BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Biżuteria

13 lut 2019, 18:05

Biżuteria to również fajny i ciekawy pomysł na prezent np: z okazji Walentynek, prawda? Warto dopasować coś co spodoba się naszej wybrance, dobrej klasy i jakości. Pochwalcie się na jaką biżuterię padł wybór, to pomoże również innym osobom :)

MariolaKuleczka5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 31 sty 2019, 11:38

Re: Biżuteria

26 lut 2019, 12:57

Jakiś czas temu byłam w delegacji w Rzeszowie i zaszłam do jubilera na Szczecińskiej 81 i powiem wam, ze jeszcze nigdy nie byłam tak dobrze obsłużona i jakie ceny.... Kupiłam kilka drobiazgów i prezent w postaci złotych kolczyków dla siostry na prezent.

WoxCollection
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 lis 2018, 09:42

Re: Biżuteria

21 mar 2019, 11:40

Polecam szukać dobrze wykonanej i oryginalnej biżuterii w sklepach internetowych, gdzie zazwyczaj spotkamy niższe ceny oraz wysoką jakość wykonania, ja jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam :)

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Biżuteria

27 gru 2019, 13:12

Jeśli szukasz wyjątkowych dodatków na ślub zobacz do sklepu Apart. Biżuteria ozdobiona diamentami i perłami podkreśli Twoją urodę.

lizzy
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 10 sty 2020, 14:47

Re: Biżuteria

10 sty 2020, 15:10

Ja jeśli o biuterię chodzi to na takie jednorazowe okazję kupuję przeważnie w parfois :) mają dość tanie produkty, ale te nie z stali nierdzewnej szybko się niszczą

Awatar użytkownika
modnaona
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2018, 09:10

Re: Biżuteria

22 sty 2020, 10:55

Nie wiem skąd nadal ta opinia, że czarna sukienka nie może być dobrym wyborem na wesele. Wszytsko zalezy nie tylko od kroju ale i fasonu. Czarna kreacja z odłoniętymi ramionami, do tego piękna biżuteria to przecież klasyczna elegancja, zwłaszcza jeśli wesele jest w klimacie bankietowym. Do czarnej sukienki z odłoniętymi ramionami długie kolczyki, wiszące-https://kateandkate.pl/pl/categories/bi ... 53931.html srebrne lub złote, zalezy jaką masz karnację. Przy mocno odsłoniętych ramionach czy dekolcie, wybrałabym bogato zdobiony naszyjnik, czerń sukienki podkresli tylko jego wyjątkowość.
[img]https://kateandkate.pl/pol_pm_Oaza-Dlug ... 3796_3.jpg[/img]
Długie wiszące kolczyki- Kateandkate.pl
[img]https://kateandkate.pl/pol_pm_Maranhao- ... 3294_8.jpg[/img]
Kolczyki w stylu boho

BasJa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2020, 21:55

Re: Biżuteria

26 sty 2020, 22:40

Ja polecam oryginalną biżuterię z VenusGaleria.pl, dzięki której mżna wyróżnić się w tłumie. Gwarantuję, że nikt takiej nie będzie miał i wszyscy będą zazdościć ;) wykonana jest ze srebra i jest bardzo elegancka, ale zarazem nietuzinkowa. Kupiłam sobie, kupiłam córkom na prezent i nawet mężowi spinki do mankietów na rocznicę - wszyscy byli zachwyceni.

dalia91
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 04 lut 2020, 11:26

Re: Biżuteria

04 lut 2020, 11:59

Ja ostatnio mam straszną fazę na srebrną biżuterię z kamieniami. Przekopałam tysiące stron i w końcu znalazłam fajny sklep, dużym plusem jest tutaj też opis każdego kamienia, bardzo szczegółowy więc mogłam dopasować idealnie do siebie rodzaj biżuterii (jestem freakiem jeśli chodzi o horoskopy i tego typu rzeczy, wierzę w dobrą aurę itp) - polecam zajrzeć do sklepu PranaShop, mają naprawdę super ofertę. W ogóle dziewczyny, teraz srebro plus kamienie szlachetne to połączenie idealne

WORLDbyNIKA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 cze 2020, 11:40

Re: Biżuteria

09 cze 2020, 12:14

witam Was serdecznie,

KOBIETA - DODATKI - tylko biżuteria :)))

Polecam Wam stronkę WORLDBYNIKA (z końcówka com :)) , gdzie znajdziecie biżuterię dla Niej i dla Niego ręcznie robiona przeze mnie. Każda rzecz jest POJEDYNCZA, co pozwala poczuć się właścicielowi wyjątkowo.
Serdecznie Was zachęcam do odwiedzenia strony, ponad 700 produktów, z których każdy jest inny. Codziennie nowości !!!

WORLD by NIKA w internecie, na fb i na instagramie - czekam tam na Was :))))

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość