Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

14 wrz 2009, 08:57

Hej, Bigottka i Ramonka :-D
A gdzie reszta? Jeszcze w łóżkach? :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

14 wrz 2009, 10:10

Dzień Dobry :-D

Dzieki kobitki za gratulacje :-D wczoraj kruszynek dał mi popalić :ico_brawa_01: wkoncu :597: :ico_brawa_01:
Czas leci okropnie szybko :ico_sorki: juz powoli nie nadazam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

14 wrz 2009, 10:56

Co tam u Was kobietki??? Bo ja właśnie idę się na chwilkę położyć bo zaczyna mnie zamulać.
wczoraj kruszynek dał mi popalić :ico_brawa_01: wkoncu
no to super tylko się cieszyć i patrzeć jak będziesz tulić kruszynkę w ramionach ;-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 wrz 2009, 11:27

witam
u mnie słoneczko :ico_brawa_01: i to mi się podoba :-D pranie się robi,jeszcze jedno w kolejce,sprzątać mi się nie chce :ico_sorki: ale to może później się wezmę,bo za dużo roboty nie ma :ico_noniewiem: mój na popołudniówki od dzisiaj :ico_sorki:
w tygodniu jadę z mamą do szczecinka bo chce ona tam kilka spraw załatwić i chyba zacznę szukać jakiejś pracy dla siebie :ico_noniewiem: w końcu do października mam kasę a potem do lutego nic :ico_sorki: a więc trzeba poszukać pracy :ico_sorki: a najgorsze,że nie wiem co zrobię z Hanią :ico_sorki: mój stwierdził,że zostaje nam jego bratowa Aśka,ale ja jej nie nawidzę :ico_zly: :ico_zly: nazwała mnie raz wredną matką :ico_zly: i ja mam takiej osobie zostawiać dziecko na 8 godzin :ico_placzek: tak ogólnie to i tak nie mam komu Hani zostawić :ico_placzek: :ico_placzek: a Aska ma 2 synów co chodzą do szkoły i synka starszego od Hani o 8 miesięcy (ale maluchy się dogadują :-) )ona i tak w domu siedzi :ico_sorki: i mam dylemat :ico_placzek: :ico_placzek: to by było tylko do sierpnia bo od września Hania do przedszkola pójdzie,ale ja nie chcę jej mojej Hani zostawiać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

14 wrz 2009, 14:35

Witam i ja :ico_sorki:
Przeziębiona jestem i w łóżku leżę... Dobrze że dziś mam wizytę u gina :ico_sorki:
Mam już ubranek trochę od siostry, koszulę do karmienia, jedną bluzę na wyjście do karmienia, ręczniki, czapeczki, piłkę. A na dniach kupujemy wózek.
Dziewczyny powiedzcie mi czy mogę już to zrobić, bo teściowa mówi, że lepiej nie, póki mały się nie urodzi, że takie przesądy i w ogóle, ale my póki mamy kasę chcemy kupić, tymbardziej upatrzyliśmy sobie model, którego nie można prawie nigdzie dostać, no i ten kolor. no poprostu wymarzony model :ico_sorki: i kicha by była jakby ktoś go kupił przed nami
Aniu, nie wiem co by Ci doradzić. Myślę że jeśli nie znajdziesz nikogo innego to chyba nie będzieswz mieć wyjścia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

14 wrz 2009, 14:53

bo teściowa mówi, że lepiej nie, póki mały się nie urodzi, że takie przesądy
to nie jesteś jedyna bo ja też wózek będę miała dopiero jak mała się urodzi bo mi rodzice kupują i też są przesądni ale ja jakoś w takie coś n ie wierzę i skoro masz taką sytuację to ja kupiłabym gdybym miała kasę a powiedz mi nie możesz go sobie zaklepać w sklepie?? I wpłacić jakąś zaliczkę???

[ Dodano: 2009-09-14, 15:11 ]
aniawlkp86, no to nie masz za wesoło skoro będziesz musiała dać Hanię w opiekę no ale cóż może jest inne wyjście????

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 wrz 2009, 15:24

uleczka170 zdróweczka :ico_sorki: a co do wózka to jak masz kasę to kupuj :ico_sorki: :ico_sorki: ja też jakby kupiłam przed porodem :ico_oczko: u nas w sklepie jest tak,że wózki są wystawione,a jak ktoś chce dany model to zamawia i wpłaca zaliczkę i po około 2-3 tygodniach wózek już jest :-D ja zamówiłam miesiąc przed terminem i wózek był zanim Hania się urodziła :ico_brawa_01: ja w przesądy żadne nie wierzę dotyczące dziecka i w ogóle :ico_nienie: :ico_nienie: jak ma się kaskę to trzeba to wykorzystać :-)
może jest inne wyjście??
jak na razie innego wyjścia nie ma :ico_placzek: ale wiesz jeszcze pracy nie mam,dopiero zacznę szukać :ico_sorki: i wtedy pomyślę i może znajdzie się inna opcja :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

14 wrz 2009, 15:28

aniawlkp86, no miejmy nadzieję że będzie inne wyjście ;-)
a co do wózka to jak masz kasę to kupuj :ico_sorki: :ico_sorki:
też tak sądzę że skoro ma kasę to niech kupi bo wiadomo że nie dostanie wózka od razu tylko trzeba zamówić. Ja niestety muszę poczekać aż dostanę kaskę od rodziców bo ja niestety nie mam więc zostaję na ich łasce;-)
Kurczę ale napiłabym się coli normalnie masakra.
Przeziębiona jestem i w łóżku leżę...
a Ciebie co złapało kobietko????
Dobrze że dziś mam wizytę u gina :ico_sorki:
to czekamy na relacje ;-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 wrz 2009, 15:33

napiłabym się coli
to się napij :ico_oczko: co będziesz sobie żałować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

14 wrz 2009, 15:35

aniawlkp86, no tak ale najgorsze jest to że nie ma nikogo kto poszedłby po nią do sklepu a mi się niestety nie chce ostatnio takiego strasznego lenia dostałam że nie chce mi się nigdzie wychodzić i nic robić. Czuję się taka pozbawiona energii na maxa

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość