moumou
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 mar 2007, 12:56

03 kwie 2007, 19:56

Dorota rozmiar miseczki to nie wszystko-ja przed ciaza 75B a teraz 80D i mleka nie ma (na poczatku karmilam piersia na przemian z mlekiem modyfikowanym- 2 tygodnie, potem mleko mi zaniklo...) Bardzo chcialam karmic piersia. Teraz nie dosc ze mleko kosztuje (niby 10zł-ale grosz do grosza-a 1paczka starcza na 2,5dnia) to jeszcze w piatek wybieram sie w daleka podroz-i te wszystkie butelki, mleko i cala ta podroz mnie przeraza...

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

03 kwie 2007, 21:35

dorotaczekolada, nie przejmuj sie rozmiarem,ja do tych najwiekszych tez nie naleze,starszy syn tez byl duzy,karmilam prawie do pol roku,pozniej musialam dokarmiac.A chlopina ma juz 11 lat,64 kg zywej wagi,i wczoraj go mierzylam-168cm.Mlodszego karmilam tylko do 3go mca,ale to ze wzgledu na diete,choc pod koniec juz kaprysil,i podejrzewam ze tez skonczyloby sie na dokarmianiu

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

04 kwie 2007, 08:32

moumou, nie zazdroszcze.ja sie ciesze ze mam ten komfort ze jak Mat gdzies zglodnieje to po prostu cyca wyciagam i juz! :ico_brawa_01: jakbym miala ten caly majdan wozic :ico_olaboga:
akerl, kurcze to twoj syn jest wiekszy ode mnie :ico_szoking: ja mam 164cm i waze 50 kg.
a mnie po prsotu smiesza komentarze znajomych i nie tylko ktorzy,jak mowie ze karmie tylko naturalnie pytaja: A GDZIE TY MASZ PIERSI?? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D urocze co?

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

04 kwie 2007, 09:00

dorotaczekolada, a co tu rozmiar ma do rzeczy,ze mna rodzila dziewczyna hm :ico_oczko: slusznych rozmiarow,piersi wrecz wielkie.Spotkalam ja kiedy bylam w szpitalu z Filipkiem,a ona ze swoim malenstwem.Okazalo sie ze piersia karmila tydzien ,bo najnormalniej nie miala pokarmu :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-04-04 ]
a Kamil od malenkiego byl duzy i zawsze wygladal na starszego,pamietam,nie mial 4 lat,a musialam pokazywac dowod w autobusie,bo kontroler nie wierzyl,ze maly jedzie jeszcze za darmo,zreszta podobnych sytacji bylo wiele.Jedynym problemem przy tym tempie wzrostu byly bolace go nozki w nocy. :ico_olaboga:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

04 kwie 2007, 13:44

akerl pisze:dorotaczekolada, a co tu rozmiar ma do rzeczy

ja to wiem,ty to wiesz,ale i tak sa tacy co nie wierza...ja sie tam nie przejmuje bo swoje wiem :-D
ty to chyba jakiegos koszykarza hodujesz... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

04 kwie 2007, 14:09

dorotaczekolada, jakbys zgadla,wlasnie teraz od 4klasy zaczal chodzic do klasy koszykarskiej,zeby mu tylko zapal nie minal
A niech gadaja..........jak to mowi Wisniewski,a moze Ci po prostu zazdroszcza :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

04 kwie 2007, 15:08

akerl, no to powodzenia zycze synkowi!! :ico_buziaczki_big: ja tak sobie czasem mysle co z tego mojego szkraba wyrosnie...ehhh...dziwnie tak pomyslec ze ta istotka to maly czlowieczek i ze bedzie z niego duuuuzy czlowiek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

05 kwie 2007, 14:26

Dziewczyny, muszę wam powiedzieć, że chciałabym już mieć kolejne maleństwo w brzuszku :ico_wstydzioch: A tu muszę czekać przynajmniej do końca studiów (1,5 roku), a i popracować by się trochę przydało :ico_placzek: Czy w was też znowu odzywa się to pragnienie, żeby nosić pod sercem maleństwo i z radością oczekiwać jego narodzin?

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

05 kwie 2007, 14:42

Ja juz jestem :ico_haha_01: szczesliwa mama dwojki,ale trzeciego juz nie planuje,i lata juz nie te i sytuacja finansowa nie jest az tak dobra.Musze myslec o tym,ze niedlugo starszy bedzie mial wieksze wymagania :ico_szoking: ,a kiedy on sie uspokoi,to mlodszy akurat podrosnie i od nowa to samo :ico_olaboga: ,

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

05 kwie 2007, 16:04

scoiattolo84, kurcze pragnienie to moze i jest ale mozliwosci brak...jestem samotna mamusia :ico_placzek: i ciezko byloby mi "zalatwic" rodzenstwo Matowi... kiedys moze...jak znajde odpowiedniego faceta...ale na razie zajmuje sie tym jednym moim skarbem i rece mam juz do podlogi... :ico_oczko:
chyba nam zabek wychodzi :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość