie

papa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 sty 2008, 02:23

Madziorka powodzenia..... :ico_brawa_01: odezwij sie szybko :)bedzie nam Ciebie brakowalo,wiec sprezajcie sie z internetem :-D kurde,a ja znalazlam tez mieszkanie ,kolo Tomka pracy,za Bristolem,zawsze chcialam tam mieszkac i 2 pokojowe jest za 95 tys :ico_szoking: a jeszcze jak bylam w ciazy jeden pokoj byl duzo drozszy :ico_brawa_01: ciekawe czy daliby nam teraz kredyt,jak bede w weekendy pracowac....zapytam sie ,bo chcialabym ta chatke zobaczyc,ale byloby super he he

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

30 sty 2008, 11:02

lucy no to super,zapytac zawsze warto a przy takiej kwocie to raty nie beda wysokie :ico_brawa_01: powodzenia
olivier sliczniutki na fotkach :ico_brawa_01:
marta kurcze nie wiesz jak sie chlopa przekonuje :ico_oczko: :-D ja mysle ze najlepiej to we dwojke sie wybrac bo wtedy mozna poszalec a chyba o to chodzi na wakacjach ,jeszcze sie najezdzicie z franiem jak bedzie wiekszy i bedzie bardziej rozumial i docenial uroki wakacji.
my jedziemy sami jak juz wiecie ale caly czas pewnie bede myslala o konradzie.jeszcze nigdy tak sie z nim nie rozstawalam.

madziorka powodzenia.

jasnie pani a kiedy ty dolaczasz do swego meza?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 sty 2008, 11:25

Lucy mi tez bedzie ciężko sie rozstać z miśkiem, ale do siory mam akurat większe zaufanie niz do kogokolwiek, a myślałam ze pojedziemy z Jackiem sami bo Fela ma racje, z Franem sie jeszcze najeździmy :ico_oczko: a tak naprawde to byłam z Jackiem tylko raz na wakacjach i wiem ze tak szybko nie pojedziemy tym bardziej ze tutaj nikogo nie mamy i nie mozemy sami nigdzie nawet na piwko wyjść :ico_olaboga: a czasem są takie chwile ze trzeba sobie odetchnąć od codzienności, co nie znaczy ze nie teskniłabym za Franiem i nie myślałabym o Nim kazdego dnia i nocy, zreszta nie ma o czym mówić bo Jacol napewno nie pojedzie :ico_olaboga:
Fela na mojego Jaca "takie argumenty" nie działąją :ico_oczko:
Madziora dawaj znać jak tam mieszkanko i wogóle bede czekac na smska :ico_oczko:
Lucy powodzenie z mieszkaniem :ico_brawa_01: Olivierek bosko sie śmieje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
spadam na miasto a potem do koleżanki na kawę więc zapowiada sie busy dzień :ico_oczko:

mój Franio wczoraj oststnią butle dostał o szóstej i kładłam go o 21 ale jeszcze wariował, wiec zeszłam na dół szykować butlę, dałam mu, nie chciał, wiec zeszłam z powrotem na dół z przekonaniem ze zaraz bedzie głodny, poszłam tam za 10 min a mój syn :ico_szoking: kima na 102 !!!! bez butli :ico_olaboga: to sobie myśle: super!!! obudzi sie koło 2 w nocy na jedzenie, a On mnie zaskoczył, bo sie obudził o 4.30 :ico_brawa_01: no i potem kima do 8.30 :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-30, 10:28 ]
fela pisze:jasnie pani a kiedy ty dolaczasz do swego meza?


Fela oby jak najszybciej bo ja robie wielką impreze w kwietniu :ico_brawa_01: kończe 30 latek!!!!!!!!!!!!!!!!! o Matko!!!! jaka ja stara !!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 sty 2008, 12:03

martuchafrost pisze: zreszta nie ma o czym mówić bo Jacol napewno nie pojedzie

powiedz mu, ze obiady przestaniesz gotowac, to pojedzie :-D :-D :-D taki masz nonono argument to wykorzystuj go :-D :-D :-D
super, ze Franek sie wkoncu zmeczyl imprezami i spi jak czlowiek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lucy super zdjecia. Akurat je ogladalam z Luska na kolanach i strasznie na Oliego nawrzeszczala, ze tylko patrzy, z nic do niej nie "mowi" :-D

Madziorka udanych shopingow na nowym miejscu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kinga mam nadzieje, ze sie na mnie nie obrazasz, bo ja tego wszystkiego nie pisze, zeby was zniechecic do wyjazdu, tylko, zeby dac jako taki obraz wyjazdu. Jak macie determinacje to sobie poradzicie.

martuchafrost pisze:
fela napisał/a: pisze:jasnie pani a kiedy ty dolaczasz do swego meza?




Fela oby jak najszybciej bo ja robie wielką impreze w kwietniu kończe 30 latek!!!!!!!!!!!!!!!!! o Matko!!!! jaka ja stara !!!!


No proste!!!! czy ktos tutaj sie spodziewal, ze przegapie TAKĄ impreze?????
A tak powazne, to moj maz powiedzial, ze do dwoch tygodni postara sie nas sciagnac, bo z glodu umrze :-D :-D Tak, ze Marta bron boze go tam nie dokarmiaj, bo kazdy jeden obiad, ktorym go poczestujesz, to moj jeden dzien dluzej w PL :-D :-D :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość