Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

13 gru 2008, 17:37

bo raz siedze i ciesze się jak Mały wciągnie z butli 120ml i jest najedzony, a innym razem żałuje, że nie karmie go piersią, albo że urodził się przez CC, a nie naturalnie..
ja też już to przeszłam, jakieś 2 czy 3 dni mnie trzymało,ale mężuś mnie ustawił do pionu i już takie myśli nie wracają :-D

My dzisiaj byliśmy na pierwszym spacerku :ico_brawa_01: było super, ale tylko pół godzinki, na pierwszy raz wystarczy,mam nadzieję że jutro też będzie ładna pogoda i pospacerujemy - już troszkę dłużej.

Zmykam bo Mała już zaczyna się budzić.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 gru 2008, 19:32

#ania# mozliwe ze to jest pierwszy okres, ja ciagle jeszcze plamie w srode minie 6 tygodni a ja nadal z wkładkami :ico_olaboga: A nie powiem ze mezus juz mnie goni i pyta kiedy w koncu bedzie cos wiecej :-D a ja do puki nie skoncze plamic to nie ma bata :-D zreszta troszke sie boje i w ogole.
A co do tych okresów to ja tez miałam takie mocne i bolesne przed ciaza, a słyszałam ze po porodzie staja sie bardziej normalne i nie takie bolesne, wiec mam nadzieje ze u mnie tak bedzie :ico_sorki:
Powiem wam, ze czasami dopadaja mnie takie nerwy z niewyspania i w ogole i tez rozne dziwne mysli mam w głowie, ale to minie to nerwy stres i cała ta nowa sytuacja bo to przeciez pierwsze dzidzi :ico_haha_01:
A o zabezpieczeniu tez trzeba pomyslec, ale juz mowie ze rezygnuje z tabletek antykoncepcyjnych jakos juz nie chce tego brac.

A to cos ode mnie dla was kochane mamuski na swieta:
http://www.dancingsantacard.com/intro.php?user=165845

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

13 gru 2008, 21:57

Powiem wam, ze czasami dopadaja mnie takie nerwy z niewyspania i w ogole i tez rozne dziwne mysli mam w głowie, ale to minie to nerwy stres i cała ta nowa sytuacja bo to przeciez pierwsze dzidzi :ico_haha_01:
wiola to chyba normalne. ja dzien w dzien widze powod do placzu. i sobie placze... a zaraz przechodzi i jest ok.
Przed chwila np plakalam ze szczescia. Moj Olus jak usypia przy cysiu to jak mu wyjme to on sie usmiecha - i jak to widze to od razu placze :-) a tak slodko to wyglada...

WIOLA wygimnastykowana jestes juz po tym porodzie ze hoho :ico_brawa_01: a tez szpagat - po naturalnym porodzie - 6 tygodni - :ico_szoking: ale ten brzuszek cos ci nie zszedl jeszcze do konca :ico_haha_01: Super te zyczenia!!!

[ Dodano: 2008-12-13, 21:07 ]
Powiem wam, ze czasami dopadaja mnie takie nerwy z niewyspania i w ogole
zapomnialam dodac ze ja w dzien jak Junior spi to co jakis czas chodze do niego, klade reke na brzuszku lub klatce piersiowej i psrawdzam czy oddycha... :ico_puknij: i jeszcze ma ten katarek... A o czkawce to juz nie wspomne - caly czas go meczy łobuziara jedna - mogla by mnie dopasc zamiast jego meczyc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

I wiem co przezywaja rodzice nie pozwalajac nam na wyjascia nocne albo cos innego... :ico_olaboga: Ja to chyba za maz wyjde za Oliwierka!!! A na dyskoteki to chyba z nim bede chodzic... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

13 gru 2008, 23:14

Beatko, to adres do tego sprzedawcy http://www.allegro.pl/show_user_auction ... 25&order=p my mamy wózek Vajper

Chyba musiałam się wygadać.. bo od razu mi się lepiej zrobiło.. Chociaż P się naczytał dzisiaj kilku miłych słów od "koleżanki" na temat tego że nie karmie piersią, ona żekomo walczyła ze swoim synem 3 miesiące aż sie nauczył ssać i ja miałam zrobić tak samo.. Chora kobieta, bo wyszłoby na to, że zagłodziłabym własne dziecko, a tak mimo że na butli to mam najszczęśliwsze dziecko na świecie, wiec niech sobie spada ze swoimi dobrymi słowami..

No właśnie ja też się poważnie zastanawiam nad zabezpieczeniem, bo jednak nie planuje wpadki za kilka miesięcy, albo od razu.. myślałam o zastrzykach, ale się troche o nich naczytałam i wystrachałam się skutków ubocznych, spiralki nie chcę, bo to jak dla mnie za długa antykoncepcja. a tabletki to sama nie wiem.. Puki co jeszcze plamie, albo mam okres nie wiem dok końca więc i tak seksik odpada, ale nie powiem, że nie mam ochoty tylko teraz mam jakiś strach przed wpadką z drugim dzieciaczkiem, bo jak znam swoje szczęście to po dwóletnich staraniach o Jasia rodzeństwo pojawiłoby się w pierwszym cyklu :-))

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

14 gru 2008, 12:30

#ania#, dziekuje - kochana jestes :ico_buziaczki_big: troche ci pupe pozawracalam ale juz chcemy zamowic ten wozek.

Od dzis werandujemy niunia. A w nastepna niedziele wybierzemy sie do dziadkow na spacer - mamy jakies 20 minut spacerkiem. Moze nie bedzie za duzo jak 2 razy wyjdziemy na spacer 20 minutowy - czy lepiej zeby spowrotem wrocic samochodem?? jak myslicie??
a tak mimo że na butli to mam najszczęśliwsze dziecko na świecie
no :ico_brawa_01: i tak trzymac!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 gru 2008, 15:00

Od dzis werandujemy niunia. A w nastepna niedziele wybierzemy sie do dziadkow na spacer - mamy jakies 20 minut spacerkiem. Moze nie bedzie za duzo jak 2 razy wyjdziemy na spacer 20 minutowy - czy lepiej zeby spowrotem wrocic samochodem?? jak myslicie??
moim zdaniem nic złego sie nie stanie jak dwa razy sie przewietrzy :-)
Moj Filip pierwszy raz był na dworze jak miał 3 tygodnie, ale to tylko kilka minut jak do lekarza jechalismy. A teraz to nawet przez godzinke z nim spaceruje jak jest ładna pogoda :-D
betka, a ile tygodni ma to twoje malenstwo, bo nie masz tam suwaczka zadnego :-D ale mam zdolnosci taneczne :-D a w czerwonym tez mi do twarzy :-D
No właśnie ja też się poważnie zastanawiam nad zabezpieczeniem, bo jednak nie planuje wpadki za kilka miesięcy, albo od razu.. myślałam o zastrzykach, ale się troche o nich naczytałam i wystrachałam się skutków ubocznych,
ja nic nie wiem na temat tych zastrzyków, bede musialą cos poczytac. Ale ja pewnie zostane przy tradycyjnej metodzie czyli gumeczkach :-D
Tabletki kiedys brałąm ale nie chce do tego wracac, no a dzidziusia kolejnego narazie nie planujemy, oczywiscie rodzenstwo dla Filipka jak najbardziej, ale jeszcze nie teraz, moze tak za 3 lata :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

14 gru 2008, 15:16

wiola85, no musze zorbic suwaczek. Moj Junior skonczyl 2 tygodnie w piatek. Ale ten czas zlecial... szkoda tylko ze glownie w szpitalu... ale obysmy tam juz nie wrocili!!! nie zycze nikomu!!!
ale mam zdolnosci taneczne :-D a w czerwonym tez mi do twarzy :-D
czerwony jak najbardziej ci pasuje!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-14, 14:17 ]
Aha ZAMOWILISMY WOZECZEK - grafitowo czerwony :ico_brawa_01: ale sie ciesze. Za tydzien (jesli oczywiscie bedzie ladna pogoda) idziemy do dziadkow. :-)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

14 gru 2008, 15:31

Hej MAMUSIE,
ale się za wami stesknilam. Ostatnio na nic nie mam czasu. Mała już niewiele spi w ciagu dnia, a jak śpi to zazwyczaj na specerku, wiec nie mam jak do was pisac. A teraz spi w gondoli bo wlasnie wrocilysmy po 3,5 h spaceru a ona nadal spi.
U nas ok, poza tym ze Maja ma nadal tą paskudną wysypkę. Choc i tak schodzi, byłysmy u dermatologa dobrego w piatek i jest juz duza poparawa. Na szczescie to nie alergia, ale zapalenie skory, mozna szybko zaleczyc. I nie powinno powaracac.

Ania, = serce, ja Cie rozumiem z tym karmieniem, bo tez mialam problemy ale nie az takie jak Ty. Teraz znowu zaczyna byc dla Majuni za mało pokarmu i postanowilam, że bez stresu w razie czego będę dokarmiać sztusznym. Żadna tragedia. A to nie twoja wina, ze nie masz pokarmu. I nie przejmuj się głupim gadaniem jakiejs pindy.

Co do anty... to ja powaznie mysle o spirali jednak. Teraz narazie dostałam tebletki dla mam karmiacych ale nie chce ich za dlugo brac. Po tabsach sie tyje, juz to przerabialam. Wiec dopoki nie mam spirali to tabsy. Poza tym spirala wychodzi w sumie najtaniej, bo placisz jednoraowo okolo 1000zl, a jak policzy się tabsy po 40zl za opakowanie i jescze trzeba o nich pamietac :ico_noniewiem: a u mnie to roznie z tym bywa. Musze tylko zaleczyc nadzerke i dostac okres, bo spirale trzeba w czasie okresu zakladac :ico_szoking:

betka, mysle ze taki podwojny spacerek to w sam raz. Nic sie nie bój. Opisz jak było.

buziaki

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

14 gru 2008, 23:49

hej, mam pytanko,
dziewczyny te co karmia piersia...
wypijam ok 2L płynów w ciągu doby... karmię piersią, ale bardzo mało siusiam... moze ze dwa razy ...
czy wy też tak macie??

jutro jedziem ypierwszy raz autobusem z Roksi do przedszkola...
zabaczymy czy się nam uda to gładko i bez nerwów... oby...

co do antykoncepcji, to ja zostane przy tabletkach ...bo mam PCO i z tym inaczej sie nie da walczyc...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 18:10 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

15 gru 2008, 11:02

poccoyo, wiesz, ja tez mało siusiam :) I tez tak duzo pije. Tez mnie to zastanawiło.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość