Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

14 wrz 2010, 16:45

widzę, że sporo ma takie przeczucia... ;) Hmmm, ciekawe, niebawem się dowiemy (w koncu zostało 3 msce potencjalnie) :) by zdrowe!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 wrz 2010, 18:38

spadlamznieba, to że maleństwo skacze,ciśnie uwiera ,doskwiera to mały dowód na przedwczesny poród ,Zuzia mi dała nie źle popalić a przenosiłam.W 1 ciąży często można przenosić...Gabi urodziłam już 2 dni przed terminem a teraz mam na styczeń ale czuję,że jeszcze w tym roku...z dziewczynami miałam szew i jakoś wytrzymałam no a teraz...

a prywatnie nie da rady,tu nie ma ginekologów...nie przyjmują prywatnie,nie przyjmują w ośrodku zdrowia,nie ma usg prywatnie...tylko tyle co w szpitalu.

a dla córci mam wybrane imię Liliana lub Lilianna

Z córeczkami mi mówili,że będzie córeczka i się nie pomylili,ale wtedy to ja na prawdę i czułam i chciałam córeczkę i za 1 i za 2 razem...
a teraz nie czuję ,nie wiem,jakoś mi się to kłóci,jakoś często mówię "ale mnie kopnął " :ico_haha_01: a przecież niby córka...no zobaczymy.
Właśnie tego kupowania się boję,nakupię na dziewczynkę i chłopak będzie chodził :ico_haha_01: ,a tych neutralnych jakoś nie widzę,choć jest taka seria z misiem co i tu i tu pasuje,będę się starała różów mało kupować,no zobaczymy bo jak za miesiąc znowu powiedzą,ze córka to już na 100% ,tu zawsze kto inny robi usg :ico_haha_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

14 wrz 2010, 19:09

zubelek, ale masz piękne córeczki :)

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

14 wrz 2010, 20:38

zubelek, nooo córy to masz jak laleczki :)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 wrz 2010, 20:53

oj dziękuję wam kochane :ico_sorki: miło tak jak ktoś pochwali :ico_haha_01: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

14 wrz 2010, 20:58

Ależ mnie meczy suchy kaszel... w nocy nie moge spac, bo caly czas mam wrazenie jakbym sie dusiła. Powietrze 'gryzie' mnie w gardlo, kaszel jest tak duszacy że szok. Biore ten augmentin na zapalenie ucha srodkowego i ma tez pomoc na to, ale poki co ból ucha przeszedł a kaszel nic...
Czasami tak kaszle, ze całe ciało drży i napinam brzuch przez to - boje sie o Maleńką :( asekuruje ten brzuch jak kaszle ze strachu :(

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 wrz 2010, 21:26

spadlamznieba, spokojnie,nic maleństwu nie grozi.Wiesz bardzo dużo pij,więcej niż powinnaś,wtedy mniej będzie dusić.A próbowałaś syrop z cebuli? nawet co godzinkę po łyżeczce.ale się biedna namęczysz :ico_sorki:

a mi krew leciała z nosa przed chwilą :ico_noniewiem: pierwszy raz :ico_noniewiem: bo ponoć w ciąży się zdarza.

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

14 wrz 2010, 21:34

no namęcze sie, najbardziej w nocy :( jestem spiaca, ale odechciewa mi sie klasc, bo zaraz zaczne sie dusic :( oby to przeszlo bo ne dam rady juz

oj bidulko, krew z nosa? mi tez leciala pare razy ciurkiem, tak po prostu. Ale to jest dedykowane jako objaw ciazy (tak mowil wtedy mój gin) takze sie nie martw

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 wrz 2010, 21:38

no właśnie pamiętam coś że w ciąży to normalne jakoś nigdy nie mialam ale zmierzyłam ciśnienie i jest ok w miarę więc spoko.
Moje córcie też tak się teraz męczą z kaszlem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

14 wrz 2010, 21:42

Cytat: "Krwawienia z nosa w ciąży są zdecydowanie częstsze niż poza nią i dotyczą około 10% ciężarnych. Przyczyną jest rozszerzenie naczyń krwionośnych śluzówki nosa w ciąży a także osłabienie ściany naczyń. Jest to wynikiem zmian hormonalnych, jakie zachodzą w organizmie podczas ciąży.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość