martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

18 lip 2013, 14:21

Witajcie,
Troszke zaganiana jestem w tym tygodniu,moj S byl w domu i codziennie cos do zalatwienia bylo,jezdzilam i szukalam sukienki na wesele i jestems :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nie moge nic znalezc,jak cos jest fajnego to znow ciezko mi bedzie w tym karmic mojego szkraba,no i niewiem w co ja sie ubiore :ico_sorki: :ico_sorki:
Dobze ze moj S sobie kupil garnitur to chociaz on ubrany,i znalazlam mini garniturek dla Rasperka tylko musze zamowic.

A co u Was? jak Wasze malenstwa?
Viomil jak po powrocie,ciezko sie tak wraca, prawda?!
Milutka odezwij sie co u Ciebie?
Mojemu Rasperkowi tak sie spodobalo przekrecanie na brzuszek ze teraz co chwile cwiczy :ico_brawa_01: kochane moje.

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

19 lip 2013, 13:15

Dziewczyny gdzie jestescie???? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

19 lip 2013, 15:18

hej hej!
u nas dobrze:)
daniel często ma język na wierzchu bo pewnie nowe zęby mu przeszkadzaja :ico_haha_01:
nie ślini sie dużo , nawet powiedziałabym że mniej,
W środę ostatnie szczepienie :-) a potem dopiero na roczek :-)

Martuss powroty do domu zazwyczaj sa ciezkie ale wakacje udane, rodzinka przy okazji odwiedzona a w domku też fajnie z synkiem być :-) tylko tatuś późnym popołudniem dopiero do domku z pracy :cry: ale często wykapie Daniela i jest ok :-)
Daniel wiercipieta tak sie kręci na macie ze już mu za mało miejsca tam więc pełza po panelach:) i obraca sie wokół
:)
uwielbia bawic się na brzuszku i najchetniej tak też by spal, czasem tak śpi jak ide do niego rano do łóżeczka to jest na brzuchui sie smieje :ico_oczko:

U nas piekna pogoda, słonce w pełni U Was w Anglii tez słyszałam upały nie do wytrzymania?
Milutka jak u Was?

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

22 lip 2013, 15:29

Witajcie.
Co u Was,jak wam minal weekend?
U nas tak sobie,moj Rasperek juz od jakiegos tygodnia nie chce jesc,w dzien musze sie nameczyc zeby possal dluzej,tylko ze 3min i koniec ,martwi mnie to troche,choc tlumacze sobie ze moze przez to goraco nie ma apetytu,dobrze ze chociaz w nocy budzi sie i jie ladnie :ico_sorki: jutro pojde go zwazyc i zobacze czy przybywa na wadze,bo jesli nie to musze cos z tym zrobic :ico_olaboga:
a tak to bawi sie i jest zadowolony,bardzo lubi przekrecac sie na brzuszek i nawet juz podlapal jak sie odwrocic na plecki spowrotem :-D
Daniel wiercipieta tak sie kręci na macie ze już mu za mało miejsca tam więc pełza po panelach:) i obraca sie wokół
Jak bym czytala o Rasperku,ja mu rozkladam koc i na koc mate,bo bardzo szybko zmyka z maty i wtedy mu lepiej na kocyku.
U Was w Anglii tez słyszałam upały nie do wytrzymania?
oj tak upaly okropne,przez weekend bylo troszeczke chlodniej ale przyjemnie a dzis znow strasznie duszno sie zrobilo.
W środę ostatnie szczepienie :-)
Trzymamy kciuki zeby obylo sie bez skutkow ubocznych!

A ja jestem zawiedziona,probuje znalezc sobie kreacje na wesele i nie moge :ico_zly: :ico_zly: :ico_placzek: nic mi sie nie podoba,a jak juz jest cos fajne to znow bedzie mi niewygodnie karmic :ico_sorki: :ico_sorki:
Milego popoludnia

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

23 lip 2013, 14:08

Dziewczyny co u Was? odezwijcie sie!!
U nas nocka nie byla zbyt ciekawa,Rasperek budzil sie czesto i nawet zrobil sobie przerwe w spaniu :ico_sorki: tlumacze sobie ze to przez pelnie :ico_puknij:
Teraz ucina sobie drzemke,jak sie obudzi idziemy na spacerek i sie zwazyc!

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

23 lip 2013, 16:20

witajcie:)

u nas dobrze, wrócilismy ze spaceru i zakupów:)
czy u Was tez tak jest że zawsze do domu czegos brakuje? mimo, że wieksze zakupy robimy zazwyczaj w weekendy to w tygodniu jak spaceruję z Danielem to zawsze musze po jakies brakujące zakupy wejśc do sklepu :ico_olaboga: i tak pieniądze lecą...wrrr...
jutro ostatnie szczepienie i ważenie zobaczymy ile Daniel przybral na wadze??
co jakis czas ma na ciele takie zaczerwienienia, na zgieciach łokci i kolan , na brodzie, niby to normalne, ze czasem skóra alergika tak ma :-/
Martuss, a moze Rasperek po prostu przez te upały się wybudza??

Daniel śpi w cieniutkim śpiworze, bo inaczej spałby calą noc odkryty :-)

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

23 lip 2013, 23:06

czy u Was tez tak jest że zawsze do domu czegos brakuje?
Dokladnie tak samo,w wekend duze zakupy robimy ale ja i tak na tygodniu jak wychodze z rasperkeim na spacer to ide cos dokupic,zazwyczaj to jakis owoc,jakies bulki,ale zawsze cos...
co jakis czas ma na ciele takie zaczerwienienia
Ja sie cieszylam ze moj Rasperek juz niema wysypki na brzuszku,a teraz znowu cos mu wyskoczylo,ale tym razem to wyglada inaczej,i wydaje mi sie ze to beda potowki,juz dzis nie uzylam lanolinu po kapieli tylko maki ziemniaczanej zeby to wysuszyc,zobacze jak bedzie jutro.
Daniel śpi w cieniutkim śpiworze, bo inaczej spałby calą noc odkryty
Moj Rasper tez,bo jak go przykryje pieluszka to sie skopie i sie budzi :-D on potrzebuje tak jak jego tatus,przykrycia po same uszy nawet jak jest cieplo :ico_haha_01:
Martuss, a moze Rasperek po prostu przez te upały się wybudza??
wiesz to pierwszy raz mi sie tak budzil,mam nadzieje ze to przez to ze bylo tak duszno wczoraj bo naprawde nawet przy otwartym oknie wclae wiateru nie bylo czuc,tak bardzo ciezkie powietrze bylo.dzis sie zapowiada troszke chlodniejsza noc to mam nadzieje ze bedzie lepsza!
Rasperek w lozeczku i sobie spi,i ja za chwile zmykam.
Bylismy dzis sie zwazyc i troszke mi ulzylo,bo Rasper przytyl wazy 7480 :ico_brawa_01:
Dobrej nocy

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

25 lip 2013, 22:02

cześc:-)
wczoraj bylismy na szczepieniu, Daniel waży 8700 i ma juz 7 miesiecy:)) ładnie przybiera na wadze, chociaż wszyscy mówią,że wyglada na grubszego:P
Ale to pewnie przez okrąglutką buzkę :P najważniejsze że zdrowy:*
Jutro weekend, odwiedzi nas kolega Daniela, którego poznalismy w szpitalu, jest 5 dni starszy. Słodki Kubuś.
Aha i najwazniejsze, w niedziele idziemy z Danielem popływać a raczej pobawić się na basenie dla niemowlaczków:-) Mam nadzieje, że mu się spodoba bo w domu kapiele uwielbia:-)
Napiszę jak bylo:-)
miłego wieczoru:-)

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

31 lip 2013, 13:03

witajcie mamy!

jak zwykle tu tak pusto:-((( niedługo nam wątek zamkną.......

miałam napisać jak było na basenie, otóż Danielowi jak zwykle kąpiele wodne zawsze sie podobają:) na basenie jak w swoim żywiole:) Wiercił nóżkami jakby zaraz mial zacząć pływać i klaskał rączkami w wodę:)
jedynie co mi się nie podoba to cena: 39 zł/ pół godziny. No ale jakaś woda specjalna, instruktorzy itd .

Potem byliśmy na drugiej wizycie u kolegi Daniela Kubusia:) wszystkim sie podobało tylko biedny Kubuś ząbkować zaczął i akurat miał średni humor ale na szczęście to mija i na nastepnej wizycie myślę będzie już sympatycznie:)

Poza tym byliśmy też w Juraparku ale Daniel troche za mały na te wszystkie atrakcje, wiec pluskalismy sie w jeziorze:)
a juz niedlugo kolejny weekend i odwiedziny mojej siostry:)

co u Was? jak Rasper i Wiktor???????????????????????????????????????????????????

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

31 lip 2013, 14:04

heja:")

ja juz po przeprowadzce:)

jest ok...

Moj maly ma 8 zębów wazy 9 kg i sam juz siedzi raczkuje i stoi przy meblach niedlugo pojdzie aby patrzec:)

co do upalow masakra moj sie budzi jak szalony i wyje;/

Viomil super z tym basenem my nigdzie nie hjezdzimy moj P prcuje i jak przychodzi po 12 h to mu sie nic kompletnie nie chce a w upaly z dziecmi nie powinno sie jezdzic na iotwarta przestrzen

u mnie postaremu tesciowa mnie wkurwia... ale to szczegol zero pomocy z kretynki..... ja mam juz 22 dzien okresu przez zabezpieczenie hormonalne dzis do ginka lece bo tak nie moze byc;/;/

Viomil i jak żabkowanie dzielnie to znosi??

pozdrawiam !

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość