buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 gru 2011, 12:13

dorotaczekolada ma pracę na 2 zmiany i jakoś czasu na kompa brak

[ Dodano: 10-12-2011, 10:38 ]
surtsey też ma się dobrze póki co
to chociaż wiemy że u nich wszystko w porządku :ico_sorki:

Witam!
Ja dziś wielkie porządki na tyle na ile mi Adrian pozwoli :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 gru 2011, 13:21

witam :ico_sorki:

Ja tez dzis porzadki swiateczne uskuteczniam :ico_sorki:

Allia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 25 paź 2010, 16:43

10 gru 2011, 14:05

witam :ico_sorki:

Ja tez dzis porzadki swiateczne uskuteczniam :ico_sorki:

Ja również :-D

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

10 gru 2011, 14:19

a ja za godzinke jade do sis bo wychodzi z dzidziusiem ze szpitala. :-)

NICOLA_1985

10 gru 2011, 15:17

Ja tez dzis porzadki swiateczne uskuteczniam :ico_sorki:
ja już mam to za sobą :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a ja za godzinke jade do sis bo wychodzi z dzidziusiem ze szpitala. :-)
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja kuzynka za niedługo urodzi i tez będziemy mieć maluszka w rodzinie :-D

[ Dodano: 10-12-2011, 14:18 ]
a tak w ogóle to Witam :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 gru 2011, 15:31

oj wy z tymi pożadkami a cały rok co robicie, że dopiero w grudniu sprzatacie/????

ja tam nic ponadto co zawsze nie robie bo uważam że to strata czasu, co z tego że dziś łazienkę wyszoruję jak za tydzień znów trzeba bedzie hihihihi - le to i tak mąż robi, ja nie luibie, najmniejsze pomieszczenie w domu ale ja tam nie sprzatam:)

NICOLA_1985

10 gru 2011, 15:40

oj wy z tymi pożadkami a cały rok co robicie, że dopiero w grudniu sprzatacie/????
to nie chodzi o to , ze się nie sprzata cały rok po to aby przed świetami mieć mega sporo roboty ale są rzeczy których nie robisz normalnie na codzień.... np. mycie okien , ja myje okna 2-3 razy w roku raz na swieta bozego narodzenia potem na wielkanoc i przez wakacje raz myję, przy okazji piorę i zmieniam firanki, ogolnie mieszkanie sprzatam tylko tak ogolnie typu odkurzanie mycie podłóg i scieranie kurzy, pranie prasowanie wiadomo... staram sie utrzymywac na bierzaco czystość w szafkach , szafach itp, ale tylko kilka razy do roku wywalam wszystko z szaf i szafek myje je dokładnie i układam wszystko ponownie z powrotem, to zajmuje troche czasu dlatego się nazywa "porządkami przedświątecznymi " :ico_oczko: moja mama mówi, ze po to sa świeta żeby pare razy do roku gruntownie posprzątać mieszkanie w każdym kącie ! :ico_oczko: :-)
niektórzy sprzątają takie gruntówki na raty cały rok wiec nie muszą tego robić przed świetami ale dużo osób ma taki właśnie system :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 gru 2011, 15:52

dokladnie tak jak pisze Nicola - mycie okien na wielkanoc,latem,i przed Bozym Narodzeniem,zmiana firanek tak samo - wywaleie wszystkiego z szafek w kuchni max 2 razy do roku a reszta,to tak jak co sobote :ico_oczko: I pranie dywanu,raz w roku :ico_zly:

asia - super,ze siotra urodzila - nawet sie nie pochwalilas co ma itp :ico_nienie:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 gru 2011, 15:59

ja wiem wiem tez to przechodzilam w PL zyjac, teraz inaczej mam, bo okna np nie umyje sama z zewnatrz tylko przyjezdza firma i to robi raz na miesiac to i ja raz na miesiac w domu myje:) w szafkach na bierzaco mam porzadki bo mam malko mebli a te co mam to nowe:) w kuchni tez raz na jakis czas wywalamy i myjemy z racji ze dom wynajmowany to trzeba utrzymywac pozadek :)

ja sie smieje tylko, ze rok nic sie nie robi a w swieta tylko, :ico_oczko:

NICOLA_1985

10 gru 2011, 16:03

ja sie smieje tylko, ze rok nic sie nie robi a w swieta tylko, :ico_oczko:
no mi się też z tego chce czasami śmiać :ico_oczko: taki szał sprzątania :ico_puknij: :-D jak zawody hehe :-) no ale tak to wygląda chyba u większości ludzi z tego co się orientuję przynajmniej w PL :ico_oczko:

[ Dodano: 10-12-2011, 15:06 ]
I pranie dywanu,raz w roku :ico_zly:
ja oddaje do prania do eco-pralni :-D raz na kwartał ale mam tylko dwa dywany u dzieci w pokojach więc luz :ico_oczko: jeden dywan mnie kosztuje (czyszczenie) 25 zł a drugi jeszcze mniej chyba z 18 zł! więc n ie jest to jakiś mega wydatek a przynajmniej oszczedzam czas bo i tak tyle kasy wydałabym na płyny i proszki do prania dywanów,, a czyszczą w tej pralni pięknie wiec jestem na plusie! :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 10-12-2011, 15:08 ]
asia - super,ze siotra urodzila - nawet sie nie pochwalilas co ma itp :ico_nienie:
dziewczynke urodziła :-D tylko kurcze zapomniałam jak się nazywa :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :-D ale ja mam skleroze więc trzeba mi wybaczyć :ico_oczko: :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość