Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 mar 2007, 16:35

Muszę wan napisać jakie nieszczęście by się mi dziś przydarzało ... Jutro mam egzamin z psychologi ale nie miałam głowy no nauki ani tym bardziej o myśleniu o szkole ze zmęczenia i wszystkiego co związane z dzieckiem. Wczoraj na wieczór zapomniałam podać Wojtusiowi kropelek na koleczki więc mały płakał i prężył się całą noc, ja byłam padnięta po kilku nieprzespanych nocach z rzędu - mimo to postanowiłam skorzystać z okazji, że maluch zasnął w końcu o 5 nad ranem- i usiąść do książek, żeby przynajmniej na zaliczenie zdać. No więc postanowiłam strzelić sobie kawunie na obudzenie, poszłam do kuchni, postawiłam wodę w czajniku i zasiadłam do książek w sąsiednim pokoju. Niestety zmęczenie dało o sobie znać i zasnęłam nad książkami. Z twardego snu wyrwał mnie krzyk mojej mamy- otworzyłam oczy i mnie zatkało z wrażenia ... :553: ... Nie mogłam oddychać, całe mieszkanie w żrącym gardło i nos dymie, smród, że aż oczy szczypało... Głowa mnie bolała ale jakoś oprzytomniałam, że Wojtuś jest w sypialni i wstaje a tu robi mi się słabo ... :kosci: ... Na szczęście mama wyniosła maluszka szybko do siebie i nic mu się nie stało ... A o mało byśmy się nie zaczadzili ... Moja mama tak mnie opieprzyła (sorki za słowo), tak się na mnie wkurzyła, owrzeszczała, że aż sie popłakałam... Ale miała rację ... Tak się zdenerwowałam, że o mało nie zrobiłam krzywdy synkowi, że płakałam i trzęsłam się jak galareta dosłownie ... Gdyby nie moja mama ... Aż strach pomyśleć ... :zly: :518:
Czajnik do czerwoności był rozgrzany, spalony na max ...
Ze zdenerwowania nie umiem nic, pojadę tylko żeby być na uczelni- poprawka będzie a poza tym i to jest najgorsze, przystawiłam małego do piersi taka niestrzęsiona i mały marudzi i płacze i cały się trzęsie ... Wiem, że to wyssał ten strach z mleczkiem ... O ja głupa baba ... Biedny dzidzi!
Ale dobrze, że wszystko się ok skończyło! Jesteśmy cali i zdrowi! :642:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

12 mar 2007, 16:54

Małgorzatka, ale miałas przeżycia!! Nie ma co! Dobrze tylko że nic się nie stało...Mam nadzieję że w szkole pójdzie Ci dobrze i jakimś sposobem uda się zaliczyć! :ico_buziaczki_big:
Co do wkładek laktacyjnych to ja miałam z belli i teraz mam z rossmana. Te z belli są płaskie i nie widać ich ale są strasznie mało chłonne, a z rossmana są chłonne ale takie grubaski, że widac pod bluzką. Muszę poszukać innych, mam nadzieję że znajdę coś. Bo bez wkładek ani rusz.
Zastanawiam się czy moge iść na spacerek z synkiem jak rano miła taką wydzielinę w nosku jak katarek, ale tylko w jednej dziurce. Czasami ma kozuchny w nosku a dzis to było tak bardziiej wodniście. Wyciągnęłam tetra zwilżoną wodą i usunęlam. do tej pory nie naszlo nic więcej, więc może to nie katar.
Jutro idziemy do pediatry. Ciekawe ile Bartuś waży??

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

12 mar 2007, 19:44

witajcie
nie bylo mnie troszke i jak dzisiaj weszlam to mialam lekkie zdziwienie... nowe forum i na nowo trzeba sie bylo rejestrowac...
mam tyle zaleglosci i poczytam pozniej jak malego poloze spac...
wczoraj bylismy na spacerku... Dominis uwielbia jezdzic w wozku, spi caly czas i nawet na chwilke sie nie budzi :)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

12 mar 2007, 20:29

Mamcia nocka była okej godzinne płakała od 2 -3 ale za to spala do 9 co się jeszcze nigdy nie zdarzyło no i się wyspałam .
Ostatnio zmieniony 12 mar 2007, 20:54 przez Iza@, łącznie zmieniany 1 raz.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

12 mar 2007, 20:44

Hekkate ja tez uzywam tych pieluszek i mam ten sam problem co i ty... kupka czasami wylazi na plecki ale poza tym jestem z nich zadowolona bo mialam wczesniej Huggiesy i niestety nie przypadly mi do gustu :/

my bylismy wczoraj na dlugim spacerku i bylo rewelacyjnie... pogoda jest taka sliczna, ze szkoda jej marnowac jedynie dzisiaj brakowalo mi czasu na spacerek i bardzo tego zaluje :(

1 marca bylismy na pierszej izycie u lekarza i Dominis przybrał nam ponad 1300 gram i azyl 4600 gram, lekarka poiedziala, ze dzieci ciagu miesiaca przybieraja tak 600-700 gram iec Dominis to niezly glodomorek :))

mielismy tez problem z kolkami ale juz od tygodnia jest spokoj i Dominis przesypia cale nocki spokojnie jedynie budzisie do cycania i jak ma mokro

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

12 mar 2007, 21:08

mirelka no widzisz chociaz troszke snu dostalas mimo tej godzinki, pewnie dzidzia taka zmeczona byla ze tak dlugo spala, moja dzidzia w ciagu dnia tez coraz bardziej aktywna na szczescie niepalakala dzis tylko wczoraj jeszcze przy tym szybkim wzorscie

malgorzatka jejkus o boze ale ci sie przytrafilo!!!!!! moj A. raz takz robil z piekarnikiem i ja siedzialam zamknieta z mala w pokoju a on cale mieszkanie wietrzyl z otwartymi oknami a smogu tyle bylo ze hej az w oczy szczypalo, ale ty nastepnym razem uwarzaj jak bedziesz przemeczona, ja czasem oczy przymkne jak karmie ale zaraz sie przebudzam bo nigdy niewiadomo kiedy moj A. moglby mala reka lub noga niechcacy zaaatakowac, i niczym sie nieprzejmuj bo przeciez kazdemu sie moze zdarzyc.

ja uzywam Natusana wkladki niewiem czy takie same sa w polsce ale bardzo dobre, a pieluszki Libero i sa super bo maja taki sciagacz na gorze dupki ze kupcia sie niewydostaje raz sie wydostala na plecki i nogi cale ale wtedy tez narobila w te gatki jakby tydzien jadla i w gatki nierobila i patrze a ja tu niezamkniete mialam dobrze pielucha odstawala szeroko od brzuszka ja niewiem jak ja to zapinalam,wiec po za tym jednym razem nigdy niezdarzylo mi sie ze kupcia sie wydostala a w innych wszystkich to prawie codziennie mi sie wydostawala kupcia, bo taka wodnista ona robila, ehhh a rozmiar MIDI nosi czyli od 5-9 kilo
ja juz raz zmienilam garderobe moja niuncia nosi body na 68 a reszte ubranek na 62, a warzy 4900 dzis warzona wiec przytyla 1360 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

karolas ja malej dzis rumianku podalam ale takiego slabego bo wyciagnela dwie piersi i dalej glodna ale tego rumainku to ona 100 ml prawie wypila, wiem ze niepowinno sie tak duzo dawac no ale on naprawde slaby byl jakby sama woda a teraz zasypia i marudzi w lozeczku hiihihihi
Ostatnio zmieniony 12 mar 2007, 21:13 przez MamciaKochana, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

12 mar 2007, 21:10

karolas, u mnie tez się nie zmienia data

Ja już tez dużo ubranek po odrzucałam Mirelka rośnie jak na Droszczach 4600g

Oj Małgosia współczuje nieźle musiałaś się wystraszyć, dzięki bogu mama była w pobliżu.

Hekate ja tez używam 2 i u mnie to samo jest z kupkami na szczęście moja mała lubi jak ja się przebiera i nie płacze jak musze ja rozebrać cała po takiej kupce.


U nas tez piękna pogoda i wchodzimy na spacerki 2 razy dziennie Mirelka równiesz przesypia cały spacer dobrze jej w wózeczku .

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

12 mar 2007, 21:44

MaBgosiu WspoBczuje ci takiego przezycia, na szczescie wszystko ok ale strchu sie najedliscie i stresu ile. Uwazaj nastepnym razem.

Ja uzywam pampersow ale nie jestem zbytnio zadowolona bo czsem sie do pupy przyklejaja a czasem siusiu przeleci, nie wiem juz czy ja to jakos zle zakladam ale ktos juz gdzies pisal ze tez mu przeciekaly.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

12 mar 2007, 22:23

Ja też używam pampersów 2 mimo iz mój Szkrabik pewnie już koło 6 kilo waży. Też mi się zdażyło że tyłem kupka wyleciała i osiusiał się tez kilka razy. Nie wiem czy inne bedą lepsze, może wszystkie rodzaje są takie...
Mój Bartuś jest rekordzistą nie tylko wagi i wzrostu, nawet pępuszek odpadł mu w 23 dniu!
Nie wiem jak mam się przygotować do pierwszej wizyty w przychodni... Oprócz ceratki i pieluszek czy mam coś zabrać??

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

12 mar 2007, 22:37

ja tez nie jestem zadowolona z pampersow co prawda Kubusiowi 2 sa juz za male wiec teraz kupilam huggesy 3 moim zdaniem sa lepsze niz pampersy :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość