Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

10 gru 2011, 17:01

hej :ico_kawa:

Asiu gratki dla rodzicow i dla ciebie ciociu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nic sie nie chwalilas :-)

a ja jakos nie moge sie przybrac do porzadkow :ico_szoking: wy sprzatacie a ja nic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 gru 2011, 17:34

ja oddaje do prania do eco-pralni
- ja ma taki wielki dywan na caly duzy pokoj,wiec nie wiem czy transport bylby warty tego prania :ico_oczko:
wy sprzatacie a ja nic :ico_noniewiem:
- ja mam dosc na dzis :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

10 gru 2011, 17:36

ja mam dosc na dzis :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
nie przesadzaj odpocznij sobie :-)

ja w koncu musze sie wziac za robote :-D

NICOLA_1985

10 gru 2011, 17:58

ja ma taki wielki dywan na caly duzy pokoj,wiec nie wiem czy transport bylby warty tego prania :ico_oczko:
nasze dywaniki spokojnie się mieszczą do samochodu więc luzik :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 gru 2011, 18:04

ja w koncu musze sie wziac za robote :-D
- heh :ico_oczko:

A w kuchni male przemeblowanie zrobilam,tzn mielismy wstawiony takie drewniane krzeselko dla Zuzi do karmienia,wlasciwie bardziej do patrzenia na mame jak gotuje :ico_oczko: a drugie mamy w pokoju i teraz jak ona juz sama je,to glownie korzysta z tego w pokoju krzesla,bo ma tace,a to w kuchni stalo bez sesnu,wiec je wysnioslam do komorki,a w miejsce tego wstawilam krzeslo dla siebie :-D

NICOLA_1985

10 gru 2011, 18:06

wiec je wysnioslam do komorki,a w miejsce tego wstawilam krzeslo dla siebie :-D
no to rzeczywiście przemeblowanie :-D dobre hehehe :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 gru 2011, 18:09

przemeblowanie
- a jak,zaminilam krzeselko na krzeslo :-D

NICOLA_1985

10 gru 2011, 18:15

a jak,zaminilam krzeselko na krzeslo :-D
super :ico_brawa_01: za kreatywność i odwage :-D :ico_smiechbig: :-D :-D :-D :-D no ale tak już całkiem serio to ja też nie lubie mieć w kuchni albo w innych pomieszczeniach, krzeseł lub mebli które po prostu stoją i do niczego konkretnego nie służą więc tez raz na jakiś czas robie takie "przemeblowanie " :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 gru 2011, 18:19

"przemeblowanie " :-D
- :-D :-D :-D

Ja to wogole jestem oryginał,bo w tym roku wywalilam z kuchni stol,bo mi przeszkadzal :-D

No i zostalo jedno krzeslo w kuchni + to Zuzkowe,wiec teraz mam juz dwa krzesla :ico_brawa_01:

NICOLA_1985

10 gru 2011, 18:29

Ja to wogole jestem oryginał,bo w tym roku wywalilam z kuchni stol,bo mi przeszkadzal :-D

No i zostalo jedno krzeslo w kuchni + to Zuzkowe,wiec teraz mam juz dwa krzesla :ico_brawa_01:
no i dobrze tego co nie potrzebujesz trzeba wywalić i problem z głowy.. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja w ogóle nie mam stołu w kuchni bo mam małą, ja mam tylko piec zlew z szafką szafke na garnki zmywarke i lodówke szafke na mąke cukier itp i dwie wiszące szafki jedna na talerze i szklanki oraz herbatki a druga na kaszki mleka itp dla dzieci i trzymam tam tez leki ktore sa używane na bieżaco bo apteczke mam zrobioną w szafie w sypialni, ale mam zrobione miejsce na jadalnie obok kuchni to była kiedyś czesc salonu ale kazałam przy remoncie oddzielić schodkiem na suficie kuchnio-jadalnie od salonu i mam tak jakby dwa pomieszczenia a w zasadzie trzy w jednym :-D bo kuchnie mam otwarta na salon , jak kupimy sobie stół i krzesła to to bede miała jadalnie :ico_oczko: tzn ja miałam stół i takie ławeczki rogowe ale obstał sie tylko stół ktory robi za taki blat czasami coś na nim robie np. pierogi :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość