Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 maja 2008, 23:19

Witam!
Dzis spałam jak zabita,rano Kacper mnie obudził o 6.30 krzyczac maaamoooo,maaamoo,obudziłam sie i nie wiedziałam jaki dzień,która godzina i w ogóle co sie dzieje,dopiero po chwili dotarło że trzeba wstawać do pracy :-D

pogoda dzis super była,ciepło,choc wiaterek momentami chłodny

ja też blada,moze częsciej bedziemy chodzić na działke do dziadka to się opale troche
teraz jak D był to w końcu zrobili mu tą piaskownice ,to juz Wam pisałam,a wczoraj dziadek przywiózł piasek i juz Kacper może sie bawic :ico_brawa_01: tylko troche daleko mamy na ta działke :ico_noniewiem: oby pogoda sie utrzymała to w sobote pójdziemy na grilla :-D

ja też kwiatunio nie wyobrażam sobie żeby mnie miało dłużej nie być na tt :ico_noniewiem: siunia odpoczywaj i wracaj,koniecznie pochwal sie dzidzią jak urodzisz :-)

w ogóle coś tu słabo zaglądacie :ico_olaboga:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

08 maja 2008, 08:43

Witam nocka nie najlepiej podałam małej hydroxizynum 5ml.a i tak się budziła :ico_spanko: Ja dziś wolne ale potem 5dni pod rząd :ico_placzek: :ico_placzek:
Siunia mam nadzieję że pochwalisz się maleństwem ?
Kwituniu ja też sie cieszę że Wiki nic się nie stało i masz racje oczy do okoła głowy a to i tak za mało :-D

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

08 maja 2008, 08:49

czesc
u nas nocka z jedną pobudką mieliśmy normalnie atak kaszlu ,najpierw kubuś troszkę a później ja kaszlałam i kaszlałam myślałam że końca nie będzie :ico_olaboga: , pouidka kuba po 8 ja po 7 :ico_oczko:
dziś planuje podejść z kubusiem do fryzjera ,może nas przyjmie i pewnie bez płaczu sie nie obejdzie ale trudno czuprynke trzeba podciąć :ico_oczko:
siunia no to czekamy na dzidzie i życzymy miłego urlopiku ,choć już teraz do nas rzadko zaglądasz :ico_placzek: szkoda :ico_placzek:
kasiekk to miałaś spanie :ico_oczko:

zaraz wychodzimy na spacerek i do tego fryzjera pogoda piękna :-D więc wrócimy na spanie i wtedy jak ogarnę mieszkanko to sie pokaże
a i wczoraj byłam 10 min na solarium , jeszcze ze 2 razy i jakoś będę wyglądać i jeszcze

miłego dnia

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

08 maja 2008, 09:20

siunia odpoczywaj i wracaj,koniecznie pochwal sie dzidzią jak urodzisz
musowo!!!!!!!!!!!!!!!

dzień dobry....
pamiętam,ze kiedyś tutaj pisałyście duuuuużżżżżżżżżżoooooooooo więcej ale pewnie raz że taka piękna pogoda to wszytskie na spacerkach a daw że coraz więcej nas zaczyna pracę i czasu coraz mniej :ico_noniewiem:
u mnie na szczeście nocka bez pobudek bo kupiłam te kropelki małej do noska i mogła spokojnie oddychać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

08 maja 2008, 10:42

Cześć i czołem :531: :531: :531: :531: :531:
Ja też mam takie okresy że rzadko zaglądam ale niekiedy po prostu mi się nie chce :ico_wstydzioch:
Kwiatunio ja pracuje w Lidlu więc 7 dni w tygodniu walczymy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

08 maja 2008, 10:48

ja pracuje w Lidlu więc 7 dni w tygodniu walczymy
oj to faktycznie :ico_szoking: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

08 maja 2008, 10:52

Witam

ja za bardzo nie mam czasu bo od poniedziałku mamy juz u siebie do góry pracownika, pilnowac go za bardzo nie musze bo to jest wuja mojego M ale kawe,obiad itp. musze mu robić. Do tego spacerki z małym i czasu brak. Ale żyje nadzieja że czym prędzej zrobimy tym prędzej od teściów sie uwolnię :ico_brawa_01: .
Ale powiedziałam, że jutro niech sie dzieje co chce ja wyjeżdzam do fryzjera zrobic sobie pasemka i przy okazji małego obetnę.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

08 maja 2008, 11:37

Witam!
Nocka ok,obudka przed 8
położyłam go przed chwilką ale tak szybko chyba nie zaśnie,bo późno wstał,gada cos sobie ,nie marudzi to moze uśnie
zaraz kawke sobie zrobię

pogoda piękna,choc cos słonko zaczyna chwilowo zanikać,a było takie niebieściutkie niebo :ico_brawa_01: teraz chmurki są :ico_noniewiem:

siostra wpadnie po pracy,a wcześniej siostrzenica

Paulina pewnie im szybciej tym lepiej :ico_brawa_01:

obiad juz mam :-D

ja mojemu też chce włosy obciąc za niedługo,choc tak mi szkoda tych jego loczków,ale bedzie mu w lecie za goraco w długich
tyle ze ja obciacham go sama maszynką,ciekawe tylko czy sie da,zobaczymy,jeszcze chwilę niech ma dłuższe

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

08 maja 2008, 12:09

Ja chciałam zapuszczać Domi włoski ale coś to ciężko widzę bo spineczek ani gumek ona nie uznaje a w takich pół długich to wyglada troszkę niechlujnie... Więc chyba uderze do fryzjera i obetniemy na grzybka tak jak miała kiedyś

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

08 maja 2008, 12:16

kasiekk, radziłabym Ci obciąć małego nożyczkami bo my ostatnio obcięliśmy Kacpra maszynka i mu sie zrobiły takie brzydkie szorstkie i sztywne włosy :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość