julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

04 lut 2008, 12:04

witam!
i ja sie dzis pojawiam hihihihi
maly spi ja sie obrobilam nawet z obiadem i czekam- na 3 do roboty :ico_noniewiem:
my tez juz sie na 100% przenosimy do aberdeen (bardziej na polnoc juz sie chyba nie da hihihihihi) koniec maja/poczatek czerwca :ico_brawa_01: bardzo sie ciesze bo mam dosc tego londynu jak nie wiem co :ico_zly:
moja mama wczoraj wyjechala do pracy do kornwalii do jakis znajomych.. poki co zadowolona zobaczymy :ico_haha_01:
ja bardzo zaniedbalam zdjecia natusia ostatnio ale nadazyc za nim nie sposob... poprawie sie wkrotce - mam nadzieje :ico_oczko:
zeby mu juz wyszly prawie wszystkie oprocz ... gornych trojek :ico_puknij: hiihihih nie wiem czemu tak ale wyglada zabawnie...
nadal czekam na odpowiedz w sprawie pracy- zamykaja rekrutacje 8.02 wiec zobaczymy :ico_noniewiem:

felicity gratuluje chlopczyka :ico_brawa_01:


i witaj delfinko :-D

[ Dodano: 2008-02-04, 11:07 ]
ahhh mialam jeszcze sie pochwalic ze kupa u nas juz calkiem robi sie do nocnika... co do siku to roznie bywa jak chodzi bez pieluchy to raz sobie przypomni a raz nie :ico_wstydzioch: ale co tam jeszcze mamy mnostwo czasu na to wszystko najwazniejsze ze natus cos tam sobie juz z tym nocnikiem kuma :ico_oczko:


a co do nerwow uch u nas tez sa i to jakie... nie moge powiedziec ale moje dziecko charakterek ma a jak sie wkurzy porzadnie to sie drze BABU na nas hihihihih wiec jak jest babu to juz jest zle hihihihihi

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

04 lut 2008, 12:49

fela pisze:kasik a z ta zaliczka to jakos dziwnie mi to smierdzi,jezeli przyjeli wasza oferte to juz nie moga tego zmienic tym bardziej ze wplaciliscie zaliczke...ale jak juz to powinni ja zwrocic.przeciez oni moga tak z kazdym robic i sobie na lewo kaske zarabiac dziwne,my zadnej zaliczki nie wplacalismy.

zgadzam sie z fela dziwne to jakies,skoro agenja przyjela juz oferte to nie moze zdania zmieniac

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 lut 2008, 13:41

Kasik no własnie ta zaliczka cos tu nie tak, bo rozumiem gdybyscie Wy sie rozmyślili to owszem mogli zaczymac zaliczke bo to by było z Waszej winy ale tak????????????????????????? :ico_olaboga:
Jasnie a z kim Ty tak ciagle gadasz, ze wszyscy znają Twój głos???? ja sie tam boje takiego tenoru :ico_olaboga: Anioł phi... kto to wymyslił ???? oj ta Lucy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
zdrówka dla Luśki :ico_brawa_01:
Julie Nathan wyglada na aniołka :ico_brawa_01: i pewnie taki jest :ico_oczko:
Jasnie Pani :) pisze:A jakby mi tak do Luski skakali i chcieli sie na niej klasc to bym chyba sama w nonono przylala. I patrzyla czy rowno puchnie

ja tez :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 lut 2008, 13:51

martuchafrost pisze:Jasnie a z kim Ty tak ciagle gadasz, ze wszyscy znają Twój głos????

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Dziewczyny z tego filmiku co wkleilam takie opinie wyciagalam (hehe bardzo miarodajne, bo powiedzialam tam jeden wyraz :-D :-D :-D )

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 lut 2008, 14:01

Jasnie Pani :) pisze:Dziewczyny z tego filmiku co wkleilam takie opinie wyciagalam (hehe bardzo miarodajne, bo powiedzialam tam jeden wyraz

no właśnie, a przeciez normalne masz taki głos, ze strach sie bać :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2008-02-04, 13:07 ]
fela pisze:to za 3 dni pozegnalna noc bedzie

:ico_zakochani: oj bedzie sie działo :ico_wstydzioch:
Jasnie moze czasem po tym pożegnaniu zostać :ico_ciezarowka:
fela pisze:juz se wyobrazam co tam bedzie sie dzialo jak wszystkie baby z tt sie spotkaja

:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :580: :580: :580: :580: :580: :580: :580: :580: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: g:D g:D g:D g:D g:D g:D g:D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 lut 2008, 14:11

martuchafrost pisze:Jasnie moze czasem po tym pożegnaniu zostać

nie moglabym ci tego zrobic i w zwiazku z :ico_ciezarowka: nie wychylic na twojej trzydziestce, tak wiec poczekam :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 lut 2008, 14:14

Jasnie Pani :) pisze:nie wychylic na twojej trzydziestce,

wychylac to my sie bedziemy i w jedna strone w inną :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
dobra, zaciążymy sie razem po mojej trzydziestce :ico_oczko: zeby znowu byli rówieśnicy :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

04 lut 2008, 15:53

hej dziewczyny
trochę mnie nie było :ico_wstydzioch: ale dzięki za pamięć :ico_haha_01:
U mnie wszystko w porządku ale zaległości narobiłam na watku a że chcialam być na bieżąco to nie pisałam. bo co bym napisała. Nie wiem co u was słychac? A ja wścibska z natury jestem :-D Może najpierw napisze co u nas. Paweł pracuje ale ta praca to taka dorywcza. Ale ciężka nie jest. Więc zobaczymy jak dalej. Bo na razie sam nic nie wie. Ja nie wiem czy się chwaliłam ale dostałam podwyżkę 600zł :ico_brawa_01: z czego się bardzo cieszę. Bo pensja coraz ładniej wygląda. :ico_brawa_01: Moja siostra kupuje dom od sąsiada i Tomek dostanie po niej pokój. Więc teraz szukam łózka dla niego i będziemy szykowac mu pokój. Bardzo się ciesze.

Ilonka widzę że i ty zaległości miałas. :-D Co do histerii to mnie nie zdziwisz. Tomek bardzo często je urządza. Zwłaszcza przy mnie. Potrafi cały dzień się ładnie bawić, ale jak ja przyjezdzam to płacze o byle co. Np o to że gdy na samochodzie postawi 5 innych samochodzikow to spadaja. I płacz jest wielki. I takie tam duperele. Fajnie że juz po przeprowadzce.

Kasik jak mogli wam nie oddac zaliczki??? :ico_szoking: Cos rzeczywiscie nie tak. A gdyby to byl zadatek to jeszcze powinni zaplacic dwa razy tyle czyli 700funtow. Powinniscie isc gdzies na skargę.

Madziorka i co podoba ci sie tam? Lepiej niz w Londynie? Fajne sklepy i promocje??

Lucy taka praca 2-3 dni w tygodniu to w sam raz. Sama bym poszla do takiej :-D Dobrze Ci zrobi takie wyjscie. A z drugiej strony Olivierek na tym nie straci.

Jasnie Pani to juz wyjazd niedługo. Ale fajnie. Zazdroszcze wam tego spotkania i ze bedziecie wszystkie kolo siebie

Fela bardzo ładne zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: Jakoś nie bardzo po Konradzie widać żeby był niegrzeczny. On wygląda jak aniołek :ico_brawa_01:
A co do mieszkania to wy szukacie w londynie czy gdzies indziej?

Anuszka witam nową mamę :ico_brawa_01:

Julie trzymam kciuki za pracę. Napewno się odezwą.

Felicity ja jestem rzadko ale ty to juz w ogole rzadziutko wchodzisz na wątek. A ty dalej pracujesz? Czy w domku odpoczywasz?

Beatka ale super zdjecie maluchów. :ico_brawa_01: Podobni są bardzo.

No i spóźnione ale szczere zyczenia urodzinowe dla Kubusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: sto lat Kubusiu

Emilka a ty dalej nie zdradziłaś ile masz lat :-D

Dalej już nie pamiętam co miałam napisać. Jak przypomnę to napisze.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

04 lut 2008, 16:43

gosia888 pisze:Emilka a ty dalej nie zdradziłaś ile masz lat

niech to pozostanie niewiadoma :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

04 lut 2008, 17:14

gosia my juz kupilismy mieszkanie ,tylko czekamy az je wykoncza.i w londynie,pawel za dobrze zarabia zebysmy teraz sie stad wyprowadzali przynajmniej przez dwa kolejne lata.konrad tylko tak wyglada a w srodku niezly gagatek z niego :ico_oczko:
gratuluje podwyzki,naprawde spora :ico_brawa_01: i super ze pawel cos znalazl :ico_brawa_01:
no i czekam na fotki z pokoju tomusia bo mnie to tez niedlugo czeka,urzadzanie pokoiku dla konrada,wiec moze cos sciagne.tez juz sie nie moge doczekac.i chyba na ikea uderze bo tam maja fajne kolorowe rzeczy do dziecinnych pokoi i tanie.a wiadomo jak dzieci szybko rosna wiec nie ma sensu wydawc sporo kasy na dziecinny pokoj.

jasnie to musisz wiecej pogadac i nam tutaj puscic,zebysmy nie bladzily i nie myslaly o tobie za dobrze :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość