Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 paź 2008, 07:40

Dzien dobry ;-)
Ja juz powoli sie pakuje,rzeczy dzieci w jednej torbie a nasze rzeczy w drugiej torbie i dzisiaj juz nas popakuje kompletnie a jutro bedziemy juz w Polsce :ico_brawa_01: Pozatym to Nicolka teraz sobie je sniadanko a moj Marcusek sobie spi..
Nicolka jak jest zmeczona tak bardzo.. to tez zdarzylo sie pare razy ze zasnela sama od siebie bo juz taka zmeczona byla.. a wczoraj spala w dzien ale dzisiaj ja chyba nie bede kladla w dzien tylko pojdzie moze juz i 18 30 - 19 00 spac bo my chcemy w nocy nad ranem wyruszyc tak okolo 3 00 zobacze jeszcze :ico_oczko:

Magdalena slodkiego masz syncia i jaki wrazliwy i super chlopczyk :ico_brawa_01: A tak szybko mysli.. :ico_brawa_01: I dziekuje za milego komplemencika nie zamierzam sie zmieniac :ico_oczko: :ico_haha_02:

Mama_Ania moze masz racje ze powinnam nabrac dystansu ale tylko do moich tesciow.. zauwazylam ze ja to tak wszystko za bardzo biore osobiscie.. i to mnie sama denerwuje ale za bardzo inaczej nie umiem.. bo jednak jacy sa to moze ich po czesci lubie ale oni sa juz tez starsi i inaczej mysla niz Ja.. :ico_szoking: i to moze tez mnie irytuje.. :ico_oczko:

Basia zycze ci duzo cierpliwosci i wytrwalosci.. wiem ze Asia bedzie pytac wiecej jak podrosnie i mysle tez ze zrozumie bedzie dobrze :-)

Milego dnia wam zycze wpadne jeszcze pozniej sie pozeganac bo dzisiaj mam troche do roboty z tym pakowaniem itd.. Buziaki dla wszystkich i dzieki wam za wszystko papa

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 paź 2008, 15:32

A my juz prawie ze spakowani,wlasnie uspalam mojego syncia a moj mezulek pojechal z Nicolka na malusie zakupy potrzebujemy cos na droge sobie wziasc do jedzonka ;-)
I jakos mi tak pusto teraz ...
Nicolka nie spala w ciagu dnia ale chciala spac tylko ja ja nie uspalam.. ale juz o 18 - 19 00 napewno pojdzie spac.. i tak to wszystko Ok.

Gabi dziekuje ;-) Juz prawie wszystko spakowane

A ja musze jeszcze raz wyprac i wziasc prysznic..
Wpadne sie juz tylko pozegnac to narazie pa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

24 paź 2008, 16:45

Kristi, milutkiego odpoczynku.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 paź 2008, 20:59

I wpadlam sie pozegnac moje Baboski ;->
Jedziemy sobie tylko na tydzien wracamy w poniedzialek (4.11.) wieczorkiem juz bedziemy :ico_oczko:
A nie zapomne o was i wroce i opowiem wam jak bylo Niewiem czy bede miala dostep do internetu jak bym miala to tez dam znac z urlopiku i cos napisze zobaczymy jak to bedzie ale wroce i wroce do was jak chcecie :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
Mile to takie i slodkie dzieki wam :ico_oczko: :ico_haha_02:
No to do zobaczenia do uslyszenia Buziaki ogromne dla was,dzieci mi juz spia Nicolka zasnela o 18 30 a Marcusek o 20 00 i juz nastawilam sobie budzik na 2 10 :ico_szoking: :-D i bedziemy jechac za niedlugo.. To dobrej nocki ja uciekam spac i na urlopek dobranoc

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 paź 2008, 21:30

<Cześć dziewczynki
Ja dzisiaj mam jakiś kiepski dzień więc się nie odzywam, nawet obiadu dzisiaj nie zrobiłam, ale na szczescie mój dobry mężulek kupił paszteciki i czerwony barszczyk w polskim sklepie, wiec sobie zjedliśmy, no i wieczorkiem pojechali smy jeszcze na zakupy.

Basieńko fajnie, że juz jesteś z nami, teskniuchamy za Tobą...
Nie martw się kochana, Asieńka to mądra dziewczynka, jak będzie starsza to jej wytłumaczysz wszysciutko, tak jak pisała Gabi .
Gabi, sliczne jesienne zdjęcie Emilki :ico_brawa_01:
Kristi Życzę miłego pobytu w Polsce.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

25 paź 2008, 11:45

Dziewczynki bardzo dziekuje Wam za slowa otuchy... Jestescie Kochane! :ico_buziaczki_big:
Ciekawe jak Kristi minęła podróz :-)
No wlasnie :ico_noniewiem:
Basieńko fajnie, że juz jesteś z nami, teskniuchamy za Tobą...
Milo to slyszec :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

25 paź 2008, 12:02

Hej hej.
Magdalena_82, mam nadzieję, że złe dni miną i nastaną w końcu te dobre, słoneczne.
Barbara, to Ty jesteś kochana i taka dzielna w tej całej sytuacji :*
Kristi już pewnie dojechała i teraz odpoczywają po podróży (o ile maluszki na to pozwalają :ico_haha_01: )

Moje maluchy dziś pospały do 9, oczywiście z pobudką o 6:30 na flaszeczkę mleczka.
Wczoraj okropnie bolała mnie głowa, więc Kinga podawała mi wyimaginowane leki. Chwytała paluszkami "nic" i podawała mi do buzi, mówiąc, że lek mi pomoże. Później przykładała rączkę do mego czoła i pytała, czy już lepiej.
No i pochwalę się małym sukcesem. Pyza od 4 dni bez pampka. Najgorzej z kupką. Kiedy gdzieś wychodzimy, to zakładam jej pieluchę i wtedy jest kupka. Nie wiem, może ma jakieś obawy przed zrobieniem jej nw nocnik?

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

26 paź 2008, 10:59

Witam ....

Wszystkim bobaskom zyczymy dużo zdrówka .....

Moje dzieci sa póki co zdrowe ... ale ja jadę na środkach przeciwbólowych - boli mnie lewa strona głowy - ucho szyja i mam bardzo mocno powiekszone węzły chłonne .... nie wiem co to może byc ....

Malwinie - wczoraj zakrapiałam oczka atropiną .... znoisła to dzielnie .... zobaczymy co bedzie przez kolejne dni ....

My wczoraj byliśmy z dziećmi u mojej kuzynki - ma maleńką Nikole .... Maleńska ma 3 tygodnie .... jest przesliczna .... i taka grzeczna .... słodziuszek mały .....i co dziwne - MAlwinkę wogóle maluszek nie interesował a raczej zabawki i pluszaki maluszka a Kapik - dziewczyny - on nie spuszczał z Nikoli oczu - jest nią zachwycony .... - ja zresztą też :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 paź 2008, 11:15

Witajcie baboski Obrazek
Nie wiem, może ma jakieś obawy przed zrobieniem jej nw nocnik?
Nie mam pojęcia, u nas tego problemu nie było, ale wiadomo to nowość dla naszych dzieci i potrzebuja czasu i naszej cierpliwości.

Gabi ucałuj opde mnie Emi, bidulka kochana oby szybko jej wyszły, mój Antoś jak narazie znosi to jakoś ale ząbkli mu jeszcze nie wyszły.

Aginko idz TY lepiej do lekarza z tym powiększonymi węzłami. Zdrówka.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

26 paź 2008, 11:21

Witajcie Kobietki
Gabi, biedna Emilka. U Kingi bezboleśnie właściwie wyszły 5. Już ma wszystkie.
Aginka, ja też myślę, że powinnaś wybrać się do lekarza.
MAlwinkę wogóle maluszek nie interesował a raczej zabawki i pluszaki maluszka a Kapik - dziewczyny - on nie spuszczał z Nikoli oczu - jest nią zachwycony .... - ja zresztą też :ico_haha_01:
No tak, Malwinka zobaczyła nowe zabaweczki :ico_haha_01: , a Kacperek maleńką istotkę. Może przypominał sobie, jak Malwinka była maleńka? No i Ty, instynkt macierzyński. Ja, jak widzę takie maleństwo, to zaraz je na ręce, poniuńkać, poprzytulać... :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość