Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

23 mar 2010, 22:09

Marta trzymaj się, ja już normalnie załamania dostanę od tego je... remontu :ico_zly: znowu siedze sama w domku :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

23 mar 2010, 23:01

Ja też łapię doła przez siedzenie w domu. :ico_placzek: Łączę się z Wami w bólu.

Karolina z ciuchami coś się pokombinuje, a stan fizyczny jest tylko przejściowy. Głowa do góry.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

23 mar 2010, 23:14

Dziewczyny a taki pomysł mam może zrobimy sobie zjazdł weekendowy tylko my i dzieciaki w jakimś fajnym miejscu ????Co wy na to??

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 mar 2010, 00:34

świetny pomysł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko może jak się jeszcze cieplej zrobi???ja dziś weny nie mam na wymyślenie miejsca ale pomyślę jutro :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

24 mar 2010, 07:35

No ja myślałam o jakimś weekendzie w czerwcu, żby wszyscy sobie zdażyli zaplanować i kaske odłożyć :)

Co do miejsca to nie wiem czy urządza was Zakopane, czy nie za daleko, ale są tam takie domki (sprawdzone przeze mnie) na www.zohylina.pl Super miejsce, tylko nie wiem jak z cenami w czerwcu bo my zawsze w maju jeździmy to wtedy jest 300zł za dobe za domek, a w takim domku się 6 osób mieści.

[ Dodano: 2010-03-24, 06:35 ]
Co z tego, że siedze w domku jak codziennie wstaje o 6 :ico_placzek: bo Adaś się tak budzi, a Tosia i M jeszcze śpią buu

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 mar 2010, 10:25

Ania świetny pomysł :ico_brawa_01: właśnie widzę wpis z 6 rano :ico_szoking: biedna jesteś!!!

Mnie Nelka już siłą zwlekła z łóżka o 9. Ona wstała oczywiście o 7.30, lae ja sobie przysypiałam jeszcze, a ona mnie na krok nie opuszcza więc byłam pewna, że nic nie zrobi. Zresztą jak ma coś zrobić to zawsze mnie informuje o tym wcześniej więc luzik :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

24 mar 2010, 11:35

Marta- jeny jak ja bym chciała móc drzemać do 9 ale w perspektywie roku czarno to widzę bo Adas musi podrosnąć.

Wiecie co powiem wam szczerze że mam dość karmienia i powoli przestawiam Adasia na butelke, tylko tak żeby zapalenia piersi nie dostać, ciągle mnie sutki bolą bo on się tak rzuca przy karmieniu, zresztą po zjedzeniu z piersi za pół godziny znów jest głodny a jak zje butelke to 3h jest spokojny, do tego ciągle go wysypuje, ja już nie wiem od czego i jak zjem troszke więcej węglowodanów to ma straszne wzdęcia i mi bidulek płacze, niby powinnam się bardziej starać ale nie mam już do tego nerwów. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

24 mar 2010, 12:56

Ja jestem jak najbardziej za spotkaniem ale Zakopane to kawał drogi z Wawy.. No, ale do czerwca sporo czasu cos sie wymysli.

Aniu, ja Cie popieram z tym karmieniem butelka.

Wiecie co? Złapałam takiego dola ze juz nawet slonce za oknem mnie nie cieszy. Wszystko mnie wkurza, klne jak szewc, jestem ciagle zdenerwowana i nie wiem na czym mam sie wyzyc. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 mar 2010, 14:12

Ania jasne nie ma co siebie męczyć i Adasia...zwłaszcza, że tyle masz na głowie i tyle roboty...małemu nic się nie stanie, a już to co miałaś dać to dałaś, może ewentualnie jedno karmienie piersią zostawić?

Ula Ty się Kobito nie dołuj bo stracisz motywację i będzie większa kupa... spokojnie, wytrwale szukaj, na bank coś się znajdzie, a jak chcesz się wyżyć to wskakuj w dresik i pobiegaj to Ci na pewno się lepiej zrobi...

Ja też mam lekką deprechę i prolemy z samomotywacją, ale mam nadzieję że szybko minie i odzyskam chęć i wiarę....Nelka mi właśnie padła bo byłyśmy 2 godz na placu zabaw. Jak ja kocham jak ona sama się upomina o spanie i mam święty spokój :-D

[ Dodano: 2010-03-24, 13:13 ]
a co do spotkania to sobie pomyślałam, że to może trochę za daleko dla niektórych dziewczyn, więc może znajdziemy coś mniej więcej w połowie drogi :-D trzeba pomyśleć :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

24 mar 2010, 17:41

To zakopane to była tylko propozycja taka co mi naszła do głowy jestem jak najbardzij otwarta na inne propozycje:)

Marta- ja byłam z Tosią i z Adasiem 2h na placu zabaw i jeszcze w sklepie, ale Tośka dalej tryska energią i biega po domu :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-03-24, 16:42 ]
Właśnie licytuje wózek na allegro ale ktoś ze mną walczy bo ciągle mnie przebija a zostało 7 min

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość