Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 lip 2009, 17:50

witaj MARGARITA :)

wspolczuje tej "roboty" urodzinowej... tyle ludzi... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

zamowilas P. tort niespodzianke? Cos szczegolnego na nim bedzie?? Koniecznie wklej nam potem fote... :ico_sorki:

co do prezentow - ja akurat nie lubie u facetow lancuszkow i bransoletek...

a macie moze jakis pomysl co kupic naszym dzieciaczkom na I urodziny?? ja nie mam zielonego pojecia... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 lip 2009, 17:51

aha
no i dzisiaj znowu sie pokłócilismy ...
o telewizor - czujecie!!!
chcemu kupić plazmę i P. znalazł z odpowiednimi parametrami i niezłj cene, pojechalismy do sklepu, okazało się że jest tylko w srebrnej obudowie a on chce w czarnej :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
qrwa tłumaczyłam dupkowi że jak będzie czarna to będzie bardzo ciemno na ścianie bo wszystko jest ciemne, a srebrna będzie się ładnie komponowała ze srebrnymi klamkami od mebli, ze srebrną otoczką witryny wiszącej, ze srebrnym zegarem który stoi na półce wiszącej i ze srebrny nóżkami od mebli a on wciąż swoje - teraz to ja się uparłam na srebrny :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-07-17, 17:54 ]
Gie, hej hej ;-)
na trocie będzie napis "Życie zaczyna sie po 40-stce" :DD :DD :DD
z bitej śmietany, prostokątny - wkleję fotę, ale pewnie cyknę ja telefonem.

co do bizuteri u facetów, ja też średnio lubię, ale do niego akurat by ta bransoleta pasowała ;-)

dzieciaczkom na roczek - hmm hmm hmm - sama nie wiem
Ostatnio widziałam dziewczynki z kolczykami w uszach, bardzo mi się to podobało, ale tak się boję że Maja zrobi sobie jakąś krzywdę :ico_noniewiem:
No może jakaś sesja zdjęciowa :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 lip 2009, 17:55

Tyle to i ja bym mogła ci napisać, chcesz??? ;-) ;-) ;-) :-P
tak, nastepnym razem zwroce sie do Ciebie i bedziesz mogla mi napisac, ze mam obserwowac dziecko, a w razie czego isc do lekarza :ico_puknij: :ico_oczko:
Zrobiliśmy zakupy dzisiaj, jutro P. kupi kiełbasę, kaszankę i karkówkę.
mmm zapowiada sie i tak smacznie.. jak ja dawno nie bylam na grillu :ico_placzek:
i marzy mi sie tez taka kielbaska z ogniska.. ostatnio nawet mi sie snila :/
Chciałam mu kupić komplet łańcuszek z bransoletą, ale oczywiście on nie będzie nosił takich "bibelotów" :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
podejrzewam, ze taka bizuterie trzeba lubic.. moj A. tez by tego nie nosil
ta bransoleta wyglada na ciezka - w sensie masywna
ja kupilam A. na zeszloroczna gwiazdke lancuszek, wcale nie byla to keta, tylko taki meski lancuszek... to po kilku tyg. przestal ja nosic, bo powiedzial, ze lancuszek jest za gruby i on chce cienszy :ico_puknij: no to mu powiedzialam, ze jest baba, bo baby nosza takie cieniutkie lancuszki... niech sie wypcha ;-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 lip 2009, 17:55

SHOO - u mnie jest dokladnie to samo - tez ja nazywam terrorystka... :ico_noniewiem:

tyle, ze ja nie wszystko moge Jej dac do raczki, bo ona to zaraz wklada do buzi - chusteczki higieniczne nie wchodza w gre... podobnie jak wiele innych rzeczy... :-D Su ksiazki tez lubi, albo jakies gazety, ale nie daje jej tego, bo podobno farby drukarskie z magazynow sa toksyczne bardzo, wiec staram sie, zeby mala sie tym nie bawila...

MARGARITA - uuuu, to i ja bym sie juz uparla na srebrny...

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 lip 2009, 17:58

aaaaaaaaa
zapomniałam się pochwalić...
Maja ostatnio (chyba w sobotę) piła soczek z kartonika przez słomkę :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
mówie do P. żeby przeciął opakowanie i wleję jej do niekapka, a on no daj jej tak pociagnąć, a ja no przecież jest za mała, a P. no daj jej - więc włożyłam Majce słomkę bo buzi nacisnęłam lekko kartonik i puściłam a ta zaciągnęła i wypiła 3/4 kartonika - no oczy mi wyszły :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 lip 2009, 18:00

margarita83, ja tez wole "srebrne" telewizory.. przynajmniej kurzu na nich tak nie widac :-D

a co do prezentu, to my myslelismy o takim malym rowerku do pchania... taki dla najmlodszych (z kijem wystajacym z tylu), nie wiem, czy kojarzycie o co mi chodzi...
ale to i tak chyba za wczesnie na to, chociaz widzialam takie maluszki, ktore tylko na tym siedzialy (nie pedalowaly), a tata z tylu szedl i pchal ten pojazd :-D
a moze takie autko, gdzie trzeba chodzic, zeby jechalo (dziecko wklada sie do srodka)... chociaz nie mamy na to miejsca w domu... sama nie wiem, zabawek teraz jest multum :ico_olaboga:

pewnie Wam nie pomoglam za bardzo, bo mysle raczej o prezentach dla chlopcow ;-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 lip 2009, 18:01

Ja za przekluwaniem malym dzieciom uszu nie jestem... juz o tym pisalam... poczekam z tym az Mala bedzie na tyle duza, ze sama zdecyduje czy chce nosic kolczyki...
Ja nie mam pojecia kompletnie, chcialabym, zeby Su sie z tego cieszyla, ale z drugiej strony taka profesjonalna sesja bylaby swietna pamiatka na kiedys...

pomysl z napisem na torcie baaardzo mi sie podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 lip 2009, 18:01

i marzy mi sie tez taka kielbaska z ogniska.. ostatnio nawet mi sie snila :/
hehe wyślę ci paczką może co???

albo mam inny pomysł - we wrześniu będziesz w Polsce z tego co pamiętam??? przyjedziesz do Sieradza i zrobimy grilla ;-)
Jaspi pozna narzeczoną ;-) a spał będzie z tobą na wielkiej sofie ;-)
Ja wezmę sobie urlop, może jeszcze któraś "baba" się skusi ??? ;-P
Gie co???

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 lip 2009, 18:02

margarita83, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Majki, tez o tym ostatnio myslalam, ale mialam wrazenie, ze maly sobie nie poradzi... musimy sprobowac!

[ Dodano: 2009-07-17, 18:03 ]
hehe, wlasnie wpadla nam do pokoju taka wieeeelka mucha i obija sie o okno... oczywiscie Jasper juz tam jest i wodzi za nia wzrokiem i do niej gada :ico_olaboga: :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-07-17, 18:04 ]
albo mam inny pomysł - we wrześniu będziesz w Polsce z tego co pamiętam??? przyjedziesz do Sieradza i zrobimy grilla ;-)
Jaspi pozna narzeczoną ;-) a spał będzie z tobą na wielkiej sofie ;-)
Ja wezmę sobie urlop, może jeszcze któraś "baba" się skusi ??? ;-P
Gie co???
ooo ja sie pisze! ale fajne by bylo takie spotkanie!! :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 lip 2009, 18:04

Ja nie mam pojecia kompletnie, chcialabym, zeby Su sie z tego cieszyla, ale z drugiej strony taka profesjonalna sesja bylaby swietna pamiatka na kiedys...
no własnie o to chodzi, bo w sumie z czego nasze dzieci teraz będą się cieszyły???
Z zabawki przez 10 minut :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
tez mam dylemat kochana
pomysl z napisem na torcie baaardzo mi sie podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no trzeba chłopa jakoś podnieść na duchu ;-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość