donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

15 sty 2009, 16:18

synuś śpi już 2 godz :-) ja zjadłam rosół, poczytałam książkę, ok17 przychodzi koleżanka

mam 2 być może dziwne pytania, ale mnie to zastanawia :ico_noniewiem:
1. czy można dziecku przebrać pieluszkę jak śpi????
2. czy jak karmi się dziecko butelką to czy można tą butelkę w czasie karmienia wyjąć parę razy jak dziecko jest zmęczone, żeby chwilkę odsapnęło??,

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

15 sty 2009, 16:24

hej hej :-)

ja to pozbierałam siły przez ostatnie dwie godziny :ico_wstydzioch: znaczy spałam razem z Maluchem :-D noo i w miarę się czuję :-)

Marcia77, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: slicznotka z niej i koniec kropka :-D :ico_sorki:

donatka26, to zjedz może cos bardziej treściwego niż rosołek :ico_noniewiem: jakieś ziemniaki, do tego rybę gotowaną na parze... bo jak go karmisz i masz dużo mleka w piersiach to może nie mleko sztuczne tylko zmiana diety?
bo to sztuczne mleko to ostateczność, tak jak u mnie cycki miękkie i puste i nawet nie czuję, żeby przybierały...
wiecie co, my już planujemy chrzciny, bo mój brat dostał urlop od 16.02 do 5.03 i przylatuje, u nas 2 razy w miesiącu robią, więc akurat wypadnie jak on będzie czyli 22 lutego :-)
ooo, ale masz suprrr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: my niestety chrzciny dopiero pod koniec lipca, jak będziemy w Polsce :-)

a my smoka ciągniemy :-) i to regularnie używamy do usypiania właśnie, on się uspokaja tak, possie i jak juz wypluwa to znaczy, że odpływa :ico_haha_01:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

15 sty 2009, 16:34

, to zjedz może cos bardziej treściwego niż rosołek :ico_noniewiem: jakieś ziemniaki, do tego rybę gotowaną na parze.01:
ziemniaki lubię, ale ryba odpada, poczytam jeszcze w necie co dobrze jeść

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 sty 2009, 17:24

Ja karmię wyłącznie piersią, wczoraj miałam nawał - cycki jak kamienie, musiałam trochę odciągać laktatorem, ale dziś jest już ok. Mały nie jest w stanie opróżnić mi cycka do końca - jak je, to aż bokami mu się przelewa. Najczęściej usypia przy cycku, ale juz się porządnie naje. Chociaż czasami mam wrażenie, że chce mu się tylko pić - wtedy pociągnie kilka razy i ma dosyć, a potem za jakieś pół godzinki do godzinki znowu chce jeść i wtedy długo doi.

Uff ja nareszcie porobiłam porządki po swojemu, pranie rozwieszone, obiad zjedzony, mały nakarmiony śpi, to mam chwilkę czasu. A oto Bartek

Obrazek

donatka co do przewijania w czasie snu, to jak najbardziej można - najwyżej się obudzi. Ja czasami zaczynam przewijać Bartka w czasie snu żeby go obudzić, co nie zawsze działa - jak ma spanie to nic go nie rusza. A co wyjmowania butelki w czasie karmienia, to mnie się wydaje, że nie ma przeciwwskazań, przecież cycek też czasami dziecku z buzi wypada.

Nie trzymam go żeby mu się odbiło, czasami mu się trochę ulewa, ale normalne - on po prostu jest żarłok.

U nas nie będzie chrztu - po prostu w ogóle nie chodzimy do kościoła i w naszym przypadku to nie ma sensu.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

15 sty 2009, 17:37

gaga, dzięki za odpowiedz :ico_oczko: , Bartek słodziutki :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

15 sty 2009, 18:23

gaga22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczny ten Twój chłopiec :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja tak na chwilkę, bo muszę zrobić dużą listę na zakupy, jutro mamy gosci na pępkowe, a w niedzielę juz przylatuje moja mama, więc zapasy muszę zacząć robić :-D

zajrzę potem....

a jak Wam się podoba pierwsza stronka?? zmienić coś?? może cos źle wpisałam? to mówcie szczerze i otwarcie, jeśli macie zastrzeżenia i uwagi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 sty 2009, 18:26

Dzięki dziewczyny
a jak Wam się podoba pierwsza stronka?? zmienić coś?? może cos źle wpisałam? to mówcie szczerze i otwarcie, jeśli macie zastrzeżenia i uwagi :ico_sorki:
pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

15 sty 2009, 18:31

a jak Wam się podoba pierwsza stronka??
rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-01-15, 17:32 ]
gaga synuś cudny.. Ty to jestes szczesciara..ciaża bez dolegliwosci..teraz pokarm pierwsza klasa..zazdroszcze..u mnie pokarmu jak na lekarstwo :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

15 sty 2009, 20:06

ja mam cos dzis humor do dup*... i głowa mnie boli od nocy tak przeokrutnie, że już myśleć nie mogę...
wygoniłam Chłopa na duże, duże zakupy, w sumie jutro to jego goscie będą...

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 sty 2009, 20:10

gaga synuś cudny..
dziękuję
Ty to jestes szczesciara..ciaża bez dolegliwosci..teraz pokarm pierwsza klasa..zazdroszcze..u mnie pokarmu jak na lekarstwo :ico_placzek: :ico_placzek:
już teraz tak, ale te pierwsze trzy dni po porodzie, gdy nie było wiadomo co z tym zakażeniem wewnątrzmacicznym to nie były wesołe. Poza tym Bartek jeszcze ma parę krostek i dwie wybroczynki - jedną na główce i jedną na pleckach, ale już wiem, że nie są groźne

Marcia a pokarm przyjdzie, tylko często przystawiaj mała do piersi :-)

[ Dodano: 2009-01-15, 19:12 ]
ja mam cos dzis humor do dup*... i głowa mnie boli od nocy tak przeokrutnie, że już myśleć nie mogę...
wygoniłam Chłopa na duże, duże zakupy, w sumie jutro to jego goscie będą...
a wiesz co ananke mnie teraz też coś zaczęła boleć głowa. Ja się tabunów gości w weekend spodziewam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość