Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

22 kwie 2008, 23:16

Hej laseczki,
ja tylko zgłościć że już wróciliśmy z Polski...

Niestety znowu czasu na TT brak :ico_placzek: a to z dwóch powodów:
1. zmasowany atak ząbkowania u Viki :ico_olaboga: Na raz wyszły jej górne dwójki :-D i dolna czwórka :ico_szoking: a przed nami lada dzień druga dolna czwórka i dolne dwójki... Nie śpimy, nie jemy i pocieszamy się, że zebów na szczęscie za duzo takie maluszki nie mają :ico_oczko: :-)
2. szykujemy się do imprezy roczkowej Viki. Będzie w tą sobotę, bo przylecieli ze mną moi rodzice i chciałabym żeby z nami świętowali.

Odezwę się jak najszybciej, bo strasznie mi tęskono za Wami :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

23 kwie 2008, 00:06

jogobela ja niewiem co sie kladzie i ja mialam położyć coś ale wkońcu zapomniałam i tyle... :ico_noniewiem:

u nas z ząbkowaniem narazie spokój, ale moje dziecie i tak niemozliwe jest...jak mnie niema to podobno anioł,a jak jestem to łazi za mną, drze się,za bluzke ciągnie na cyca i wogóle żyć niedaje :ico_olaboga: :ico_olaboga: MAMISYNEK

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

23 kwie 2008, 08:49

Czesc Laski :-D
Dawno mnie nie bylo a tu tyle zmian :-D
Przeczytalam wszystko ale nie pamietam co kto i kiedy :-D
Pamietam tylko ze Julka była ''odgazowana'' hahahah
Ze Oskarek jest mistrzem w piciu mleczka :ico_brawa_01:
Ze dzieciaki juz wielkie panny i kawalerowie :ico_brawa_01:
Ze ktoras z dziewczyn prosila mnie o przerobienie fotki ale nie wiem ktora :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: wiec prosze ta fotke z opisem jak ma byc zrobiona wyslac mi w orginale na maila mordeczka@gmail.com a przerobie :-D
a juz pamietam to byla Katrin :)
Wszystkim roczniakom zdrowka szczescia pomyslnosci zyczymy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Aga Tobie tez z okazji imienin...spoznione ale szczere... :ico_tort:
sposob na schudniecie moich 9 kg to dietka kapusciana przez tydzien a teraz 1000 kcal :-D
Katrin wspolczuje przezyc z siniakami... ale nie martw sie bialaczka naprawde nie jest dziedziczna :)
Kolka to mezus zaskoczyl Cie w rocznice slubu hehe wszystkiego naj naj naj !!
wiecej juz nic nie pamietam :ico_sorki:
U nas nie ma jeszcze przeprowadzki ...bedzie po niedzieli... moj braciszek nie ma czasu zeby mi pomoc... :ico_placzek: no ale coz... poradze sobie i sama....
w sobote lece na wesele ..chociaz sie wybawie hehe jak kregoslup pozwoli bo ostatnio jest tragedia...
Kacpo zdrowy ...nie chce gadac .. znaczy mowi mama daj dzia tata kiki(kinga) mata(natalka) eje(dawid) heheh ale wiecej nie chce tylko wszystko pokazuje na migi :-D
Zaczął łobuzowac i juz znudzilo mu sie lozeczko...ale czasem niestety nie ma wyjscia i musi tam siedziec bo nie moge absolutnie go nosic...
obiecuje czesciej zagladac teraz na TT bo juz mi chyba dziala :-D
ale ten moj post chaotyczny...wybaczcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

23 kwie 2008, 09:41

Hejka :-)
Dzięki za życzenia. Nie mam siły klikać i polotu też nie mam. Nocki mamy wybitnie ciężkie- byłyśmy u lekarza: chore gardło i uszko :ico_placzek: No i antybiotyk :ico_placzek: Rzekomo to może być reakcja na szczepionkę, ale niekoniecznie :ico_noniewiem:

Mordeczka, fajnie, że wpadłaś :-) Ja tam Cię zawsze zrozumiem, nawet jakbyś po chińsku pisała :-D

No i lecę, znów atak kaszlu, pewnie zaraz wymioty będą :ico_olaboga: :ico_placzek:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

23 kwie 2008, 12:04

KOLKa uściskaj Julke niech się kuruje a uszko cięzka sprawa napewno jaboli i dlatego te nocki macie ciężkie zdrówka zyczymy
MORDKO witam cię kochana zaglądaj zaglądaj bo juz za toba sie stęskniliśmy
Martynka tez wybrała banknot a potem różaniec
u nas tylko osiem zębów i cisza moze przed burzą :-D
MRÓWECZKO u nas jest tak samo jak mnie ne ma to anioł a jak ja sie pokarze to jest maruda i noszenie na rękach i przyklejenie sie i ciagle jej cos nie pasuje mamicórka czy cóś nie wiem ale przynajmniej coraz cieplej u nas sie robi cieszę sie bardzo z tego powodu do wieczorka papapa

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

23 kwie 2008, 16:30

ja na sekundke...moje chłopaki śpią a jak wstaną na ZOO uderzamy chyba,bo mój M dziś do szkoły nieidzie, a że ładna pogodatrzeba to sporzytkować :-D

Mordeczka witaj Kochanieńka :-D

Syla jakto różaniec?? to niemożliwe :ico_olaboga:
Może zamienimy się dziećmi na chwile to i jedno i drugie będzie grzeczne,a będzie"prawie" jaku mamy...teściowej hehe :-D

Kolka ucałuj od nas tą małą panieneczke...i wszystkiego naj z okazji wszyskich rocznic!!!
A to uszko boli bidulke...a to straszny ból :ico_olaboga:


o i młody Mrówa wstał...ciekawe za ile stary Mrówa wstanie hehe...zmykam cmok cmok

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 kwie 2008, 17:48

heja, a ja rzadko piszę, bo nie mam co pisać :ico_noniewiem: ale czytam was codziennie. u nas po staremu no i tak jak u Was, czyli, raczkowanie, próby chodzenia, dokuczanie, włażenie wszędzie tam gdzie nie można,( m.in. tam gdzie gniazdka elektryczne), bałaganienie i częste upadki na pupę, Tzn nie wiem czy u was tak jest w każdym bądź razie u nas właśnie tak przedstawiają się dni :-D Mówi mama , baba, dada, tata, łała (a łała to nie wiem co to )
Jeśli chodzi o alergię, Olcia zjada już większość warzyw(prócz selera) , owoce wszystkie prócz cytrusów, wszelkie ciacha, no i znów za parę dni lecimy z danonkiem :ico_brawa_01:

Mordeczko, Olcia też na migi wszystko, a jak z przejęciem wszystko tłumaczy.
Hektorka kamilek już chodzi???piękne zdjęcia
zdróweńka dla Julci
katrin, moja Ola też ma siniaczki na nóżkach .

o co chodzi z tym różańcem i książeczką i w jakim celu???

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 kwie 2008, 18:38

witam na nowym watku :) Wrocilismy wczoraj z Koszalina.Roczeksie udal super.Zaraz wkleje zdjecia i poczestuje tortem. Moje dziecko zachwycone i my tez.

Postawilismy mu 100 zl,drobne pieniadze,rozaniec,kieliszek i ksiazeczke. Nie jest pazerny bo wzial drobne i polowe polozyl na rozaniec ( na kosciol bedzie dawal;p) a reszte wlozyl do kieliszka. He,he :-D

Najlepszy prezent to rowerek i basen z pileczkami:))))

a tu fotki:)

Torcik zrobila moja siostra :ico_brawa_01:

Obrazek


Obrazek

Wybieranie pieniazkow

Obrazek

Rowerek:)

Obrazek


Kolejny prezent

Obrazek

T dziadkami

Obrazek

Z mamusia

Obrazek

Moj ukochany roczniak :)

Obrazek


Obrazek

[ Dodano: 2008-04-23, 18:44 ]
z dziadkami mi nie wyszlo;p

Poprawiam sie

Obrazek

[ Dodano: 2008-04-24, 09:09 ]
o ja.Widze wam tort poszkodzil,bo was nie ma:(

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 kwie 2008, 14:24

Hey
Widzę, że piękna pogoda pogoniła Was na dwór. My niestety jesteśmy zmuszone kisić się w domciu, i dostajemy z tego powodu zajoba. Małej już jakby lepiej, ale nie chce mi spać w ciągu dnia, a widzę, że jest senna :ico_noniewiem: Za to pierwszą noc od niedzieli przespała jak za starych dobrych czasów :ico_sorki:
No i mamy już 10 zębów- wyszły dwie górne.... czwórki :ico_szoking: Czy nie powinny to być trójki przypadkiem? To teraz oprócz bolących uszu mamy bolące dziąsła. Trzymajcie kciuki, żebyśmy nie sfiksowały, bo już mało nam brakuje :ico_olaboga:

Myślałam, że wypiję kawkę w spokoju, ale słyszę, że jestem w błędzie :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-04-24 ]
iw_rybka, torcik po prostu piękny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ma Twoja siostra talent. I Jędruś extra facet :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 kwie 2008, 16:50

Kolka, no u nas tez katar i kaszel i siedzenie w domu:(

Zdrowka dla was :*

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość