Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

12 mar 2007, 20:08

Gosiaczku bądź dzielna!! napewno Twoi panowie szybciutko z tego wyjda, a co do sposobów to ja masuje bzrusio Kornelkowi jak się prezy i czasem tak całą noc... i dałabym mu w czopku paracetamol dla niemowląt ale pewnie juz coś przeciwbulowego i przeciwgorąvczkowego podajesz... i jeszcze smekte na rozwolnienie ale nie cała saszetke tuylko pół zapomniałam proporcji ale pani w aptece bedzie wiedziała na bank
my dzisdiaj wypiliśmy pierwszy raz soczek z marchwi oczywiście domowej robnoty i kurcze nowy przysmak nam się znalazł haha dostał 40ml ale jkakby dostał 140 też by wypił tak mu posmakowało:) podajedcie moze soczek marchwiowy swoim pociechom??
Nicolusia fajnie ze nas wkońcu znalazłaś:) u nas też pieknie na dworze ale kurcze do hiszpani to bym chętnie z małym pojechała tylko gdzieś nad morze...

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

12 mar 2007, 22:16

Witajcie, Gosiunia na brzuszek to u mnie działała suszarka, ogrzewałam ciepłym powietrzem brzuszek i było dużo lepiej i dodatkowo espumisan. Na rozwolnienie też podawałam smectę. Ale sie Kornelek umęczy, bidulek, niech szybko wraca do zdrowia.

Lemonii ja nie podaję jeszcze takiego soczku, tak wogóle to zaprzestałam podawać mu inne pokarmy i zostaliśmy na cycu. Zauważyłam że mały przesypia całe noce jeśli karmie go tylko piersią. Będę mu podawała tylko jabłko.

Witaj Nicolusia fajnie że do nas trafiłaś, i tez zazdoszczę ci tego ciepełka choć i u nas było dzisiaj bardzo ciepło.

Co do forum, czy u was też ciągle sie pojawiają te komunikaty o nieprzeczytanych postach???? Wystarczy że dam na odśwież stronę a z powrotem musze przejść przez całe forum aby otworzyć naszą stronkę :ico_zly: troszkę mnie to wkurza, a może można to jakoś zmienić?

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

12 mar 2007, 22:18

Nareszcie zasnal :ico_sorki: Mam nadzieje, ze chociaz nocka bedzie normalana :ico_noniewiem:
Lemoni nam pediatra kazal podawac syrop Capol czy jakos tak on wlasnie ma paracetamol i jest przeciwgoraczkowy i przeciwbolowy, a oprocz tego kazala podawac raz dziennie Acidolac w saszetkach tylko kurcze tam nigdzie nie jest napisane na jaka proporcje ta saszetka :ico_noniewiem: Ona nie okreslila sie ze to grypa jelitowa, mowila ze moze to z przewodem pokarmowym cos nie tak, no albo zabkuje :ico_olaboga: Bo gardlo i oskrzela czyste. A co do soczku ja malemu podalam raz marchewkowo - jablkowy i w pierwszy dzien rowniez wypil 40, wydawalo mi sie ze bardzo mu zasmakowalo, ale juz na drugi dzien nie chcial pic :-D
Jutro Hubercik konczy 4 miesiace i wlasnie sie zastanawiam nad podaniem mu ugotowanej marchewki :ico_oczko: Chociaz lekarz nie pozwolil nic mu dawac oprocz kleiku lub kaszki ryzowej, bo stwierdzila ze to za wczesnie :ico_olaboga: Co lekarz to inne zdanie :ico_puknij:
A co do starszego pana to on sam niech sobie daje rade :ico_oczko: Nie nawidze jak facet jest chory, normalnie zachowuje sie tak jakby zaraz mial odchodzic na drugi swiat, steka , kweka a to tylko grypa :ico_noniewiem: Co by bylo jakby mial bole miesiaczkowe :ico_oczko: Na to wszystko jeszcze poklocilismy sie, poprostu dzis mam go dosc :ico_zly:
Nicolusioa to dobrze, ze sie odnalazlas :ico_oczko: Chyba wybiore sie do Ciebie :ico_oczko: Kurde polezalabym sobie na plazy i posluchala szumu fal...Dobrze, ze za marzenia nie karaja :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 12 mar 2007, 22:42 przez Gosiunia, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

12 mar 2007, 22:19

i dlaczego jestem online ??? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-12 ]
Gosiunia doskonale cię rozumiem jak facet choruje to :ico_olaboga: więcej niz małe dziecko w domu, chociaż jak mojego ostatnio bolał ząb to powiedział mi dopiero po kilku dniach, byłam w szoku, ale to chyba tylko dlatego że zaraz wygoniłam go do dentysty :-D i tego się chyba bał najbardziej ten mój dzielny mężczyzna :-D :-D :-D .

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

12 mar 2007, 22:24

Maju mi tez ciagle ta informacja sie pojawia z tego co wiem to niestety nie mozna tego usunac :ico_zly: A Espumisam odpada, maly nie moze zadnych lekow gdzie jest simotikon, zaraz dostaje ataku placzu i jeszcze bardziej brzuszek go boli :ico_noniewiem:
Dziewczyny ile kosztuje ta smecta?? I jak ja sie podaje, bo jesli jutro bedzie mial rozwolnienie to pojade i mu kupie.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

12 mar 2007, 22:30

smectę możesz kupić w saszetkach, 1 saszetka to ok 1,50, już nie pamiętam dokładnie. Mi leekarz kazał podawać pół saszetki ale nawet tyle mój mały nawet nie wypił takie to niedobre. A-ha przypomniałam sobie, że kazał mi podać też Lakcid albo lacidofil. Lakcid jest tańszy i w ampułkach, podawałam mu pól ampułki dziennie. Lacidofil wiem że można kupić na listki, jest w postaci tabletek tzn fiolek, wysypujesz z nich proszek dzielisz na pół i podajesz rozrobione z wodą. Bardzo pomaga na biegunkę.

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

12 mar 2007, 22:37

No nam wlasnie kazala kupic lakcid labo acidolac i kupilam to drugi tzn pan w aptece mi je dal. Tylko tam nie ma nic na ile taka saszetke sie rozrabia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

12 mar 2007, 23:03

jejku ale zapisałyście!! Maju pewnie ze jak Adrianek przesypia noce na cycu to nie am sensu mu nic wciskać... u nas jak mały tylko mleko dostaje to się budzi w nocy co 3 godz i ja padam na pyska! dlatego na noc kleik albo kaszka i wtedy ok 1-3 się budzi no i czasem jeszcze koło 5 ale to i takm leppiej
Gosiaczek chciałam Ci powiedzieć ze normalnie uwielbiam Twoje poczucie humoru nie raz już się na tych postach uśmiałam;)
Maju ja też mam ten komnunikat i nie wiem co z tym robić i też mam już dosyć ciągle od początku musze zaczynać jak tuylko jakiś post napisze bo to cholerstwa się pokazuje!

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

12 mar 2007, 23:24

Lemoni to jest tylko czesc mojego poczucia humoru :ico_oczko: Tak naprawde to uwielbiam sie smiac :-D Chociaaz sa sytuacje w ktorych trzeba zachowac powage, kurcze nawet teraz sie smieje :ico_puknij:
Kazdy ma poczucie humoru. Ja tam zawsze szczera do bolu ;-)
Juz od szkoly podstawowej papa mi sie nie zamykala i zawsze za chlopakami w klasie kto pod wzgledem zachowania byl najgorszy- oczywiscie Kaczmarek tzn. ja :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

13 mar 2007, 08:55

Gosiunia znalazłam ulotkę na stronie http://polpharma.pl/u235/navi/33805 tam pisze że u dzieci od 4 tygodnia życia, więc śmiało możesz pdac saszetkę dziennie, rozdielając np na 2-3 porcje.

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Dzisiaj nie śpie od 5 rano, ale to nie przez małego tylko przez córcie, rozchorowałą się i ma chyba zapalenie krtani, oby nie zaraziła małęgo bo chyba zwariuję :ico_olaboga: . Zaraz zarejestruję ja do lekarza. Zmykam !!!! Pa!!!! Miłego dzionka życzę !!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość