Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

17 lut 2011, 18:24

Wy macie juz mdłosci
Ja mam nieziemskie mdłości juz od tygodnia szcególnie rano i przed samym spaniem, w ciągu dnia też ale do wytrzymania..... ciekawa jestem miedy mi popuszczą te mdłości, boję sie z domu gdzieś wyjśc żeby mnie nie pogoniło :ico_placzek: :ico_placzek:

Ja już jestem na l4 ale chodze prywatnie do gina.


Mialam mieć wizytę w przyszlą środę a mam dopiero 28.02 nie będę brala luteiny przez 6 dni bo mi sie skończy może to nie powinno mi zaszkodzić.....

A z tym wątkiem październik listopad poczekałabym jeszcze bo dziewczyny z końcówki stycznia dowiedzą się że są w ciąży dopiero w marcu więc na pewno nas przybędzie więcej. Ja w poprzedniej ciąży co poroniłam dopiero dowiedziałam się w 8 tygodniu 5 dniu. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lut 2011, 18:54

izabelllla123, hejo:-) Jeśli chcesz ja mam jeszcze 1,5 opakowania luteiny, została mi, a lekarz już kazał odstawić! Mogę Ci odstąpić :-) Mi już i tak się nie przyda, a po co ma leżec :-) Jeśli chcesz pisz PW :-) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

17 lut 2011, 19:20

hejo:-) Jeśli chcesz ja mam jeszcze 1,5 opakowania luteiny, została mi, a lekarz już kazał odstawić! Mogę Ci odstąpić Mi już i tak się nie przyda, a po co ma leżec
dziękuję ci serdecznie... postaram się jutro dodzwonić do gina i spytam ile ją mam brać czy cały czas czy tylko to opakowanie co wypisali mi ze szpitala..... ale jeszcze raz dziękuję

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lut 2011, 20:54

izabelllla123, W razie czego pisz, 2zł na znaczek nie będzie mi szkoda :-) Przerwa w braniu tego nie jest wskazana powinnaś do 20 tygodnia ją brać!
Też poroniłam - nawet dwa razy- więc wiem co czujesz i jak ta ciąża jest dla Ciebie ważna! Trzymam kciuki by do końca wszystko było w porządku! Pozdrawiam

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

17 lut 2011, 21:44

femibionu (dawna nazwa feminatal)
ja tak samo, w pierwszej ciąży też to brałam

izabelllla123, pewnie niedługo mdłości przejdą :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 lut 2011, 09:43

:ico_kawa: dziewczyny :ico_oczko:

zaproponowałam październik-listopad, bo wiem ze tu na forum po urodzeniu bąbelka zostanie z dwie osoby regularnie zagladajace :ico_noniewiem: jakby byl podwójny wątek a takich jest wiele to byłoby raźniej i weselej :ico_oczko: wolałabym zeby listopadówki od razu sie do nas przykleiły :-D

[ Dodano: 2011-02-18, 08:46 ]
izabelllla123, z tego co wiem to nie powinnaś ani na jeden dzień odstawiać luteiny :ico_olaboga: powinnaś brać regularnie :ico_noniewiem: moze poproś o te tabletki od Koroneczki?

[ Dodano: 2011-02-18, 10:26 ]
a co u Pati? nie odzywa sie od wczoraj :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

18 lut 2011, 11:37

:ico_kawa:

Mam umówioną wizytę u gina / nie swojego co prawda/w poniedziałek... powienien mi wypisac luteinę, przynajmniej tak sądzie połozna która rejestruje do niego.... jesli nie będę preosiła o pomoc Koroneczkę.

To połacz Izuś wątki październik z listopadem... może faktycznie bedzie lepiej

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 lut 2011, 12:16

izabelllla123, no tak bedzie lepiej ze bedziesz brała regularnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Majcia śpi od jakiegoś czasu
jak wstanie to idziemy na zakupy po kiełbaskę bo robię dziś łazanki :-D
mam wszystko w domku oprócz kiełbaski :ico_oczko:

olus198642
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 11 lut 2011, 15:33

18 lut 2011, 12:25

Też jestem za bedzie wiecej osob :) Ja wlasnie wrocilam ze sklepu zimno snieznie i wietrzenie Ale da sie przezyc Do ktorego tyg nalezy brac Luteine? Co sie moze stac gdy sie przerwie badz nie wezmie np dwa dni?

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 lut 2011, 12:39

Też jestem za bedzie wiecej osob :) Ja wlasnie wrocilam ze sklepu zimno snieznie i wietrzenie Ale da sie przezyc Do ktorego tyg nalezy brac Luteine? Co sie moze stac gdy sie przerwie badz nie wezmie np dwa dni?
luteinę powinno się brac regularnie jeśli lekarz zlecił, w końcu ma pomóc w utrzymaniu ciąży :ico_noniewiem:
jak sie nie weźmie jeden czy dwa dni to ryzykuje sie w tym czasie utratę maluszka :ico_noniewiem: zazwyczaj luteine bierze sie kilkanaście tygodni, czasem całą ciaze, ale to lekarz powinien zadecydować o odpowiednim momencie odstawienia luteiny, bo tylko lekarz wie w jakim stopniu ciąża jest zagrożona
nam nic tu do gdybania :ico_oczko: bo nie wiemy tego co wie lekarz :ico_oczko:


u nas też śnieg leży :/ malutko go ale jednak :/

popołudniu do pracki na godzinę lecę
za tydzień wizyta, będę musiała w pracy powiedzieć ze jestem w ciąży
tylko u mnie sprawa wyglada tak ze ja nie jestem tam zatrudniona legalnie na umowe
nie wiem czy szefowa da mi umowe w tej sytuacji
nie wiem jakie koszta musiałaby pokryć w zwiazku z zatrudnieniem mnie choćby na 1/4 etatu :ico_noniewiem:
musiałąbym z nią pogadać :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość