kotavenusa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2008, 23:08

15 maja 2008, 22:09

spooky27 Kochana trzymaj sie mocno! Oszczedzaj sie i odwiedz moze tego lekarza. :*

spooky27
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2008, 07:24

16 maja 2008, 06:46

Dzień dobry dziewczyny!

ananke łykam witaminki jak każda pewnie :-)
kotavenusa trzymam się - nie będzie źle. Dobrze, że to z nosa leci a nie gdzie indziej :ico_szoking:
Skontaktuję się z lekarzem jeśli sytuacja się powtórzy. Może to było tylko jednorazowe. Zresztą cóż on może wymyśleć? Poza tymi dwoma "wpadkami" czuję się naprawdę wyśmienicie.

Pozdrawiam o poranku (mam nadzieję, że będzie cieplutko)
Papa

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 maja 2008, 08:56

spooky27, w sumie masz rację - nie ma co panikować...

ja ledwo oczka otworzyłam... nadal mnie to przeziębienie trzyma... dziś powtórzę kurację z mlekiem, miodem i czosnkiem - mam nadzieję, że czosnek powybija tego wiruska :-)

spooky27 pisze:mam nadzieję, że będzie cieplutko
oj, jak ja bym chciała znów choć jeden ciepły dzionek :ico_sorki: :ico_haha_01: ale niestety tylko 10 stopni na dworze i szaro....

pozdrowionka i uśmiechy na przedpołudnie :-)

[ Dodano: 2008-05-17, 12:28 ]
wcięło nam jedną stronę...tę z wczoraj, ale tt przez chwilkę nie działało i chyba na każdym wątku tak "poginęły" stronki...

jak się dziś czujecie??

ja z Pesteczką lepiej, przeziębienie mija... ale śniadanie nam ledwo przeszło przez gardło :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-05-19, 18:14 ]
nooo, to my się meldujemy po "przerwie technicznej" - a jak tam Laseczki zafasolkowane u Was?? :-)

[ Dodano: 2008-05-21, 09:06 ]
Kobietki?? gdzie jesteście?? tak samej mi się tu zostało i smutno troszku.....

kotavenusa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2008, 23:08

21 maja 2008, 11:44

Czesc dziewczyny. 3 dni temu zaczelam krwawic i dostalam boli i skurczy pojechaam do szpitala i zrobili usg ale idioci nie dali mi proszkow zadnych. co zaowocowalo kolejnego dnia juz pozadnym krwawieniem i zagrazajacym w kazdej chwili poronieniem. teraz juz lekarze nie wiedza co z tego wyniknie, leze dostalam dufaston(pisze ze sluchu) i duza no-spe. usg nie wykazalo bicia serca... okazuje sie ze to nie 8 tydzien a 6 wedlug usg. badania mieli zrobic na beta hcg dokaldne a zrobili tylko tym testem co pokazuje DO 1500 i teraz nie wiem czy jest ok czy nie. w kazdym razie powoli przestaje krwawic jem banany biore prochy i leze non stop i duzo duzo mam spac. nie weim czy moj Groszek zaskoczyl i juz bije serduszko ale ostatni termin jest za tydzien a jesli nie zadziala to..... Jeszcze wczoraj bylam zrozpaczona ale wczoraj troche kolejna inna lekarz z drugiego szpitala powiedziala ze jeszcze moze zabic serce ze to sie zdaza. A wy co wiecie na ten temat? To jest 6 tydzien wieku zarodka, a 0.62 cm i beta hcg wyszlo powyzej 1500 ale nie wiadomo dokladnie. moze byc nawet i 5000 a i tak nie wiadomo po tych testach. Tak wiec mam troche zmartwienie ale robie co moge. Pozdrawiam Was!!! Jak sie czujecie Babeczki?:*:*:*

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

21 maja 2008, 13:45

kotavenusa, to Ty kochaniutka leż i niech Ci się śnią same pozytywne sny.... musisz myśleć pozytywnie ... a ja trzymam za Was kciukaski...

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

21 maja 2008, 14:19

kotavenusa, :ico_pocieszyciel: trzymaj się Kochana!!!! musi byc dobrze!!!!

kotavenusa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2008, 23:08

21 maja 2008, 14:36

dziękuję moje drogie! Narazie jest dobrze. Mniejsze bóle i krwawienie. Zobaczymy w środę za tydzień:* A tymczasem czuję się ok:):*

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

21 maja 2008, 17:38

kotavenusa, noo, to dobrze, że czujesz się dobrze i oby to się nie zmieniło :ico_sorki: :ico_sorki:

ja dziś mam nastrój jakiś taki wypluty... :ico_olaboga: sama nie wiem, o co mi chodzi... i zimno mi ciągle...

kotavenusa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2008, 23:08

21 maja 2008, 21:50

ajajaj mi tez jest zimno dzisiaj i w ogole tutajk w polsce pada jak z cebra. jutro nowy dzien. juz teraz calkiem sie zmniejszyly wszystkie dolegliwosci ale caly czas martwi mnie serduszko bo w 6 tygodniu powinno bic juz dawno w sumie. no ale czekamy czekamy a do tego powiem Wam ze moj mily niestety nie okazal sie dobrym mezczyzna. jednym slowem olal mnie a jak go o cos prosze to mowi ze "oj jaka ty biedna jestes" ale nie myslcie ze chce wzbudzic tutaj litosc:) po prostu przechodze trudne dni ale usmiecham sie duzo:) zdrowko!:*:*:*

ania24
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 16 maja 2007, 09:35

21 maja 2008, 22:00

kotavenusa, głowa do góry i bądź dobrej myśli :ico_pocieszyciel:
w pierwszej ciąży też brałam te same proszki co Ty i było wszystko

Chciałabym coś więcęj napisać,ale czuje się okropnie cały czas mnie mdli nic nie mogę jeść bo wszystko mi śmierdzi i zaraz chce mi się :704:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość