Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 wrz 2007, 15:04

a my zmieniliśmy mleko, mam nadzieję, że będzie lepiej :-)

[ Dodano: 2007-09-03, 16:51 ]
jagodka daję jej jabłuszko. ale uważam, że trzeba zlikwidować przyczynę zaparć, a nie skutek, a myślę, że nutramigen jest przyczyną

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

04 wrz 2007, 11:03

Hej :ico_haha_02:

A u nas odwrotnie... już miesiąc jak Vikula pije Nutramigen a kupki nadal rzadkie, takie papkowate... a do tego od ponad 2 tygodni mała ulewa :ico_placzek: wcześniej jej się to nie zdarzało, a teraz potrafi nawet i po 2 godzinach od zjedzenia :ico_szoking: :ico_olaboga: Każdy lekarz mówi coś innego: pediatra państwowy że nie powinna i muszę jej zagęszczac mleko kleikiem, pediatra prywatny że też nie powinna ale ma przed jedzeniem wziąśc jakieś lekarstwo, drugi pediatra ze do 6 miesiąca to naturalne, dermatolog-alergolog że odstawić Nutramigen i przejść na Babilon Amino :ico_noniewiem: :ico_olaboga: Tylko zwariować, a z ulewaniem coraz gorzej... nawet się pobawić z Vikulką nie mogę bo zaraz coś jej z buźki wylatuje, a o leżeniu na brzuszku to już totalnie nie mam mowy bo wtedy na 99% się jej uleje... I jak ona ma się rozwijać fizycznie???? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 wrz 2007, 11:18

kasi.k biedulki :( ale wy się musicie namęczyć :(
my zmieniłyśmy teraz na bebilon pepti, mam nadzieję, że wszystko wróci do normy.
a bebilon amino??? pierwsze słyszę :ico_szoking: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

04 wrz 2007, 21:11

delicja pisze:a bebilon amino??? pierwsze słyszę :ico_szoking: :ico_noniewiem:

ja tez pierwszy raz slysze :-D co to za mleko?
moja Gabi dzisiaj strasznie sie meczyla przy wyproznieniu :ico_placzek: bylo mi jej szkoda ale to chyba nie od mleka?mysle ze to nie bedzie sie powtarzalo bo jak tak to moze i ja zmienie mleko na inne ale na jakie? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

05 wrz 2007, 06:45

kasi.k, a moja znajoma dla corki dostala jakies specjalne mleko na ulewanie , nieznam nazy ale moze zapytaj lekarza , u niej ulewania terz byly bardzo czeste , wrecz prowadzily do wymiotow czesto ....

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

05 wrz 2007, 09:51

Jest jak najbardziej mleko Bebilon Amino... Jest to już najbardziej shydrolizowane mleko, podobno ostatnia deska ratunku dla dzieci baaaaardzo silnie uczulonych. Podobno dobre działanie ma tez mleko kozie, które jest już sprzedawanie nawet w proszku. A dzieciom od 5 miesiąca podobno mozna wprowadzać stopniowo zamiast melka Nestle Sinlac.

Ja wczoraj konsultowałam się z pediatrą-biotechnologiem i już wiem skąd ulewania i problemy z alergią i skórą u Vikuli. Mój skarbeczek ma tzw. "dziurawe jelito", czyli do jej krwioobiekgu przedostają sięwszelkie toksyny które upośledzaja układ odporonościowy. Teraz moim zadaniem jest odkryć co "uszkodziło" jelito, czy bakterie, czy grzyby czy cos innego.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 wrz 2007, 18:09

magda75 jeśli twoja córcia ma alergię, a pewnie tak skoro pije nutramigen, to możesz zastosować np bebilon pepti, tak jak ja, mam nadzieję, że sytuacja się zmieni, ale musisz to skonsultować z lekarzem!!! Bebilon jest o wiele lepszy w smaku i zapachu. Nutramigenem mi tak przesiąkły butelki, że nie mogłam ich doczyścić :ico_szoking:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

05 wrz 2007, 19:58

delicja pisze:[b] Bebilon jest o wiele lepszy w smaku i zapachu. Nutramigenem mi tak przesiąkły butelki, że nie mogłam ich doczyścić :ico_szoking:

sporo juz slyszlam o tym ze nutramigen jest gorszy w smaku niz bebilon pepti ale zastanawiam sie czy moja Gabi bedzie chciala pic to mleko i jaka bedzie reakcja jej organizmu .jak narazie butelka nie pachnie nutramigenem :-D ale napewno kiedys przejdzie ten paskudny zapach

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

19 wrz 2007, 11:53

buuuuuuuu a my chyba będziemy musiały wrócić do nutramigenu, bo małą coś sypie :ico_placzek: nie wiem czy to od bebilonu, ale prawdopodobnie tak, no bo od czego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: idę włąśnie do lekarza :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i znów wróci problem kupki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

22 wrz 2007, 16:29

to co to za mleko :ico_szoking: ze tez uczula?
a moja nie ma alergi tak mi powiedziala dermatolog tylko sprawy skorne ale jeszcze musze jej dawac nutramigen :ico_oczko: a po nim zalatwia sie dobrze
delicja trzymam kciuki i daj znac co powiedzial lekarz :ico_haha_01: bedzie dobrze :ico_oczko:

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość