Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

19 cze 2007, 14:21

Gosia, ja mam dokładnie ten sam basenik, ma pompowane dno i przyklejane na rzepe zabaweczki, Davidek go uwielbia. Zawsze go bierzemy nad wode,a jak jest ciepło a nigdzie sie nie wybieram to wystawiam go na balkonik :) Wysłałam Wam kiedys zdięcia młodego w tym baseniku.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

19 cze 2007, 14:21

Agatka 20, to jak dojedziecie do stacji to zaraz za nią w lewo a potem jedna droga ;-)
Gosia, fajny ten basenik :one:

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

19 cze 2007, 14:23

Ja na miss ale chyba mokrych gaci a nie podkoszulka!!! Trzeba cos jeszcze mieć :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-19, 14:25 ]
Sosna, patrzylam na mape i z Krakowa faktycznie banalnie jest dojechać. Prosto zakopianą, póxniej odbija się przy epsilonie i rura prostą do Ciebie. To chyba jakieś 30 góra 40 min ode mnie!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 cze 2007, 14:25

Chyba faktycznie pomyślę o tych szelkach. Generalnie jeden z kręgów naciska mi na jakiś nerw i powinnam iść na operację, ale raczej narazie to niemożliwe :(

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

19 cze 2007, 14:30

Agatka 20, dokładnie, droga prosta tylko pełno zakrętów i podjazdów, a to gość na traktorze wyskoczy czy baba z rowerem ;-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

19 cze 2007, 15:57

my już po szczepieniu Jaś troszkę popłakał, ale za chwilkę powalił wszystkich uśmiechem :-D do tabelki proszę dopisać, ze waży 7 kg :ico_olaboga: a pani mi go nie zmierzyła bo powiedziała, że ona nie umie i mam sobie sama zmierzyć :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

19 cze 2007, 16:01

riterka, czyli dalej 2kg mniej niz moja :-D u nas pielęgniara mierzyła po długości przykładając cm, a druga na leżąco (dziecko leżało) ;-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

19 cze 2007, 16:24

kulki kupię :)
basenik mam :)

polećcie jakieś fajne zabawki dla dzieci :ico_sorki:

ja do Maritki tez miałam 40 min :) ciekawe ile mam do Sosny?

Jas doi cyca a ja klikam :ico_noniewiem:

godzine temu spłakał sie przeokrutnie :ico_placzek:

a gdzie Mery? u mamy?

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

19 cze 2007, 16:33

Heloł :ico_oczko:

Akna dużo zdrówka dla Tomeczka. A już tak dobrze było... i znów ten ochydny Klacid musi łykać :ico_olaboga: . Hubcio go nienawidził :ico_zly: Mam nadzieję, że wziewne szybciutko pomoga i będzie dobrze. :ico_buziaczki_big:

Sosna ja mam tez zwykłe łóżeczko drewniane. Tapczanik będziemy chcieli kupić taki wyższy, z miejscem pod spodem, żeby Hubi mógł sie pod nim bawić (bo ma mało miejsca w pokoiku-w Ikea fajne widziałam :ico_oczko: ) To łóżeczko kupowaliśmy z myślą, że posłuży dla dwóch pociech :ico_oczko: Pożyjemy-zobaczymy :-D A co do Suchej to..........RAAAAANYYYY ależ z Ciebie organizator cudny :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Aż mnie ściska jak pomyslę, że nie mogę do Was dojechać. :-D Disco w pianie....ale fajna zabawa :-D Hehehhe, ciekawe która w jakich konkursach będzie startować. Poprosimy później o fotoreportaż :ico_oczko:

Iwciu gratulacje dla Bartusia z okazji 6 już zęboli :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Ale u Was idą te zęby-w tempie ekspresowym :ico_szoking: :-D

Maritko to napewno jeb*ne zęby :ico_zly: :ico_oczko: To niemożliwe, żeby ktoś kochaniutką Lilę zaczarował :ico_oczko:

Chloe, Hubi co prawda w nocy się raczej nie wybudza, ale odkryty jest non stop :-D Już z nim nie walczę, widocznie tak mu dobrze. Ale spanie w osobnym pokoju polecam jak najbardziej. Zgadzam się z Elą, że teraz wstaje się tylko na większe alarmy. Nie wybudzam się w nocy wcale. Pomyślcie o tym jeszcze przed wakacjami, a zobaczycie jak będzie fajnie :ico_oczko:

Gosiu fajnie, że zakupy udane. Ja KOCHAM Allegro :ico_oczko: W żadnym sklepie nie ma takiego wyboru, no i jeszcze do domu prosto przyniosą :ico_oczko: Basenik cudny, żałuję, że już nasz kupiliśmy, bo ja też taki teraz chcę :( Co do domku to też moje marzenie, ale w Pile sama działka kosztuje 120 000 :ico_puknij: , nie wspomnę o wybudowaniu domu. Oszaleli z tymi canami :ico_olaboga: :ico_puknij: Cieszę się wieć z tego co mam i przestaję mysleć o domku..... Hehehehehe, a z tego przcisku na tyłku u Julki to się uśmiałam do łez prawie :ico_smiechbig:

Agatko ja też bym Cię oddelegowała na tą miss. A nich bedzie nawet mokrych gaci, zawsze 3 stówy w kieszeni :ico_oczko: :-D

Riterko no to chudzinka z Jasia, ale za to chyba najsprawniejsza na forum. A co to za babsko co nawet zmierzyć dziecka nie umie :ico_olaboga: :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 cze 2007, 16:39

My już po lekarzu, mała waży 9300 :) mieści się w normie, nie ma nadwagi :ico_oczko: Zęby pięknie idą, mamy jej dać żółtko :) Ciekawe co ona na to :)
Jasio mała chudzinka, ale pewnie nadrobi i to niedługo :) A zmiezrymy go razem w Suchej :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość