gruszka11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2016, 15:26

Re: Problem z cellulitem

13 gru 2016, 15:31

taka prawda że celulit to złe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej w naszym organiźmie :) Dlatego najlepszym sposobem na niego oprócz wzmożonej ilości wody jaką pijemy jest wyeliminowanie tkanki tłuszczowej z ciała :) do tego przydałyby się jakieś spalacze tłuszczu siostra zakupiła pare na próbę z KFD ale nie będę się wypowiadać bo poczekamy na efekty :D :D :D

Sandra19809
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 paź 2016, 13:18

Re: Problem z cellulitem

14 gru 2016, 17:03

Basen, dieta i kosmetyki - trzeba wszystko wdrożyć, żeby skutecznie pozbyć sie cellulitu. Ai to nie gwarantuje efektu, niestety :( Jeszcze można spróbować endermologię - mi dała świetne rezultaty!

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Problem z cellulitem

14 kwie 2017, 09:58

Oczywiście, tutaj trudno się nie zgodzić i walkę z cellulitem należy zacząć od dużej dawki aktywności fizycznej plus diety i kosmetyków. Dopiero te wszystkie elementy po jakimś czasie zapewnią nam skuteczność i redukcję cellulitu.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Problem z cellulitem

26 maja 2017, 11:36

Z mojej strony mogę polecić serum vialise, czyni cuda. Po miesiącu nie widziałam cellulitu na moich udach. Nakłada się codziennie, rano i wieczorem. Serum łączy w sobie naturalne składniki, dlatego jest skuteczny i bezpieczny. Jestem mega zadowolona, że kupiłam to serum, bo w końcu pomarańczowa skórka odeszła w zapomnienie. Tutaj http://styleer.pl/cellulit-moze-przesta ... i-vialise/ jest więcej informacji o serum vialise.
Potwierdzam w 100%. Mam to serum chociaż dużo mnie kosztowało jego kupno ( zastanawiałam się czy kupować czy nie bo jednak nie jest to taki tani kosmetyk). Jednak nie załuję ponieważ jak na razie jest to pierwszy specyfik, który był w stanie coś zdziałać u mnie z cellulitem
Nawilżyl skórę, sprawił, że stała sie bardziej jedrna oraz odżywiona. No i w przeciwieństwie do tych wszystkich drogeryjnych kremów nie powoduje u mnie tego okrpopnego uczucia zimna, którego nie znosiłam

Pancia234
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 30 sty 2017, 13:13

Re: Problem z cellulitem

31 maja 2017, 00:34

Najlepsze jest picie wody i ćwiczenia :-) lepsze niż wszystkie kosmetyki :-)

nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Re: Problem z cellulitem

01 cze 2017, 07:27

Najlepsze jest picie wody i ćwiczenia :-) lepsze niż wszystkie kosmetyki :-)
Heh Jasne,że latwo tak pisac. Tyle,że sama pije wode i ćwiczę ale to nie pomaga :P Crazycat po jakim czasie od Vialise widziałaś poprawę? Bo sama sobie wreszcie kupilam to serum, wcieram. Ogolnie pierwsze wrażenie pozytywne i zastanawiam się tylko kiedy zacznie ogólnie działać....

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Problem z cellulitem

13 cze 2017, 09:43

Najlepsze jest picie wody i ćwiczenia :-) lepsze niż wszystkie kosmetyki :-)
Heh Jasne,że latwo tak pisac. Tyle,że sama pije wode i ćwiczę ale to nie pomaga :P Crazycat po jakim czasie od Vialise widziałaś poprawę? Bo sama sobie wreszcie kupilam to serum, wcieram. Ogolnie pierwsze wrażenie pozytywne i zastanawiam się tylko kiedy zacznie ogólnie działać....
No na pewno nie po pierszym czy pod drugim użyciu. Na dzialanie kosmetyków trzeba trochę poczekać chociaż ja po Vialise widziałam pierwsze efekty już po pierwszych użyciach ( piszę tutaj o nawilżeniu skóry oraz o jej ujędrnieniu). Tak więc również spodobało mi się od samego początku.
Zredukowanie cellulitu po kosmetykku zobaczyłam po miesiącu. Oczywiście w połaczeniu z ćwiczeniami.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Problem z cellulitem

20 cze 2017, 07:58

to ja bym proponowała zmienić dietę bo ona ma bardzo duży wpływ na występowanie cellulitu.

Awatar użytkownika
Martyna38
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2014, 10:54

Re: Problem z cellulitem

22 cze 2017, 14:38

Cellulit jest jednak wredny i kosmetyki czy ćwiczenia nie zawsze pomagają, wiem po sobie. Ja rezultaty uzyskałam dopiero po zabiegu Alidya. Teraz oczywiście dbam o skórę swoją drogą, ale wątpię, że bez medycyny estetycznej udałoby mi się coś zrobić z "pomarańczową skórką"....

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Problem z cellulitem

20 lip 2017, 10:52

Może nie pomagają od razu, natomiast w znacznym stopniu pomogą nam zredukować cellulit, efekty nigdy nie przychodzą na drug dzień, pamiętajmy o tym. Ponad to każda kuracja powinna być podparta dobrymi kosmetykami bez których ani rusz.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość