Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 wrz 2007, 18:22

Pruedence trzyman kciuki za Was!!!daj znac smskiem co slychac!!!!
A co do pani z apteki to pozostawie to bez komentarza!

wyslalamn mezusiowi moje zdjecia w sexi sukience i w bieliznie i powiedzial ze wygladam porywajaco i .....ah nie moge Wam powiedziec co jeszcze :-D !takze my wiezi odnowimy za 43 dni jak wroci!! :ico_brawa_01:

moja Nelcia taka rozpieszczona jest!!!Ale co tam!!Teraz jest czas na rozpieszczanie!Jest taka kochana!!!Caly czas ja przytulam i caluje!!!Wlasnie sie slicznie usmiechnela!Ostatnio tez polozyla reke na moim policzku jak sobie lezalysmy twarza w twarz i popatrzyla mi tak cudnie w oczy!Boskie to bylo!!

Buziolki!!!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

26 wrz 2007, 19:38

Kasia3, fajniutka jest Twoja Mała, szkoda ze tylko 1 fotke mi wyswietiło... :ico_noniewiem:

Pruedence, ta babke z apteki to normalnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A za Ciebie i tosie trzymam kciuki. Na pewno bedzie dobrze

Moj mezus tez odliczal az sie skonczy 6 tydzien a ja zaraz potem dostalam @ i lipa :ico_placzek: Ale juz sie skonczyl wiec bedzie sie dzialo :ico_brawa_01:

Dziewczyny, czy Wasze Maluchy tez lubia spac na brzuchu? Troche mnie to martwi ze Szymon lubi spac w takiej pozycji. Czasami marudzi dotad az go nie przeloze na brzuch. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 wrz 2007, 20:01

Ja już spakowałam nasza torbe do szpitala... w sumie prawie wszystko Tosiowe, sobie wziełam tylko wodę, gumy i książke do czytania. Dziekuje wszystkim za miłe wsparcie :-D

Tosia też lubi spać na brzuchu, ale boję się ją tak samą zostawiać więc tylko tak ją kładę w ciągu dnia jak mam ją pod okiem.

A mój @ może nie bykl wcale okresem bo dzisiaj się skonczył, ale dziwne to bo plamienia poporodowe skończyły mi się ponad 2 tyg temu.... :ico_olaboga:

U nas z seksem poczekamy pewnie az yjasni sie wszystko z Tosią bo wcześniej nie będe miala kiedy pójść do ginka ale cóż jakoś wytrzymam....

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

26 wrz 2007, 21:35

Ta sytuacja z apteką jest, nie mam pojecia jak ją nazwać. Ja pewnie bym babkę zakarżyła, ale w takich sytuacjach, to się myśli o dziecku.
Trzymam kciuki za Was.
Moja Ami nie znosi być na brzuchu. Zmuszam ją do tej pozycji i nie podoba jej się. Za każdym razem po kilku minutach jest awantura. Tak samo reaguje na karuzelę. kilka chwil bawi się z misiami (gada do nich), a później syrena i trzeba zabrać. Ostatnio też ma problemy z zasypianiem, marudzi, rzuca rączkami i nóżkami i nie chce spać. Nie mam pojęcia, co się dzieje. Bo przecież tak ładnie już zasypiała.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 wrz 2007, 22:40

Yvone moja Nelcia tak samo nie chce spac ostatnio..Co chwile jest takie zalosne łeee...Ja podejrzewam ze za duzo atrakcji jej ostatnio funduje i jej sie to nie miesci w tej malutkiej glowce i tak odreagowuje to wszytsko...Juz sama nie wiem...

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

27 wrz 2007, 00:05

ja tez sytuacje z apteka pozostawie bez komentarza :ico_szoking: ale tak kurna u nas jest ze wszyscy w sluzbie tzw zdrowia tylko nerwy psuja i sa swiete krowy w kazdej innej dziedzinie tak nie ma ale moim zdaniem tak bedze dopóki nie zmienimy systemu bo placimy kokosy na kase chorych a oni uwazaja ze my jestesmy dla nich a nie oni dla nas a to powinna byc normalna usluga za ktora ludzie biora pelna odpowiedzialnosc tez finansowa wtedy by uwazali na to co robia :ico_noniewiem:
ja wlasnie wzielam sie za czytanie Jezyka niemowlat jak u was z planem dnia u nas totalny chaos jesli chodzi o usypianie wieczorem maly przed telewizorem tak potrafi mi uzedowac nawet do 23 w nocy jest ok karmie odkladam do luzeczka i zasypia wiec dlaczego w ciagu dnia czy wieczorem tak nie chce? ile u was dzieciaczki przesypiaja w ciagu dnia i w nocy u nas jak zasnie to spi mi do 4 rano potem co 3 godzinki karmienie ale w dzien to chaos czasem przemarudzi tak jak dzisiaj caly dzien i oprucz spania na spacerku to nie przespal ciurkiem 1 godzinki a czasem spi mi przez caly dzien ze boje sie wtedy nocy

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

27 wrz 2007, 14:52

Anita ja dzis czekam juz gotowa od 2 godzina na Nel zeby isc na spacer a ona spi jak zabita.Nie chce jej budzic przebieraniem itd.A wczoraj to moze 3 godz w ciagu calego dnia spala wiec i byle ruch ja budzil.A dzis to wszytsko moge robic:)!Takze u mnie tez haodik nie z tej ziemi!!!No coz z dziecmni jak z nami doroslymi raz jetsesmy pelni energii a raz zasypiamy na stojaco...Innego wytlumaczenia nie znam...Dzis beda goscie u nas wiec wieczorkiem moze byc jazda bo Nelcia zawsze wszytsko pzrezywa...Jeju dobrze ze 2 noscki byly w miare to moze dam rade dzisiejsza przetrwac...A moze nie bedzie tak zle!!!

Buzka

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

27 wrz 2007, 15:41

a my dziasiaj po szczepieniu, narazie odkąd wróciłyśmy to śpi w wózku i nawet nic jej nie wzrusza.... nawet nie jest głodna :ico_szoking: , na wszelkii wypadek zakupiłam czopki przeciwgorączkowe, ale mam nadzieję, że nie będziemy musieli ich używać...
na szczepieniu była taaaka słodka gaworzyła i do lekarki przy badaniu i do pielęgniarki dopoki jej nie wkuła się :-D , później się rozżaliła było lelelelele i łezki, ale szybciutko przestała kwilić i spokojnie mogłam już ją ubrać

a co to są rotawirusy????? słyszałam, że dają coś do picia 2 razy w odstępie miesiąca, a po co to się robi ???? :ico_wstydzioch:

a wiecie, że mój mały pulpecik, wcale już takim pulpetem nie jest... urodziła się taka grubiutka a teraz tak normalnie przybiera na wadze i zrobiła się taka delikatna :ico_brawa_01: , dzisiaj ją ważyła- 5300g (ma prawie 7 tygodni) synek miał tyle na 3tyg :ico_szoking:

zastanawiam się nad kupnem śpiworka do wózka
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=247812759
ten jest z polarem, ale są też z misiem i owczą wełną.....w sumie nie wiem, który lepszy :ico_noniewiem: , może macie takie cuś :-) albo jakieś przemyślenia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

27 wrz 2007, 20:41

Witam
w końcu znalazłam cwilkę żeby wpaść bo mężuś ma urlop i staramy się jak knajwiecej czasu spędzać razem a pozatym mamy mnostwo spraw do załatwienia bo staramy się okredyt mieszkaniowy no i w końcu zdcydowaliśmy się na chrzciny prawdopodobnie 21.10 wiec trochę mamy biegania i załatwiania
Wróciliśmy z gór wypoczęci i zrelaksowani - było cudie trochę balam się jak maluszek to zniesie ale wszystko było dobrze

[ Dodano: 2007-09-27, 20:52 ]
jeszcze dodam ze byłam u gina i powiem wam że nie było to przyjemne - badanie tak bolalo że myślalam ze go pogryzę do tego zaczęłam krwawić (caly ból porodowy mi się przypomniał) ale naszczęście wszsytko jest dobrze tylko coś grzybicznego się przyplątalo i muszę Natamycynę brać. Do tego gin się uśmaial bo mowi do mnie że musimy porozmawiać o antykoncpcji a ja mu na to ze nie jestem zainteresowana bo jestem juz gotowa na drugie dziecko a lekarz :ico_szoking: a potem śmiech

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

27 wrz 2007, 20:57

Kasia - :ico_szoking: podziwiam Cię, że Ty już o drugim myslisz :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość