Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 paź 2008, 14:59

Gabi pisze:Naprawde Malwinka potrafi stac na raczkach?


zrobie Wam zdjęcia .... to są proby stawania na rączkach ... ale stoi przy ścianie ... robi jeszcze szpagat .... to też taka podróba .... ale mówi że robi "pagat" .... wiecie że ona uczyła Kapika ???? a uczą ją dzieci Madzi .... :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 paź 2008, 18:17

Aginka pisze:Magdalena_82, tak to jest z bankami ... ja sie przyznam że nie posiadam konta w banku - bo póki co nie musze

Aginko tutaj u nas nie raczej takiej mozliwości żeby nie mieć konta w banku, tu wszycy mają, pensja przychodzi tylko na konto :-D
A Ty swoja dostajesz do reki?

Hehe a Malwinka to mala akrobatka, no proszę :ico_haha_01:
My nasze ściany tez musimy odmalować bo są popisane przez mojego graficiarza.

Dzieki dziewczynki za słowa otuchy. U naj już dobrze, Tosiaczek powtarza mi chyba kilka razy dziennie "mamunia baidzio kocham Cie"

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 paź 2008, 18:57

Magdalena_82 pisze:A Ty swoja dostajesz do reki?


swoją dostaję "czadowo" w kopercie .... prosto do ręki - i niestety na raty (w papierach mam najniższą w a rzeczywistości jest inaczej :ico_zly: - niiestety ) ..... - pewnie dlatego nie zmusiło mnie jeszcze by mieć konto w banku ....

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 paź 2008, 19:12

Gabi, ja sie kilka razy zastanawiałam nad jakims kontem w banku z którego mozna korzystac przez net ...ale sie boje bo ja mam net radiowy .... można mu zaufac ???

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 paź 2008, 20:03

Gabi pisze:A na mBank nawet moja babcie namówiłam

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czyli kojej na mnie

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

12 paź 2008, 21:05

No u nas tez tak jest ze pensja wplywa na konto i niema zadnej innej opcjii raczej :-)
I tak samo jak mowisz Gabi tez robie przelewy przez internet,i nawet sprawdzam ile mam na koncie tez przez internet,praktycznie wszystko idzie przez internet zalatwic ;-) Albo jak sa jakies przychody pieniezne wszystko jest na koncie :ico_oczko:
Pozatym to wszystko Ok.
Dzien minal leniwie i ladnie bylismy w domku i na pieknym spacerku ;-) Byl plac zabaw i lody :-D A teraz Marcusek sobie spi a Nicolke zaraz uspie ;-)

Aginka juz ciekawa jestem jak to Malwinka prubuje stawac na glowie :ico_oczko:
Masz racje Marcusek szybko rosnie.. ja nie wierze ze to tak szybko leci.. :ico_szoking:

Milej nocki i do juterka dobranoc pa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 paź 2008, 21:39

no i mozna robic przelewy przez internet

No tutaj w zasadzie wszystko mozna robic przez internet, mam na mysli bank :ico_oczko:

No zobaczymy jaki będzie ten nasz nowy bank.
Kristi pisze:I tak samo jak mowisz Gabi tez robie przelewy przez internet,i nawet sprawdzam ile mam na koncie tez przez internet,praktycznie wszystko idzie przez internet zalatwic

No własnie o to mi chodziło.

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

13 paź 2008, 06:20

Dzień dobry!

Koniec wolnego, dziś idę już do pracy. Koleżanka robi dziś imieniny, będzie ciasteczko:) pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 paź 2008, 07:10

Dzien doberek z ranca ;-)
Moje dzieci jeszcze spia ale juz niedlugo ..
Dzisiaj bedzie fajny dzien :ico_oczko: i mam nadzieje ze pogoda tez dopisze.. narazie jest ciemno :ico_haha_02: :ico_oczko:
Moj mezulek poszedl do pracki a ja sama w domku z dziecmi.. ale juz sie do tego przyzwyczailam i jest Ok,tak musi byc i tak jest dobrze :ico_oczko: :-)
Zycze wam milego dnia ;-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 paź 2008, 09:01

dzieńdoberek dziewczynki, miłeo dzionka życzę.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość