Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 cze 2007, 20:18

Moje dziecko dziś chyba przełamie passe chodzenia spac koło 23, już prawie śpi na siedząco :ico_oczko: O matko czy ja zdążę jej dac kaszkę, lecę...............

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

19 cze 2007, 20:39

a moja - tragedia, jestem taka wkuuuurrrrrrwwwwww***a biedna Lilka sobie myślę, albo zęby albo brzuch coś musią ją boleć - tylko czemu na rękach przestaje :-D teraz próbuje usnąć, ryczy, staje na nogach, na rękach, na głowie jednocześnie, turla się waląc głowa po szczeblkach :ico_noniewiem:

dobra nie smęcę jutro jest następny dzień i od rana ją wymęczę na spacerze, whatever... aby tylko się nie nudziła - gdy pada dzieci się nudzą to fakt bo cały dzień przez tę ulewę do nonono... :ico_zly:

AniuK - pochwal się spacerrrówą a nie tylko po opisie na gg nam dane wiedzieć, że masz ;-)

[ Dodano: 2007-06-19, 20:42 ]
śpi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-19, 20:46 ]
halo gdzie jesteście??????????????

Zuzia "łofca móh" hehe :-) super...
Asiu - może Wikusia się zmęczyła i marzy o przycięciu komara ;-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 cze 2007, 21:09

Poszłam robić kaszkę, wracam a ona w krzesełku śpi :ico_szoking: wzięlam ją by w piżamkę przebrać, wszask na cały blok zrobiła!!! Kaszkę zjadła bo się tymi krzykami rozbudziła, a teraz namiętnie czyta tekturowe książeczki, no to pospała... Ale przynajmniej już nie marudzi :-)

[ Dodano: 2007-06-19, 21:11 ]
Widzę że dziś u większości szał ciał, Maritko nie denerwuj się, tobie nie wolno :ico_nienie:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

19 cze 2007, 21:19

hej ,hej

ja na miss mokrego podkoszulka :ico_szoking: z moimi ping-pongami :ico_szoking: a to że raz coś wygrałam to nic nie znaczy :-) w toto lotku 0 trafień :ico_placzek:

Riterko po kim te nasze dzieci odziedziczyły wage to ja nie wiem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

19 cze 2007, 21:30

Hejka

Tak duzo piszecie,ze się normalnie zniechęcam do czytania bo przeciez jeszcze robote mam oprócz tena.

Gosia i Maritka taka mam .W prawdzie link jest z allegro ale ja kupiłam dziasiaj u nas bo wózek sprzedałam i zostalismy bez wózka i dlatego nie czekałam.
http://www.allegro.pl/item205160768_woz ... ka_15.html

Niewiem co u was moze mały skrucik nasza Sosenka prezesowa walnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A po za tym to buziaki.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

19 cze 2007, 21:33

Heloł. :ico_haha_01: Wpadam, na chwilkę przed pójściem do łóżka :ico_haha_01:

Misiu, że tez jeszcze Milanek musiał się rozchorować :ico_chory: Co to za świństwa się znowu do naszych forumowych dzieciaczków przyplątują......... :ico_olaboga: Duzo zdrówka dla Was

Asiu, gdyby moje dziecko spało w ciągu dnia tylko 30 min to bym chyba oszalała :ico_olaboga: :565: :553: :(:: :558: Jak Ty to przetrwałaś? :ico_noniewiem:

Sosna :-D , nieziemski ten Twój Zuzolek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Biedna, rodzice ja w domu na siłę trzymają, matka przy kompie i dziecko musi przechodniów i muchę zaczepiać :-D :-D :-D

Maritko Ty się tak nie wku*wiaj. To napewno jeb*ne ząby :-D Ja Ci to mówię. A na rekach napewno mniej boli :ico_oczko:

Mosob przypomniało mi się, że kiedys pytałaś o nagrody z Hipp, z programu punktowego. Ja dostałam kocyk i poduszeczkę. Co prawda przyszła paczka z 3 tygodniowym opóźnieniem (miało być min. 6 tyg. czekania) ale jest. Jestem zadowolona :ico_oczko:

Moje dziecko dzisiaj cały dzień próbowało samo siadać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Hubcio raczkuje czasem się czołgając. Teraz podkurcza jedną nogę i sobie siada. Jeszcze mu to chwiejnie wychodzi i często się przewraca ze smiechem ale już jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jak go posadzę to nie siedzi prosto tylko tak do przodu pochylony :ico_noniewiem: Trochę jak szczeniaczek przy tym wygląda :ico_noniewiem: Noooo, ale już postepy są :-D Hehehehe, no to się pochwaliłam i zaraz zmykam :-D :516:

[ Dodano: 2007-06-19, 21:35 ]
Noooo, Ania się pojawiła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gdzieżeś się podziewała paskudo. Czy Ty nie wiesz, że tęsknimy :ico_nienie: > A spacerówka .......MIODZIO :575: . Będzie lepsza od mojej parasoleczki. Pisz jeszcze, który kolor wzięłaś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

19 cze 2007, 21:44

Elu te zabawki są sprawdzone przez dzieci znajomych
http://www.allegro.pl/item205082996_fis ... c_2007.htm

http://www.allegro.pl/item204472587_wes ... ce_ss.html

fisher price to jedna z lepszych firm robiących zabawki dla dzieci ,cholernie droga jak dla mnie za droga ale.....

[ Dodano: 2007-06-19, 21:50 ]
Kocica_26, bo ja czekam na kosmetyki z Hippa i trwa to już dłuuuugoooooo :-) już mojego męża oskarżyłam że mi listu nie posłał

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

19 cze 2007, 21:55

Joluś kolor zielony :-D

Ale jak mi sie udało z wózkiem to normalnie nie uwiezycie :ico_haha_01:

Wystawiłam n allegro i dzwoni do mnie gosc za 30 minut,ze chce kupic ją i pyta się ile chcę,jak ją sciągnę to ja mu mówię,ze 500 zł a on,ze ok pokaze córce i zaraz zadzwoni bo pilnie potrzebują wózek bo dzidzia juz jest w domku a wózka niet.Przelew dzisiaj zrobił i juz wózek Krzys wysłał.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

19 cze 2007, 21:55

Ja myślę, że warto kupić te zabawki z Fisher Price'a. Znaczy się kupić jedną zamiast kilku tanich, które za chwilę się zepsują. W sumie to cenowo wyjdzie w końcu na to samo. Przeważnie zabawki zwykłych firm są dopiero od 3 lat, i tylko w tych cenach znajdziemy coś dla naszych dzieciaczków. Ja mam mało miejsca i wolę, żeby Hubert miał mniej zabawek, ale takich które się nie zepsują i są dobrej jakości. Duzo osób sprzedaje tez na allegro uzywane zabawki, które praktycznie wcale nie są zniszczone i można je kupić conajmniej o połowę taniej.
Hubert dostał od mojego brata i moich rodziców taką rybkę na Mikołaja:
http://www.allegro.pl/item205943294_fis ... _nowa.html
Ale jeszcze się nią nie bawi, mimo, że jest od 6 m-ca. Może dlatego, że jeszcze nie siedzi, a na leżąco trudno bawić się takimi zabawkami :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-19, 22:00 ]
Łaaaał Aniu, ale się Tobie z wózeczkiem udało. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba dałaś za niego 400 zł? Czy coś pomieszałam? Jeżeli tak to zrobiłaś interes życia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A kolor zielony jest śliczny :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mosob, a wiesz, że w Hippie tzeba było wysłać te kody do 15.04? Przynajmniej w mojej książeczce tak pisało :ico_noniewiem: No i wg tego to już powinnaś dostać te kosmetyki... A kiedy wysłałaś ten list, bo ja kocyk i poduszeczkę mam od około 2 tygodni. A wysłałam list 13.04 chyba :ico_noniewiem: Ale namotałam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

19 cze 2007, 22:02

http://www.allegro.pl/show_item.php?ite ... %3C%2Fi%3E
ja chyba je kupie

sama bym sie pobawiła

[ Dodano: 2007-06-19, 22:07 ]
Kocica_26, masz racje

a kody wysłałam pare dni przed końcem trwania promocji ,było tam z 20 kodów z herbatek dla karmiących i jak mi tego nie uwzględnili to chyba mnie trafi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość