Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 cze 2007, 19:26

Nasza może aż tak nie skamle z tymi zębami, w nocy w ogóle się nie budzi, żlote dziecko normalnie :ico_haha_01: Ale tuz prze4d wyrżnięciem (ale to brzmi) troszkę stęka. Najwięcej czasu zajmuj jej gryzienie wszystkiego.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 cze 2007, 19:27

matko 8 zębów a u nas ciągle 2 te same, a 4 w natarciu i mam ich już serdecznie dość, Sosna ja też wolę sztuczną szczenę :ico_olaboga:
Elunia 5 kup szok ja przy 4 mam już serdecznie dość :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

18 cze 2007, 19:52

no naprawdę sztuczna szczena byłaby lepsza - dziecko i rodzice by się nie męczyli!

Riterko, Jasiowe kupy walą brokułami, bo dodaję do zupek, normalnie chanel nr jakiśtam :-D

a to Anetka od dawna nie zagląda?

i Maritki dziś nie było!
i w ogóle pustki jak w weekend, o co chodzi?

idę jakiś film obejrzeć, padnięta jestem - ta pogoda źle na mnie działa, burza była, a duszno cały czas, tropiki normalnie.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

18 cze 2007, 19:53

ja też tak miałam, co sie do dziecka nie zbliżyłam, to poziomkami zalatywało :-D

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

18 cze 2007, 19:56

Byłam u lekarza i Tomuś znowu ma zmiany w oskrzelach :ico_placzek: Dostał antybiotyk i mamy siedziec w domu :ico_placzek: Męczy go kaszel i katar :ico_chory:
Mam nadzieję że mu w miarę szybko przejdzie :ico_noniewiem:

Jolu nie przejmuj się - za drugim razem napewno będzie lepiej. Ja zdałam dopiero za trzecim razem :ico_oczko:

A propo zębów to chyba wkońcu małemu zaczną wychodzic (podobno już są bliźiutko). Nie dośc że chory to jeszcze zęby go męczą :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 cze 2007, 20:02

akna, wielki buziaczek dla Tomeczka paskudne te oskrzela nie mogą się od Was odczepić, a kyszszszsz choróbsko!!!!!!!!!!!
oby te zęby Go tak nie umęczyły :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

18 cze 2007, 20:02

akna, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: trzymajcie się :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

18 cze 2007, 21:03

Akna - biedula ten Twój TOmuś, mnie zawsze jest przykro jak któraś z Was pisze, że jej maluszek jest chory :716: Jakie leki podajesz?

Joluś - głowa do góry! u nas też czeka się nawet dłużej. kumpel teraz zdaje na kat.A, jak nie zda 25.06 to następny egz w październiku, czyli już po sezonie motocyklowym :ico_puknij:
A Dodzie to nie wiem jak to załatwili, przecież Ty 100 razy lepsza od jakiejś tam Dody! powinnaś też miec możliwośc zdawania za tydzień...

Sosenko, jeszcze nie zdążyłam CI podziękowa za podesłanie linka do pensjonatu i odpowiedzi na moje pytania.

Mąż mi przywióżł ten fotelik co wylicytowałam - suuupeerrr, strasznie mi się podoba, sama chciałabym miec taki! :-D
Mam nadzieje, że to łóżeczko turystyczne zdąży dojśc zanim wyjadę do Suchej ;-)

Riterko - co Ty nie podoba Ci się zapaszek Jasiowej kupi? :585: on pewnie myśłi, że Ty się lubisz tym zapaszkiem sztachac i temu wali ich tak dużo :ico_haha_01:

Eluniu - tak to już w ten weekend się spotykamy! Jupiii Kochana, dołącz do nas!

Zaraz dokończe posta, ale Julcia własnie zasypia z butlą w buzi

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 cze 2007, 21:06

Jeja co te choróbska się na Tomusia uwzięły, duży buziak Aniu dla synusia. Czy tylko mnie się tak zdaje czy te górne wolniej rosną?? Dolne taki duże, a te górne jakoś tak powoli, może dlatego że takie szerokie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

18 cze 2007, 21:09

Mąż obadał dziąsła i powiedział, że coś tam czuc i twarde tak jakby ząb, więc nie miałam omamów! Ale nie wiem jak długo teraz będziemy czekac aż on się całkiem ujawni.

Nie pamietam już która z Was pytala się mnie jak tam mój tata. Ojciec się na mnie obraził i się nie odzywa, więc nie wiem dokładnie co to za guz, czy go wytną...doszły mnie tylko słuchy, że to nic złośliwego.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość