Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 cze 2011, 16:45

Koroneczka ale fajnie Maksio wygląda. Ja też mieszkanie wypucowałam,odespałam, czytałam i jeszcze czas wolny mam :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 cze 2011, 16:52

Koroneczka ale fajnie Maksio wygląda. Ja też mieszkanie wypucowałam,odespałam, czytałam i jeszcze czas wolny mam :-D
Niop :-) Ja tak samo- nawet jakiś serial udało mi się zobaczyć!

Dzwonili do mnie ostatnio z pracy...ja umowę mam do końca października więc kazali mi się zdeklarować czy po macierzyńskim wracam do pracy czy chce wychowawczy. Jeśli wrócę to umowę mi przedłużą, jeśli nie to do widzenia. Czyli jednym słowem na wychowawczy iść nie mogę- więc się raczej pożegnamy :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 cze 2011, 16:59

Jak pracujesz to jest super, jak tylko ciąża albo dłuższe zwolnienie to zawsze znajdą jakiś powód by powiedzieć pa,pa albo zmuszą człowieka do złożenia wypowiedzenia.
Głowa do góry, założysz własną firmę, tak jak mówiłaś i będziesz masować a przy okazji zajmiesz się małym. Tylko nie zapomnij jeszcze wystąpić do pracodawcy z wnioskiem o dodatkowe 2 tyg. macierzyńskiego.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 cze 2011, 17:14

Koroneczka Maksiu boski jest :ico_brawa_01: a nie możesz ich w takim razie też wykorzystać? wrócić do pracy aby dalej umowę przedłużyli i wtedy iść na wychowawczy? jak oni po chamsku to ty też...

Murchinson tak mam ceratkę pod prześcieradłem tak jak i dla Milenki :ico_oczko: tylko wkurza to ciągłe przebieranie pościeli :ico_sorki:

ciekawa jestem za ile A będzie :ico_noniewiem: miał do 17 ciąć drzewo i przyjechać czyli góra 10 min i powinien już być,a wie że dzisiaj do gina mamy jechać a on tylko do 18.30 przyjmuje a trzeba ze 25 min na drogę zostawić :ico_sorki: wkurzę się jak dzisiaj nie pojedziemy :ico_zly:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 cze 2011, 17:58

Murchinson tak mam ceratkę pod prześcieradłem tak jak i dla Milenki :ico_oczko: tylko wkurza to ciągłe przebieranie pościeli :ico_sorki:
Wnerwić może, współczuję. Mąż przyjechał?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 cze 2011, 20:58

Hejo

Koroneczka ale fajny ten Maksio na zdjeciu :-D

Macie racje dziewczyny, poczekam do poniedziałku, narazie go tym smaruje, zobaczymy jutro jak bedzie.

Ania chyba pojechała :-D

Zoola oj wspołczuje przezyc, biedactwo pewnie masz urwanie głowy. Filip na szczescie jest juz lepszy i tak nie rozrabia, i juz nie ma problemu z sikaniem, wszystko woła do ubikacji. :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 cze 2011, 21:04

Głowa do góry, założysz własną firmę, tak jak mówiłaś i będziesz masować a przy okazji zajmiesz się małym. Tylko nie zapomnij jeszcze wystąpić do pracodawcy z wnioskiem o dodatkowe 2 tyg. macierzyńskiego.
Ja od razu złożyłam wniosek na wszystko, więc to już mam załatwione.
Raczej i tak nie chciałam tam wracać, ale chciałam ciągnąć wychowawczy, a tak po macierzyńskim będę bezrobotna, ale spoko i tak planuje zająć się masażem, więc za bardzo się nie przejmuję.

Aniu i jak tam u gina? Wsio ok?

Ciekawe co u Markotki?

[ Dodano: 10-06-2011, 21:07 ]
Koroneczka ale fajny ten Maksio na zdjeciu :-D
Dziękujemy :-) słodki jest! Tak bym mogła na niego patrzeć bez końca!!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 cze 2011, 21:59

ja dzis cos czasu na forum nie mialam, siostra byla u mnie, po kapaniu dzieci pojechala, chwile wczesniej P pojechal na nocke, a Tosia bardzo dzis wieczorem plakala i chyba zawinily buraczki na obiad - a niby wszedzie pisza ze sa bezpieczne przy karmieniu :ico_noniewiem:
tak mysle, bo wczoraj mialam to samo na obiad tylko zamiast buraczkow mizerie i malej nic nie bylo, a na sniadania jadlam tez to samo, w miedzyczasie ciasto drozdzowe...
ja plakalam razem z nia, z tej bezsilnosci, jeszcze do tego wszystkiego pelny dom ludzi zamienil sie w prawie pusty...
na dodatek Marcel plakal, ze teskni za tata jak wyszedl :ico_noniewiem:
ehhh dobrze, ze dzien siekonczy, mam nadzieje, ze nocke przespimy....
do tego wszystkiego nie moge znalezc Tosi kropeelek do oczu...

sorki ze tak o sobie postaram sie doczytac

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

10 cze 2011, 22:04

moni nie wiem, ale spirala jakoś do mnie nie przemawia :ico_noniewiem: tabletki zawsze dobrze tolerowałam.
ja również brałam dobre kilka lat tabletki, ale doszłam do wniosku że po co się nimi faszerować i dla tego zdecydowałam sie na spiralę.

Ale tak jak mówisz jeżeli masz jakieś obawy to zostań przy odpowiedniej dla ciebie metodzie :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

10 cze 2011, 22:25

witam się dopiero wieczornie :ico_sorki:

na 11:30 byliśmy u pediatry, Krzynio ładnie przybrał na wadze, przy wyjściu ze szpitala ważył 2720g a dzisiaj już 3180 :ico_brawa_01: później jeszcze pospacerowaliśmy a młody sobie spał cały czas. Później przyszła moja mama, później jeszcze kuzyn męża z dziewczyną i tak nam dzień zleciał.

Nika malutko Twój synek śpi :ico_sorki: powinien w sumie jeszcze raz tyle :ico_sorki:

Murchinson super, że kolek nie ma :ico_brawa_01: i niech już nie wracają :ico_sorki: u nas z brzuszkiem też spokój :ico_brawa_01: a diety wcale nie trzymam :ico_oczko: truskawek tylko boję się jeszcze zjeść. Pięknie dzisiaj Mati pospał :ico_brawa_01:

Koroneczka pięknie Cię synek urządził :ico_haha_01: a po macierzyńskim nie możesz wziąć od razu wychowawczego? Na wychowawczym mogłabyś pracować.

Ania herbatki wysłałam, w poniedziałek pewnie będziesz już miała :-D

Emilia ja też raz ryczałam razem z Krzysiem z bezsilności :ico_noniewiem:

Zoola to Nataszka ładnie rozrabia :ico_sorki: koniecznie chce na siebie uwagę zwrócić i chyba najlepiej po prostu nie reagować, to może przestanie :ico_sorki:

Wiola Krzysiu już teraz sam obraca się z boczku na plecki i główkę sam sobie z boku na bok obraca, ogólnie ma bardzo silną główkę.

Super, że Wasze maluszki już się świadomie uśmiechają :ico_brawa_01: Krzysiu jeszcze nieświadomie tylko się uśmiecha.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość