Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

10 wrz 2008, 13:24

meggi_24, ma racę. Powinnas podawać wit, K od samego poczatku - dziwię się że nie powiedzieli ci nic w szpitalu.
Co do pediatry to powinien przyjść zaraz w pierwszym tyg po wyjściu ze szpitala, ten do którego zapisałaś dziecko.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

10 wrz 2008, 13:32

MARGARITA - też się dziwię... tak nas zostawili samych sobie :( DZwoniłąm do punktu szczepień - 23-ego mam iść najpierw do pediatry, a potem na szczepienie. Witaminę K dzisiaj kupię :)

a pediatra raczej nie przychodzi do domów, tylko ta położna...

w karcie jest napisane, że mamy jeszcze odwiedzić ortopedę - zapytam pediatrę gdzie się zgłosić i do kogo... bo też nie mam pojęcia... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

10 wrz 2008, 16:55

Witam............!

A ja właśnie wróciłam od pediatry :ico_placzek: :ico_placzek:
Emilke opsypało,tzn. ma wysypkę na całym ciele i buzi :ico_placzek:
Prawdopodobnie jest to uczulenie...jak nic sie do niedzieli nie zmieni,a co gorsza bedzie tego więcej to mam się zgłosic.Lekarka zapisała wapno i wit C.
I kazała kąpać w krochmalu tzn. kąpac mała w wodzie z dodatkiem maki ziemniaczanej.
Najgorsze jest jednak to.że ja nie mam pojęcia od czego ta wysypka :ico_olaboga: Ani nie zmieniałam mydła,oliwki...wszystko prane w Dzidziusiu.
Jedyne co...to mleko,bo zmieniłam z NAN1 na Bebiko.
Zobaczymy.
Ale Emcia tak starsznie wygląda z tymi krostami na buzi,az sie zlewajka w wielkie plamy. :ico_placzek:

No cóz......mam nadzieję że jutro będzie lepiej.

Nocka super,malutka spała do 2 ,potem już nie wiem...bo to męża Fucha... :ico_brawa_01: hehhe.

A to Emilka dzisiaj przed wyjściem na spacer.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

10 wrz 2008, 18:33

JAGNA - bardzo mi przykro, że Emilcię tak obsypało :ico_placzek: :ico_placzek: Mam nadzieję, że do końca tygodnia się poprawi... Może to reakcja na zmianę mleka, a może coś nie tak z Twoją dietą...?? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

10 wrz 2008, 21:36

Gie, hmmmm,muszę się przyznać,że ja już calkiem odstawiłam mała od piersi...więc to nie jest wina mojej diety.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

11 wrz 2008, 11:35

JAGNA - taaak? A dlaczego?? Jesli mogę spytać? I czy nie miałaś problemu z piersiami? Nie produkował Ci sie pokarm??

Do nas wreszcie dostarła dzisiaj znowu położna środowiskowa... tak, jak podejrzewałam - była u nas w ubiegłym tygodniu, kiedy byliśmy na spacerze...

kupiłam wczoraj wieczorem Wit. K (w takich kapsułkach twist off) i podałam małej pierwszą dawkę rano - ale się krzywiła... Położna powiedziała, żebym od razu poszła do lekarza i poprosiła o receptę na wit. D3 i nie czekała na wizytę wyznaczoną 23-ego - tak zrobię, jak Pan wrózi z pracy i jeśli nie będzie padał deszcz...

Położna powiedziałą, że mała bardzo urosła, świetnie się rozwija i jest prześliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i dzisiaj świętujemy, bo skończyła m-c - jjjjejjjjj, jak to szybko zleciało... zaraz będę wyprawiać komunię i osiemnastkę... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:


za zdrowie Zuzi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 wrz 2008, 12:18

Gie, najlepszego dla Zuzi :ico_brawa_01: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-09-11, 12:22 ]
Gie, A wracając do piersi...........
Ostatnio jak chciałam sciągac pokarm to nazbierało sie tego raptem 60ml,po całym dniu nie przystawiania malej do cyca :ico_szoking: Piersi wogóle mam miekkie,nie bolą,jak nacisne to tam troche leci....
W sumie nie nastawiałam się na długie karmienie z powodu pracy,no ale myślałam że chociaż 3 miesiące wytrwam :ico_placzek:.Młodego karmiłam do 2 lat bez żadnych problemow.
Nie wiem dlaczego tak się stało,ale piersi jakby puste były :ico_placzek:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

11 wrz 2008, 12:47

Witam mamuski.
Czytam o tych witaminach i u nas witamine K podaja dziecku w szpitalu 2 razy a potem 3 dawke podaje pediatra i to wszystko nie podaje sie jej samemu.A witamine D3 dostaje od 4 dnia zycia dwie kropelki dziennie.

margarita ja to zawsze w zapasie drugi kluczyk nosze jakby sie cos takiego wydarzylo.Bo bym chyba ze stachu umarla :ico_olaboga:

Moja mala przestawila sie tylko na piers :ico_brawa_01: I chyba jej to wystarcza bo osiagnela juz swoja wage urodzeniowa :-)

Gie sto lat dla Zuzi :ico_tort:

Jagna oby szybko ta wysypka znikla.Chyba ze mala ma skaze bialkowa?I stad ta wysypka.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 wrz 2008, 13:01

szkrab, no właśnie zapomniałam napisać...
Wysypka ładnie schodzi...ale ja nadal nie wiem od czego sie pojawiła :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

11 wrz 2008, 14:44

JAGNA - a może po prostu piersi zaczęły już produkować melko bezpośrednio podczas karmienia? Dlatego są miekkie... to znaczy, że laktacja się unormowała i dostosowała do potrzeb dziecka... ja też laktatorem ściągam nie więcej niż 60 ml i to z dwóch piersi... a moja Zuzia jest praktycznie już tylko na cycuszku...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość