Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

30 sie 2008, 12:57

czesc :D
delicja, niestety muszę się podpisać pod tym co napisała Kolka... wiem , nie trawisz teścia...ale on ma rację... jeśli wychodzisz gdzieś a Ola płacze to wcale nie jest ok... Nie można uzależniać dziecka tylko od siebie... a co jakbyś musiała iść do szpitala?? Zapłakałabyś się i Ty i Ola... Jeśli tylko możesz i jeśli teście chcą zostawiaj czasem Oleńkę z nimi a Ty idź i ładuj baterie!! Ja bym dużo dała za to żeby ktoś chciał zostawać czasem z Kacpim... nikt nie chce a i tak czasem wciskam go siostrze albo mamie... Ja też muszę odpocząć!! A Kacper przynajmniej nie jest ''dziki'' i chętnie zostaje z każdym... Nigdy nie płakał kiedy musiałam lub chciałam wyjść... Pomyśl o tym .. masz okazję to korzystaj Kobieto!!
caro, mama na pewno chce dobrze ..niestety już tak to jest...Może usiądź z Nią przy kawce czy kakao;) i powiedz delikatnie aczkolwiek stanowczo że wiesz co dla Twojego dziecka jest najlepsze i cenisz to że pomaga Ci i doradza ale jednak ostateczną decyzję chciałabyś podejmować TY... Ja mojej to powiedziałam jak Dawid był malutki i do tej pory z tym nie mamy żadnych problemów...Nawet jeśli mamie coś się nie podoba i powie mi o tym to nie odbieram tego jako atak...
Jeśli chodzi o niezdrowe jedzenie to moje dziecko jest w tym mistrzem ... ale wiecie co?... wszystkie moje dzieci jadły co chciały i teraz przynajmniej nie martwię się że rozboli ich brzuch jak zjedzą za dużo lodów i popiją colą ;) Kacpi też zajada frytki pizze chipsy i inne takie ..a na mieście obowiązkowo hamburgera albo hot-doga i jest zdrowy i szczęśliwy !! :D
IM, odzywaj się częściej !! fajnie że u Was wszystko Ok..I brawo dla Ciebie za odstawienie małego od cycusia.. już pora na to .. :D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

30 sie 2008, 15:30

Hejka. Ja tylko wpadłam się przywitać. Poczytałam, ale nie mam teraz głowy do odpisywania :ico_wstydzioch:
IM, witaj :-D Faktycznie, już czas i pora odstawić Mateuszka od piersi :-D Super, że się udało :-) I pisz z nami częściej!
Caro. będzie git! (ale się wysiliłam, co? :-D ) Ale posłuchaj Marzeny :-)
a na mieście obowiązkowo hamburgera albo hot-doga i jest zdrowy i szczęśliwy !! :D
rasowy chłop z niego. Julka tez lubi takie dania, oprócz pizzy jak pisałam. A najbardziej kocha czipsy. Zawsze w sklepie woła: CIPKI, CIPKI... Ludzie na nas dziwnie patrzą, nie wiem czemu- przecież czipsy każdy lubi :-D :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

30 sie 2008, 16:10

CIPKI, CIPKI... Ludzie na nas dziwnie patrzą, nie wiem czemu- przecież czipsy każdy lubi :-D :-D
:-D :-D :-D :-D :-D też nie rozumiem o co tym ludziom chodzi :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

30 sie 2008, 16:11

Jezu dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja nie mam Oli z kim zostawić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oni nie chcą się nią zajmować. Jak muszę gdzieś wyskoczyć i zapytam teścia czy z nią zostanie to gada że wychodzi, czasem z wielką łaską zostanie, a teściowa nawet jak małą zostawię z nią to plecie cały zcas te wianki a dziecko pałęta się po pokojach.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

30 sie 2008, 18:57

To znów ja: Chciałam się pochwalić, że moja Kulka też je już wszystko. Dziś zjadła też pizzę :-D Widać, wystarczy się tylko pożalić na publicznym forum i już :-D

[ Dodano: 2008-08-30, 18:58 ]
M0rD3CzKa, miałam pochwalić Twego nowego avatarka- pikny jest :ico_haha_02:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

30 sie 2008, 19:01

Delicja to on tylko tak gada,żebyś zostawiła im małą, a jak co do czego to nie chca :ico_zly: :ico_zly:

ja to nie mam problemu, bo jak coś to mama zawsze zostaje z małym- to muszę przyznać szczerze,bo ona go ubóstwia i on też za nią przepada :-) :-) , no i oczywiście z tatą tez zostaje, nie lubi jak ktoś wychodzi z domu to zapłacze ale tylko chwilkę i juz się bawi dalej, przestał juz płakać jak wychodzę do kibla, mogę się już zamknąć :-) , chyba dorasta :ico_haha_01: :ico_haha_01:

dziewczyny a ja myślałam,ze ja tylko daje chipsy, od razu lepiej mi sie zrobiło :-)
Zawsze w sklepie woła: CIPKI, CIPKI...
he he nonono miny muszą mieć ludzie jak to słyszą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mordko dzięki za rady, to włąsnie potrzebowałam usłyszeć :-)
Caro. będzie git! (ale się wysiliłam, co?
długo myślałaś :ico_oczko: :-D

dziewczyny oj jakoś się lepiej dużo czuje...jakoś nabrałam siły :-) :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

30 sie 2008, 20:41

długo myślałaś
ja już jestem taki typ, że długo myślę, a jak wymyślę to ... :ico_olaboga: klękajcie narody :-D :-D Ale poważnie, to spieszyłam się, chciałam Cię pocieszyć, a jak mi to wyszło to sama widzisz :-D
jak coś to mama zawsze zostaje z małym- to muszę przyznać szczerze,bo ona go ubóstwia i on też za nią przepada
tak jest u nas- oboje za sobą przepadają,a le jak przychodzi co do czego to różnie z tym bywa. Chociaż ostatnio o nic nie pytałam, tylko po prostu oznajmiłam, że za pół godziny mam wizytę u fryzjera i wychodzę :-D No i co?? Przecież małej na pastwę losu nie zostawią, co?? :ico_oczko: Jak wychodzę i zostawiam ją z moją rodzina jest Ok- ale zostawić ja u teściów... uuuu draka nie z tej ziemi. Nie czuje się tam zbyt dobrze....

Miałam jeszcze Wam pokazać- wygrałam taką aukcję. W sumie wszystkie te obrazy są na jedną modłę malowane, z tym, że np raz brąz jest na górze a raz na dole :ico_haha_01: A takie zestawienie najbardziej mi pasuje do pokoju. Jak szaleć to szaleć, co? :-D http://www.allegro.pl/show_item.php?item=425757645

[ Dodano: 2008-08-30, 20:44 ]
dziewczyny oj jakoś się lepiej dużo czuje...jakoś nabrałam siły
:523: :524: :525: :526: :527: :528: :529:

Ale i ja mam dziś dobry humor nawet :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

30 sie 2008, 23:10

ale ja wcale nie mówiłam, że nie trawię teścia , wręcz przeciwnie, Ola bardziej do niego lgnie niż do Michała. Ale dobra koniec tematu, widzę, że mnie nie rozumiecie :ico_noniewiem:

dobranoc

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

30 sie 2008, 23:14

No to nam wytłumacz jakoś łopatologicznie :ico_oczko: :ico_noniewiem: Ja już tez teraz się zamotałam, sama nie wiem o co chodzi :ico_noniewiem:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

31 sie 2008, 10:07

Delicja nie obrazaj się na nas kochana bo mi będzie smutno i wiesz myszy Cię zjedzą :ico_oczko: :ico_oczko:

Jak ja zrozumiłą,. to moze i bys chciała małą zostawić z nimi, ale jak co do czego to sie zwijają z pola widzenia, tak?

kolkanonono ten obraz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-31, 10:09 ]
dziewczyny a ja wam jeszcze chyba nie pokazywałm jaką brykę kupujemy naszym chłopakom :ico_oczko: , to macie

http://www.allegro.pl/item428921965_chi ... iakow.html

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości