Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

24 lip 2009, 11:53

witam :-)
Gie rewelacyjne wiadomości i powiem szczerze że chyba dość szybko się z tym uporaliście??? My z Lukas Bankiem "walczyliśmy" chyba z 3 m-ce i chodziło zaledwie o jakieś 3 tyś :-/
Zakupy dla Su super, te pierwsze buciki podobne do moich Majkowych ;-) a te drugie to będą rewelacyjne do chodzenia. Chociaż ja ostatnio pytałam pediatry czy Maja ma odpowiednie buciki do chodzenie to powiedziała że tak, ale żeby jak najwięcej chodziła na boso i tak właśnie jest. Ja mam wrażenie że w naszych sandałkach piętka nie jest zbyt sztywna, ale w tych drugich od gie będzie dobra :-)

shoo to kiedy ten twój A. sobie leci??? zapomniałam chyba :ico_wstydzioch:

co do chusteczek to Maja tak jak Jaspi wyciąga ale do buzi nie ładuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ale mnie dzisiaj głowa boli i mnie mdli :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

aha Majka dzisiaj jadła ze mną jajecznicę z chlebkiem ;-)
W ogóle to odrzuciliśmy jeden posiłek w sensie kaszki bo i tak Majka nie chciała tego jeść. Dostaje kromkę chleba np. z serkiem białym czy topionym, dzisiaj tę jajecznicę, a ostatnio niania dała jej paróweczkę, nie podobało mi się to i nie kazałam więcej dawać jej parówek. Fakt, że mała jadła jak opętana i zjadła jedną całą cienka i do tego cromkę chleba i nic a nic jej nie było ;-) ale ja parówkom mówię nie :ico_nienie:

[ Dodano: 2009-07-24, 11:57 ]
shoo, Gie co do mojego P. to brak mi slow, ale psa sie nie pozbedzie, nie wiem jak to dalej bedzie, ja jej nie chce
kaz Mu sprzatac gowna po psie i niech pierze dywan, to zaraz zmieni zdanie...
a w ogole co to znaczy, ze sie go nie pozbedzie?? postawilas warunek, ze albo Wy, albo pies, a On dokonal takiego wyboru?? :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Elmex do zabkow mleczynch ale jak ja mam mu je myc, a jak wypluka ta paste???? W ogole nie wiem czy da mi umyc, watpie, bo nawet nie da zagladanac sobie w buzke
ale to jest pasta dla takich malych dzieci?? ELMEX? Nigdy nie slyszalam, zeby mieli takie dla niemowlakow... Ja mam paste Nenedent baby (chyba tak sie nazywa) i ona jest od pierwszego ząbka - dziecko nie umie wypluc pasty, a wyplukac mu buzi sie tez przeciez nie da, dlatego ta pasta jest tak "skontruowana", ze dziecko ja polyka... Oczywiscie nie kituje malej do buzi nie wiadomo ile tej pasty - po malej kropelce na te nakladke silikonowa na palec...
cco do psa to bym nakopała twojemu M do nonono - idiota, chyba nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji jakie mogą wyniknąć z pogryzienia przez psa, a jak Eryk będzie mial np. poszarpana twarz, albo jakiś niedowład to co on wtedy zrobi??? Nie chce pisac o najgorszym przypadku :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ja mam taką samą pastę do zębów jak Gie

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 lip 2009, 12:01

Witaj PATI
witaj :-)


co do kostiumu - nie, no Zuzia bedzie miala pod nim pieluche (oczywiscie te przeznaczona do wody, np. na basen)
no wlasnie tak myslalam, super bedzie wygladala :-)

kaz Mu sprzatac gowna po psie i niech pierze dywan, to zaraz zmieni zdanie...
a w ogole co to znaczy, ze sie go nie pozbedzie?? postawilas warunek, ze albo Wy, albo pies, a On dokonal takiego wyboru?? :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
nie wiem co on wybral, ale jak powiedzialam, ze Tami zostanie w Plolsce to powiedzial, ze nie

senks :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
nie ma za co :-)


ale to jest pasta dla takich malych dzieci?? ELMEX? Nigdy nie slyszalam, zeby mieli takie dla niemowlakow... Ja mam paste Nenedent baby (chyba tak sie nazywa) i ona jest od pierwszego ząbka - dziecko nie umie wypluc pasty, a wyplukac mu buzi sie tez przeciez nie da, dlatego ta pasta jest tak "skontruowana", ze dziecko ja polyka... Oczywiscie nie kituje malej do buzi nie wiadomo ile tej pasty - po malej kropelce na te nakladke silikonowa na palec...
tak tak pasta jest specjalna dla dzieci od 0- 3 lat od pierwszego melcznego zabka.
Ch to ja musze kupic taka nakladke, bo ja kupilam normalna szczoteczke od 0 lat :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 lip 2009, 12:03

witaj MARGARITA - no tak, te rozowe sandalki, to raczej takie do wozka, a te bialo-niebieskie z usztywniona kostka - beda do chodzenia - tez pod tym katem kupowalam...

Tez uwazam, ze parowki, to najgorsze swinstwo, a juz na pewno dla dzieci... moze w sobote i ja zrobie jajecznice... a robilas na parze, czy dalas jej troche takiej doroslej od siebie??

[ Dodano: 2009-07-24, 12:06 ]
PATI - to powiedz Mu, ze albo pies zostaje w Polsce, albo Wy nie wracacie z Nim do Niemiec... A u kogo w Polsce moglibyscie go zostawic??

Co do pasty - no to ok, jesli jest od 0 do 3 lat - ja mam paste razem z nakladka silikonowa, ale skoro Ty masz szczoteczke tez spacjalna dla takich dzieci, to mysle, ze ok... Moze sprobuj robic z Erikiem tak, jak YOANNA z Nina - daj Erisiowi szczoteczke do zabawy, bo jak bedziesz mu usilowala myc zabki na sile, to bedzie mu sie to zle kojarzyc i beda potem problemy...

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

24 lip 2009, 12:07

Tez uwazam, ze parowki, to najgorsze swinstwo, a juz na pewno dla dzieci... moze w sobote i ja zrobie jajecznice... a robilas na parze, czy dalas jej troche takiej doroslej od siebie??
normalnie usmażyłam na masełku tylko bez przypraw, ani soli ani pieprzu - taką czyściutką, obie zjadłyśmy z 3 jajek :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-07-24, 12:09 ]
co do tej nawałnicy która przeszła nad woj. łódzkim to wierzcie dziewczyny ale niebo sie tu otwierało.
Ta kobieta co zginęła miała 23 lata i była w 3 m-cu ciąży. Ta dwójka dzieci jest cała i zdrowa - zdarzyło sie to w moim powiecie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 lip 2009, 12:10

aha Majka dzisiaj jadła ze mną jajecznicę z chlebkiem ;-)
i co smakowala jej????

Erik tez je, ale cos ostatnio sie krzywil, nie wiem, znow zaczyna grymasic z jedzeniem, ktore mu ugotuje, placze i nie chce jesc :ico_olaboga:
ale ja parówkom mówię nie :ico_nienie:
a Erik je i to prawie codziennie, bardzo je lubi, ja kupuje te dzieciece i nie puchna jak je sie ugotuje

Acha , kurcze musze kupic Erikowi sandalki, ale nie wiem jaki rozmiar, jak Wy patrzycie na rozmiar :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

24 lip 2009, 12:11

nie wiem co on wybral, ale jak powiedzialam, ze Tami zostanie w Plolsce to powiedzial, ze nie
Pati ten twój M zachowuje sie jak nieodpowiedzialny gówniarz :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
boshe nawet nie chcę myślec o tym jakby ten wasz pies mógł pogryźć Eryczka :ico_zly: :ico_placzek: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 lip 2009, 12:11

normalnie usmażyłam na masełku tylko bez przypraw, ani soli ani pieprzu - taką czyściutką, obie zjadłyśmy z 3 jajek
to ja tez tak zrobie...
Ta kobieta co zginęła miała 23 lata i była w 3 m-cu ciąży. Ta dwójka dzieci jest cała i zdrowa - zdarzyło sie to w moim powiecie
23 lata i juz 3 dziecko?? łłooo matkooo... :ico_olaboga: no szkoda Jej bardzo, tego nienarodzonego dziecka i dzieci, ktore osierocila i byly siwadkami tej traumy... :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

24 lip 2009, 12:12

Acha , kurcze musze kupic Erikowi sandalki, ale nie wiem jaki rozmiar, jak Wy patrzycie na rozmiar :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:
weź karteczkę papieru, postaw stópkę i ją szybciutko odrysuj, potem weź linijkę i zmierz długość od czubka dużego palca do krawędzi piętki, środkowej krawędzi ;-)

[ Dodano: 2009-07-24, 12:13 ]
23 lata i juz 3 dziecko?? łłooo matkooo... :ico_olaboga: no szkoda Jej bardzo, tego nienarodzonego dziecka i dzieci, ktore osierocila i byly siwadkami tej traumy... :ico_placzek: :ico_placzek:
nie ta dwojka to raczej nie była jej bo jedn ma 13 lat a drugie 8 - więc raczej nie mozliwe.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 lip 2009, 12:13

A u kogo w Polsce moglibyscie go zostawic??
nie wiem, ale wolalabym, zeby ona zostala w Pl niz tu ja komus oddac, nie wiem moze ktos by sie chetny znalazl.
Pwoiedzial mu, ze nie wracam w takim razie do Niemiec a on powiedzia to w takim razie nie jedziemy na urlop, nie chce mi sie juz walkowac tego tematu, zobaczymy co bedzie w Pl
Ta kobieta co zginęła miała 23 lata i była w 3 m-cu ciąży. Ta dwójka dzieci jest cała i zdrowa - zdarzyło sie to w moim powiecie :ico_placzek:
wlasnie dzis slyszalam, mama mi powiedziala, straszna tragedia :ico_placzek: :ico_placzek:
Moze sprobuj robic z Erikiem tak, jak YOANNA z Nina - daj Erisiowi szczoteczke do zabawy, bo jak bedziesz mu usilowala myc zabki na sile, to bedzie mu sie to zle kojarzyc i beda potem problemy...
no wlasnie tak zrobie :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 lip 2009, 12:15

a Erik je i to prawie codziennie, bardzo je lubi, ja kupuje te dzieciece i nie puchna jak je sie ugotuje
cielęce, tak?? no, ja raczej nie bede malej podawala...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości