Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

26 kwie 2007, 15:30

Oj dorek marzę, żeby jeszcze ten tydzień z kawałkiem się dotoczyć do tej komuni, a potem to już niech się dzieje.... stwierdziłam, że sobie jakiś korek włożę :ico_oczko: albo się zaszyję :ico_oczko: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-04-29, 10:37 ]
I jeszcze tydzień mi został. Wytrzymam, muszę wytrzymać, proszę Karolka, żęby numerów żadnych nie robił i grzecznie siedział. W czwartek ostatnia próba, w piątek spowiedź. A dziś teściowa przyjedzie mnie odciążyć.

[ Dodano: 2007-04-30, 17:12 ]
A co tu żadna mamusia "komunistycznych" dzieci znów nie zagląda??? Co tam uWas? Ja jeszcze w całości, ale jakoś tak dziwnie się od wczoraj czuję, że mam pewne wątpliwości czy moje plany się udadzą. A Wy na majówkach wszystkie pewnie???

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

01 maja 2007, 07:48

czesc kochane :ico_haha_01: stawiam :ico_kawa: sikorce oczywiscie capucino :-D my jedziemy dzis na wioske,mati zostaje a ja wracam :ico_placzek: od poniedzialku mamy proby w kosciele ,alba juz w domu wszystko dopiete na ostatni guzik nic tylko czekac a ja mam stresa coraz wiekszego.sikorka moze jednak wytrzymasz chyba ze dzidzia tak bardzo chce byc na komuni brata ze nie popusci hehe trzymam kciuki:)Obrazek
fotka matiego jak byl maly

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

03 maja 2007, 13:12

Jestem, jestem jeszcze z brzucholkiem. Mam nadzieję, że wytrzymam, już niedługo zostało.

Wszystko właściwie już gotowe, część zakupów zrobiona, resztę piątek i sobota. Menu już ustalone dokładnie, każda z pań wie co ma robić, a ja mam leżeć. Sprytnie to wymyśliłam :ico_oczko:
Dziś ostatnia próba w kościele, a jutro spowiedź. A w niedzielę po mszy komunijnej mogę już do szpitala jechać :-D

Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

04 maja 2007, 13:03

Witam mamy komunistów a grubą sikorkę całuję najmocniej.
Turlikaj się kochana do końca tak jak sobie zaplanowałaś

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

05 maja 2007, 13:28

U mnie w domku już piękne zapachy, teściowa w kuchni szaleje, pyszności takie, że muszę wytrzymać, bo żal by było tego wszystkiego nie spróbować. :-D
Spowiedź przeżyliśmy wczoraj, dziś szykowanie wszystkiego, mnie tylko ciągle ganiają, żebym leżała :ico_haha_02:
Oby się pogoda nie zepsuła, bo coś nadawali jutro deszcz.
Mam nadzieję, że w poniedziałek zajrze tu i opowiem jak było :-D A jak nie to szukajcie wiadomości w "radosnych ogłoszeniach"

Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

07 maja 2007, 14:09

Witajcie :ico_buziaczki_big: kto juz po imprezce?

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 maja 2007, 14:21

Dziękujemy za kciuki, udało się!!!!! Wszystko. Jak będę bardziej czasowa to napiszę jak było. A teraz tylko zdjątka dwa. Życzę wszystkim udanych imprez!!!!

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

07 maja 2007, 15:27

super Sikorki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 maja 2007, 18:46

Wszystko było tak jak trzeba, ja oczywiście się stresowałam i w sobotę to już byłam pełna obaw czy nie wyląduję na porodówce. Ale udało się i było pięknie. Pogoda nam tylko nie dopisała niestety, padało. ALE WSZYSTKO INNE BYŁO NA MEDAL. Masza piękna, kazanie typowo dla dzieci, ksiądz chodził koło dzieci z mikrofonem i z nimi rozmawiał, wszystko było sprawnie i nie przeciągane więc dzieciaczki się nie umęczyły.
W domu wszystko gotowe, jedzonko pycha, no i ja się nic nie napracowałam :ico_wstydzioch:

A teraz już bym chciała rodzić i myślę, że już nie długo, co prawda dziś byłam na wizycie u lekarza i rozwarcie narazie tylko na palec, w czwartek mam się na KTG zgłosić i czekać cierpliwie na skurcze.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

07 maja 2007, 23:01

witam kochane :ico_haha_01: jestem do tyłu bo mi sie router zepsoł i przez pare dni bez neta bylam :ico_placzek: :ico_placzek: dobrze ze modem z neti jeszcze mam to se podlaczylam i myslalam ze jak tu wejde to sikorka bedzie juz z mała sikoreczka a tu widze trzyma sie ptaszyna :ico_haha_01: sikorka fotki super ,ale ci dobrze ty juz masz to z głowy a ja sie zastanawiam czy zawalu przed niedziela nie dostane :ico_olaboga: dzis nasze dzieciaki mialy dopiero pierwsza probe i zamieszania co niemiara bylo,do tego moj tesc sie dopiero za obudowe kominka wzial a moj chlop za malowanie matiego pokoju a ja dostaje bialej goraczki bo do czwartku nie ma mowy zeby posprzatac mieszkanie i wszystko na ostatnia chwile a ja tego strasznie nie lubie :ico_zly:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość