Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

15 lis 2011, 21:39

Agness a miałaś już wcześniej mdłości? pytam ponieważ ja nie mam a z tego co czytałam to jakieś 20% kobiet nie ma mdłości i że ponoć lepiej jak są :| mnie dzisiaj brzusio pobolewa dość mocno ale doktóka mówiła ze mogą jeszcze być plamienia. Bierzecie kwas foliowy i jakieś witaminy?

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

15 lis 2011, 22:31

Kasiala, witaj w poprzedniej ciąży wogle nie miałam mdłości i w tej nie miałam dopiero dzisiaj coś mnie tak chwyciło rano,a jak poczuje dym papierosowy to juz odrazu łazienka i pan sedes wita :ico_haha_01:
dla mnie doktorek nie wypisał leków sama kupiłam kwas foliowy on wogle nic nie zrobił tylko kazał przyjść za 5 tyg. ale wole iść prywatnie brzuszek w dole to normalne na początku że pobolewa bądz spokojna :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

15 lis 2011, 23:01

Nom mi doktórka przepisała kwas foliowyy Femibion Natal 1 i magnez Slow Mag B6 ( ponoć lepiej sie wchłania i omija żołądek) bo to dla osób z wrzodami więc ponoć lepszy :ico_noniewiem: a gdy bym miała mdłości to poleciła witamine E w dawkach 1-0-1. magnez 3 razy dziennie w dawkach 1-2-3.
Narazie samo poczucie ok...
Agness ja kiedyś paliłam papierosy rzuciłam rok temu w sumie to dzisiaj rocznica rzucenia papierosów hi hi dokładnie 15 listopad :) później paliłam elektronicznego ( raczej dla dymku ) a teraz w ciąży to nie pale trochę brakuje mi dymku i smaku bo zawsze jakieś owocowe to malina, truskawka, mięta itd :-D ale teraz nei mam ochoty ale zauważyłam że zmysł powonienia o 200% mi się polepszył wwszystko wyczuwam teraz aż to męczy zwłaszcza w autobusie :ico_puknij: Pozdrawiam mamuśki :ico_ciezarowka: i zbieram się do spania bo 6 rano pobudka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 lis 2011, 23:07

Hej, ja teraz nie biorę żadnych witamin i spróbuję to kontynuować. Postanowiłam jeść więcej owoców i warzyw i mam nadzieje że to wystarczy. W poprzedniej ciąży niby brałam ale pamiętam że nasilały mi mdłości i też czasami odstawiałam. Kwas foliowy łykam cały czas od kilku miesięcy.

agesss, super chłopaki! A mdłości nie zazdroszczę :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

15 lis 2011, 23:19

No to na koniec dnia i ja zawitam :-D
Ja biore jak narazie kwas foliowy zobaczymy na wizycie pewnie doktor mi cos dorzuci :ico_noniewiem:

Kasiala jezeli chodzi o bol w podbrzuszu to pamietam ze jak bylam w pierwszej ciazy to bolalo mnie dosc mocno i lekarka przepisala mi no-spe forte bralam przez jakis czas 2 dziennie i bylo o niebo lepiej

Co do mdlosci to u mnie zaczely sie dopiero okolo 8 tygodnia wiec moze jeszcze wszystko przed toba :ico_oczko:

Ok uciekam zycze kolorowych snow :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 16-11-2011, 16:48 ]
Witam widze ze wczoraj zakonczylam dzien a dzis rozpoczynam :ico_oczko:

Dzis wzielo mnie na porzadki szafy w salonie opustoszaly :-D okna blyszcza no i niestety juz mi sie wiecej nie chce :ico_wstydzioch:

A co tu tak cicho dziewczyny gdzie sie podziewacie????? :ico_noniewiem:

Ja mam juz dosc tych mdlosci cierpie caly dzien i nie moge nic zjecs za to wieczorem oooo
wtedy moglabym tylko siedziec w lodowce :ico_szoking:

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

16 lis 2011, 21:02

witajcie co tak cichutko dzisiaj faktycznie co porabiacie???Ja dziś odkryłam że musowo wybrac sie na zakupy bo anio spodni ani stanika żadnego :ico_olaboga:
Qanchita jak tam przeziębienie przeszło juz? :ico_chory:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

16 lis 2011, 21:12

Aniula ja mam to samo za dnia nie musze jeść ale w nocy..... musze się przyznać ze dawno nie miałąm takiej ochoty na pizza jak dzisiaj i aż wstyd ale zjadłam połowe pizzy... ale już koniec z obżarstwem.... dzisiaj faktycznie pousto ja niestety nie ,iałam możliwości korzystania z neta wcześniej.... właśnie dowiedziałam się od koleżanki że jej brata teściowa ( która ma dziecko w wieku swojej wnuczki) trafiła do szpitala z guzemi troche to wszystko zagmatwane..... no i teraz dziecko 6 letnie zostało same.... bo ojciec umarł 2 lata temu a matka bez szans na wyzdrowienie :( koszmar.... pewnie wezmą pod swoje skrzydła ale biedne dziecko cały czas płacze.... :( kurcze dzisiaj jakiś ospały dzień w goóle od wczoraj tylko bym spała i spała nic innego bym nie robiła.... w ogóle to dzisiaj była Pani od mebli kuchennych bo będą robić remont w kuchni masakra...
Jutro ide na badania mam nadzieję że wszystko będzie okej... :) buziaki kochane :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

16 lis 2011, 23:46

Qanchita jak tam przeziębienie przeszło juz? :ico_chory:
Nie :ico_noniewiem: Ciężko się leczyć naturalnymi metodami. Pewnie musiałabym wziąć L4 na kilka dni i wyleżeć, wypocząć ale kierowniczka chyba by mnie zabiła :ico_zly:
No cóż...znów dziś powtórka z miodem, czosnkiem i vickiem.
za dnia nie musze jeść ale w nocy.....
Tak samo miałam w poprzedniej ciąży:) Budziłam się w nocy z takim ssaniem w żołądku że nie mogłam zasnąć aż czegoś nie zjadłam. Miałam zawsze wafle przy łóżku :ico_oczko:

Mnie dziś podbrzusze lekko pobolewa i czuję się wzdęta :ico_zly: Nie mogę brzucha wciągnąć :ico_szoking:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 lis 2011, 09:32

Qanchita, kup sobie syrop dla kobiet ciężarnych i karmiących na przeziębienia PRENALEN (ok. 15zł). Pomaga ! ;-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

17 lis 2011, 09:51

Witajcie :ico_ciezarowka:
Dzisiaj stawiam ja i Aniula :ico_tort: za rozpoczecie nowego tygodnia :-)
Qanchita a może lepiej wziąć kilka dni niech szefowa się pozłości ale przejdziejej :) mam pytanie dziewczęta kiedy zamierzacie albo czy już powiedziałyście swoim przełożonym o ciaży?
Muszę powiedzieć że dzisiaj mam super samo poczucie i mam chęć do zrobienia więcej niż musze :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość