Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 paź 2008, 10:36

Witam serdecznie :-D jutro ide do fryzjera zrobic sobie pasemka bo weselicho tuz tuz :ico_oczko: Dzis jak niunia pojdzie spac to namalujemy na scianie to drzewo 2 metrowe hmmmmmm uda nam aie???

[ Dodano: 2008-10-16, 10:37 ]
cyn.inspiration, ja tez sie dowiedzialam plec po 20 tygodniu,i poszlam do innego lekarza bo mial super sprzet,a moja gin to szajs maksymalny!!

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

16 paź 2008, 12:12

witam kochane po kilku dniach nieobecności

u mnie malowanko juz prawie zakończończone , zostało mi tylko brokatem pokryć jedna sciane , tą dekoracyjną i drzwi omalować i będzie koniec ...........w sobotę zaczniemy skręcać meble i jak narazie to wszystko , bo za dywanem i karniszem do firanek musze sie rozejrzeć .............jestem tak obolała po tym chodzeniu po drabinie i stołkach ,że ledwo żyje i czuje karzdy mięsień swojego ciała , ale z drugiej strony jestem jestem bardzo szczęścliwa że wszystko już pomalowałam i widząc zachwyt córci wszystko zniose :ico_haha_02:

cyn.inspiration, radze zmienić lekarza , nawet jeśli to sie wiąże z dalszymi dojazdami , dziedzia jest teraz najważniejsza :ico_haha_02:

a i nie pisałam wam jeszcze że moja Ala znowu chora jest , bidulka juz od soboty strasznie kasłała i okazało sie że na zapalenie płuc i jak pani doktor ja badała to tylko w niej świszczało :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 paź 2008, 13:51

No walnelismy drzewko oto foto :-D
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-16, 13:53 ]
wiolaw, gratuluje malowania czekamy na foty efektu koncowego :-D
I duzo duzo zdrowka dla Ali :ico_sorki: :ico_sorki:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

16 paź 2008, 13:56

wiolaw, super że robota idzie.A co to za brokat ?

Frydza, fajne drzewko.To z szablonu?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 paź 2008, 14:03

aniulek pisze:Frydza, fajne drzewko.To z szablonu?
tak z szablonu tylko szablon taki kosztowal 300zl,a mi to namalowala kumpela na kartkach bristolu za cale 10 zl :-D :-D

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

16 paź 2008, 14:30

Frydza, wiem właśnie że te szablony są drogie i miałam pytać ile dałaś ale jak widzę cena rewelacyjna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 paź 2008, 14:34

aniulek, no mam zdolna kumpele i pyk myk wyciela z bristolu co chcielismy :-D za cale 10 zl :-D oczywiscie dalam jej wiecej bo sie napracowala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 paź 2008, 07:32

dziendoberek

Frydza super drzewko,szkoda ze nie mam zadnej uzdolnionej kolezanki...a moze mma i nie wiem :ico_haha_01: , te szablonty strasznie drogie..jak na kawalek takiego czegos..

wiolka jestem strasznie ciekawa efektu koncowego,zwlaszcza tej sciany z brokatem,ciekawe jak to wyglada....

stawiam o poranku wszystkim kawusie...sama tez chetnie wypije..kurcze mecza mnie bole glowy,wczoraj bolala przed snem i sie dzis obudzilam z bolem glowy... :ico_puknij:

Cyn zycze aby J dojechal na porod!!!! moze lepiej niech sporo wczesniej przyjedzie,juz nawet z 3 tyg wczesniej :ico_haha_01: aby niuespodzianki nie bylo..

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 paź 2008, 10:53

Witam pochmurno ,okropna pogoda,na 16 ide do fryzjera :-D :-D


Natashka, no faktycznie drogie te szablony strasznie!!dobrze ze wykombinowalam kumpele i zrobila :-D :-D

Natashka pisze:kurcze mecza mnie bole glowy,wczoraj bolala przed snem i sie dzis obudzilam z bolem glowy...
ojoj ma to samo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

17 paź 2008, 12:59

witajcie kochane

niestety wczoraj miałam malować ściane brokatem ale niestety nieszczęśliwy splot wydarzeń uniemożliwił mi ten czy , a mianowicie juz wa opowiadam .......

dziewczyny wczoraj miałam niezbyt ciekawa przygode , bylam z Ala u ortodonti w Radomiu i w drodze powrotnej miałyśmy wypadek , nie wiem jakim cudem jesteśmy całę , bo samochód niestety jest do kasacji .....a jak to sie stalo , ja jechałam swoim pasem i z naprzeciwka w odwrotnym kierunku jechał samochód , który nagle wiechał na mój pas i zderzyliśmy się czołowo , następnie koleś próbował ucieć ale jego samochod nie nadawał sie do jazdy więć uciekł do lasu pieszo ..............jeszcze dzis jestem w szoku, po co ludzie po alkoholu wsiadaja za kółko ?????????


a co do brokatu to jest nowość z dekorala , maluje sie ściane na kolor intensywny a potem farbą transparentną z brokatem i efekt jest taki że sie błyszczy , napewno pokarze jak edzie gotowe :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość