mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 lis 2008, 14:12

No oki LILO ale nasze dzieci to już szkolne dzieciaczki przedszkolaki to raczej już nieeeeee :-)

lilo

27 lis 2008, 14:19

mazia*** jeśli sobie życzycie to zgłoszę moderatorowi tego forum, żeby Was przeniósł na szkolniaki :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 lis 2008, 15:05

No wiesz to niejest konieczne :-) Ale wiesz żeby nas tu było więcej ot tu chodzi:)

lilo

27 lis 2008, 16:25

mazia*** pisze:Ale wiesz żeby nas tu było więcej ot tu chodzi:)

A jeśli chodzi o to, to ja nic nie gwarantuję :ico_oczko: To już zależy tylko od Was - bo zmiana miejsca na forum niczego nie zmieni - trzeba pisać :ico_oczko: Widać, że dziewczyny tutaj pisały trochę ale coś ucichło.
Chyba, że chodzi o to, żeby ten wątek zamknąć a zacząć nowy na szkolniakach????
Decydujcie :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 lis 2008, 16:36

nooo, nie zamykac :-) poprawimy sie :-D ;-)
Zuzia juz zerowczak cala para :-) odrabia lekcje i sama chodzi do szkoly bo mamy bliziutko. a jak pierwszy raz na nia patrzylam jak z tym placaczkiem sama taka dumna idzie to tak mnie serducho scisnelo.... mam juz duza coreczke a nie malucha....Cieszyc sie czy plakac.... :ico_noniewiem:

a jak rozwojowo Wasze 6-latki?
Zuzia czyta juz pierwsze wyrazy, nawet te dlugie i to w 2 jezykach :-) Wiadomo robi bledy, ale i tak jestem z niej strsznie dumna :-) A jaka ona ma radoche jak uz moze przeczytac to tu to tam....
Oisze juz wyrazy i to tak z sluchu wiec bledow mnostwo, ale ja chwale ile wlezie!!! :-)
No i wszystko sama robi, kapie sie, myje sobie wlosy, (ja plucze), balsam wciera, myje sama zeby i sie ubiera... W zasadzie to tylko jeszcze sama ne robi sobie jedzenia, choc wiadomo kanapke bez problemu sama sobie zrobi. Liczy duzo, dodaje i odejmuje tak w zakresie do 15......

[ Dodano: 2008-11-27, 15:37 ]
ale tu systaem szkolnictwa calkiem inny wiec nie wiem czy miesci sie w normie polskich dzieci :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 lis 2008, 17:08

No jestem za tym żeby nas przenies do szkolnych dzieciaczków :-) Bo przecież już mamy troche inne obowiazki i chodzimy do szkoły. Są inne problemy niż z przedszkolakami. No i jestesmy juz samodzielni :-) No mama zuzi podziwiam u nas niepozwalaja dzieciom samym wychdzić ze szkoły do 2 klasy podstawówki musimy je odbierac. Fakt nasze osiedle jest dosyc duze, i mamy troche dalej do szkoły. No ale unas tak w kazdej szkole jest.

lilo

27 lis 2008, 17:15

mazia*** pisze: Bo przecież już mamy troche inne obowiazki i chodzimy do szkoły

To chyba zależy czy ktoś ma zerówkę przy szkole czy przy przedszkolu.

Ale nie ma problemu - zgłosiłam już odpowiednim władzom i przeniosą Wam wątek :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 lis 2008, 17:33

No oki dzięki :-D Więc teraz wszystkich 6latków zapraszamy do szkolnych dzieciaków :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 lis 2008, 18:28

mazia***,
ja musze ja odbierac ale nie musze zaprowadzac.... :-)
a do szkoly idzie z grupka dzieci w jej wieku, schodza tylko z gorki i juz w szkole sa, nie ma zadnej ulicy, ruch zamkniety tylko ladna parkowa droga :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 lis 2008, 18:34

No to masz się super :-) Moja to musi przez ulice przechodzić :-) Fakt do sklepu mi idze ale do szkoły to troche jest dalej, i niewidze jej z okna :-) Ogólnie też jest bardzo samodzielna :-)

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość