Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 paź 2008, 18:28

A my juz po spacerku ;)
Bylismy na lodach a pozniej na placu zabaw :-)
A teraz ide kapac moje kochane brudaski.. Marcusek jest caly brudny od wafla a Nicolka posklejana od loda..
Moje dzieci zawsze po kapaniu lepiej spia ;)

Gabi dziekuje,bo wiesz to jest ze Nícolka to duzo nawija ale w swoim jezyku i wlasnie niekiedy jej zdarza sie powiedziec nowe slowko ;)
Mala Nicolka ma jeszcze czas na gadke,a ja czekam cierpiliwie az zacznie mowic.. Zobaczymy..

To ja narazie uciekam i buziaki papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 paź 2008, 20:49

cześć dziewczynki, ja dzisiaj padnieta jakaś jestem no ale godziny poza domem, może robi swoje.
Gabi śliczne foteczki.

Ja zmykam, zdrówka GABI

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 paź 2008, 20:58

A ja juz dzieci wykapalam,i Marcusek wypil mleczko i szybko zasnal,a Nicolke zaraz uspie ;-)

Gabi zdrowka zycze i trzymaj sie kochana :ico_oczko:

A ja dzisiaj mialam fajny dzionek. I nie czuje sie az taka zmeczona ...
Dobrej nocki dobranoc pa

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

10 paź 2008, 11:53

Cześć!!

Miłoszek właśnie usnął , ale ciężko było. Nie chciał zasnąć i padł na podłodze. Pochwalę się moim Skarbeczkiem:)
Obrazek
Obrazek

Miłego dzionka!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 paź 2008, 14:52

Hej hej ;-)
A moje dzieci wlasnie spia,a dzisiaj kupilam Nicolce taka sliczna lalke z rozowymi wloskami... i taki zestaw plastikowy do zabawy tam sa patelnia,sztusce i nawet jest serwis do kawy ;-) Takze sie napijemy z Nicolka kawki.. A Marcuskowi kupilam taka zabawke -gryzaczek w ksztalcie krowy i ja mu sie podoba i do tego taki maly traktorek.. i juz go tez gryzie :ico_oczko:
Pogoda u nas taka srednia.. rano byla mgla,a teraz nie pada ale jest nie za ciekawie..

Gabi zycze ci powrotu do zdrowka i uwazaj na siebie i wiem ze to sie tak latwo idzie zarazic.. ale napewno wyjdziesz z tego i Emilka sie nie zarazi.. Trzymam kciuki i buziaki dla was.. :ico_oczko:

Pokaze wam ta Nicolki lale bo tak mi sie podoba i Nicolce tez.. :ico_oczko: :
Obrazek

Milego dnia wam zycze :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

10 paź 2008, 15:15

anulka_, tak dawno nie widziałam Twojego Miłoszka... Śliczny chłopczyk.
Gabrysiu, to paskudnie... Zdrowiej szybciutko.
Kristi, to sobie "pokawkujesz" z Nicole :ico_haha_01: :ico_brawa_01: . I lala jaka ładna.

My po spacerku. Niedaleko nas jest taki staw który nazywany jest "kaczym dołkiem". Byliśmy oglądać kaczuszki. Pyza trochę się zmartwiła, że nie miałyśmy ze sobą chlebka dla nich. "Ale juto pidźemy kamić chebkiem" :ico_haha_01: . Przy okazji zaszłam do sklepu i kupiłam Kindze czapkę, bo jedną miała taką, że całe czoło odsłonięte było, a druga zjeżdżała jej na oczki. No a teraz ma nową, ładną i odpowiednią na tą porę roku. Niestety, moje maluchy nie chcą spać. Patryk "gada", a Kinga wala się po podłodze i gra na flecie.
A, przyszła już ta ciastolina, którą zamawiałam przez allegro. Fajna zabawa. Bawię się razem z Pyzą :ico_oczko: . Robimy "wesołe ludziki".

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 paź 2008, 15:22

Mama_Ania to tylko moja Nicolke nie interesuje jeszcze ta ciastolina.. a szkoda.. ale nadrobimy jeszcze ;-)
Narazie sie napije z Nicolka kawusi :ico_oczko:

Anulka syncia masz slicznego ;-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

10 paź 2008, 19:11

Kristi, :ico_haha_01: :ico_haha_01: nasza lala Zuzia ma już rok .... i zdążyła już byc kilka razy przebierana i czesana i nawet kąpana .... :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-10, 19:13 ]
o kurcze ... jakie kiepskie zdjęcia ..... :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 paź 2008, 22:46

Cześć dziewczynki, ja dzisiaj jakas zmęczona jestem okropnie, nie wiem co się dzieje, czy to jakieś przesienie zimowe czy co :ico_haha_01: :ico_haha_01:

U nas ostatnio ciepło wiosennie wręcz....zero deszczu, fajjnie. W sobotę mamy imprezke więc się troszke rozerwę.
Mój Antoś dzisiaj miał uciechę bo dostał paczke a wniej zabawki, ze swojej teraz ulubionej bajki taktor Tom....niewiem czy znacie??
Gabi , ale Cię choróbsko wstrętne rozłozyło...ZDROWIA kochana !
Anulka ładnusi Twój Miłoszek.
Aginko, Kristi no "Zuzia lalka nieduża...."fajowa. :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

11 paź 2008, 14:33

Dzien doberek ;-)
U nas wszystko Ok,ale czuje sie zmeczona.. niewiem sama czemu?? Moze to ta pogoda.. u nas tez jest piekny zloty pazdziernik,i taka super pogoda sloneczenie i nie za cieplo ale tez nie jest zimno :ico_oczko:
Pozatym to ta Nicolki lale nowa to nazwalismy Natalka,Natala,Natalcia,Natali :-D :ico_oczko: Podoba mi sie to imie i pomyslalam ze tak bedzie sie nazywac ta nowa sliczna laleczka Nicolci :ico_oczko:
My juz po obiadku a ja jestem w trakcie gotowania obiadku dla Nicolki ;-) Mala sobie na obiadek zje ryz z jablkiem bo lubi takie rzeczy :ico_haha_02:
I tak to wszystko fajnie,czas tak szybko leci a my juz za niedlugo jedziemy na urlopek do Pl,i juz sie ciesze bo poodwiedzamy rodzinke i bedzie fajnie.

Aginka te laleczki naszych dziewczynek sa naprawde do siebie podobne ;-) .. Niewiem jak ta Natalka od Nicolki bedzie wygladac za rok.. wiem ze Nicolka sobie tak upodobala ta laleczke ze juz nawet spi z nia.. ale mame potrzebuje tez do zasniecia .. :-D
Marcusek to zasypia bujany w wozku.. :/ ..

Gabi fajnie ze czujesz sie lepiej,i czekamy na fotki tej duzej laleczki Emilki :ico_oczko:

A nie napisalam wam chyba ze moje kochane dzieci sobie wlasnie spia,oboje zasneli w tym samym czasie,ja uspialam Nicolke a moj maz Marcuska bujal .. i ciekawe kto sie pierwszy obudzi.. podejrzewam ze Marcusek ..
No nic to ja troche poodpoczywam sobie a wam zycze Milego dnia buziaki pa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość