Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

10 mar 2007, 13:40

Lucy wklejam ci linka do odliczanka:
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... .php?t=377

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

10 mar 2007, 15:05

:ico_buziaczki_big: Witam wszystkie drogie Panie! :ico_buziaczki_big:
Kasi.k :ico_ciezarowka: , Lucy :ico_ciezarowka: , Jasnie Pani :ico_ciezarowka: i wszystkie nowe ciezaroweczki zagladajane na tt jak ja Wam zazdroszcze, ja tez znow chce byc w ciazy :ico_olaboga:, moj zegar biologiczny mnie cisnie :ico_haha_01: Ciaza to najpiekniejszy okres w zyciu kobiety, doszlam do tega po tym jak urodzilam Maye, troche pozno, ale zawsze cos, ja cala ciaze bylam wystrachana wszystkim i wszystkimi objawami, ale bylo tez we mnie duzo spokoju i radosci :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: , i caly czas chcialam by juz Maya wyszla, a teraz bym cofnela czas by przezyc to jeszcze raz :ico_haha_01:
Kasi.k a robilas sobie test prawdopodobienstwa plci? Podaje sie tam dokladny miesiac zaplodnienia, i dokladny wiek w dniu zaplodnienia, mi wyszlo, ze dziewczynka mimo iz wszyscy oprocz meza, ktory wie co majstrowal :-D , mowili, ze bedzie chlopanio. Gdzies mam w kompie ten program, ale nie wiem jak go przeslac, jak chcesz to podaj mi te dane a Ci sprawdze, jesli chcesz oczywiscie :ico_haha_01: .
Edytko wklejaj wiecej fotek ziecia mego :ico_haha_01: .
Lucy juz niedlugo Ty bedziesz miala takiego skarba, ale dziekuje za komplementy, w imieniu Mayci.
Cos tu dzis pusciutko!!!

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

10 mar 2007, 17:00

Nika Moja Maya na poczatku, jadla dwadziescia cztery na dobe! :ico_szoking: Karmilam ja piersia, a piers podaje sie na zadanie :-D , a co do butelki, moze sie wypowiedza bardziej doswiadczone mamy :-D

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

10 mar 2007, 19:14

elllllo
delfina fotki beda juz wkrotce :-D
Mam nowine:
moj Oskarek zaczal raczkowac. Robi dopiero pare kroczkow, ale w koncu sie ruszyl. Bardzo sie ciesze!!! :-)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

10 mar 2007, 20:18

Witam laseczki :ico_haha_02:

Widze, że wszystkie leniuchujecie w gronie rodzinnym, bo cisza tu przeogromna :ico_olaboga: Mój mąz dzisiaj cały dzien w pracy, więc ja poświęciłam dzionek na kontynuacje prania i prasowanie. A teraz jestem totalnie padnięta i ledwo widze na oczy (o wszelkich kościach bolących już nie wspomnę :ico_oczko: ).

Lucy wpisałam cie na odliczanko :-D

Edytka wielkie brawa dla Oskarka :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

Delfina trampki Mayci pierwsza klasa :ico_brawa: A test robiłam (jest na stronie onetu też) i wyszedł chłopiec :-D Zobaczymy na ile się sprawdzi.

Ilonka modelka Vinee jak zawsze śliczniutka i radosna :ico_brawa:

Emilka mam nadzieję, że pochwalisz się nam zdjęciami z nowego lokum :ico_haha_02:

No i witam nową Mamę na wątku :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-03-10 ]
Przepraszam jeśli którąś pominęłam i za takie krótkie odpowiedzi, ale uwierzcie mi, że moja głowa krąży teraz tylko wokól tego, że czas szybko mija a ja dopiero w połowie przygotowań :ico_olaboga: pranie jeszcze nie skończone, prasowania jeszcze niezła sterta, torba nie spakowana.... o, mateczko zaczynam świrować :ico_olaboga:
Czy to normalne przed porodem?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 mar 2007, 20:32

kasik pewnie tak :-D ale fajnie masz ;)dzieki za dodanie do odliczanka...jest super :ico_brawa_01: delfina ja robilam ten test na necie ,wyszlo mi ze dziewczynka hihi a na usg ze chlopczyk...nastawilam sie wiec na chlopca na 99%...mam juz chlopiece ciuszki,i ciagle obiecuje ,zejuz nie kupie ,a dzis znow kupilam 2 pary ogrodniczek i takie cos na lato,na krotki rekaw,jakby spioszki na lato ,sama nie wiem jak to nazwac...ale dziewczynka chyba sie nie pogniewa w razie czego...delfina a tobie powiedzieli w uk,ze masz corcie,bo mojemu kuzynowi w pl 3 razy powiedzieli ze dziewczynka,a ma chlopca :ico_haha_01: edytka ,ale super,ze oskarek raczkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

10 mar 2007, 20:45

Lucy a ty chcesz nadal info o firmie przywożącej paczki z PL?? Bo ja dostałam w czwartek i nie wiem czy mam się rozpisywać o nich czy sobie odpuścic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 mar 2007, 21:06

laski czemu moj suwaczek jest taki niewyrazny??????????????????????? :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

10 mar 2007, 21:49

Martucha ja widzę na innych wątkach, że suwaczki z SzipSzop wszystkim się tak rozmazują :ico_olaboga: Może zrób sobie inny...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 mar 2007, 22:38

kasik napisz o tej firmie ,bo moja mama mi suszy glowe,bo chce cos wyslac :-D :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość